Spoty Białystok - Strona 22

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Na spocik dojade ,miejsce te same co ostatnio- tzn. sie wjazd od wrocławskiej?
  
 
naprzeciw wejscia do gokartów
tam gdzie ostatnim razem
  
 
Pany, co jest kurde mol
zaspali, czy zapili?
  
 
Mini spot sie odbył,tylko fotograf nawalil i fotek nie bedzie.
  
 
Wczoraj miałem skopany dzień w pracy, nie dość, że klienci nieźle wqrwiali, to jeszcze na poczcie spędziłem nadplanową godzinę I z tego wszystkiego zapomniałem nawet o spocie
Tomek, trzeba było pstryknąć coś, choćby telefonem
  
 

Wczoraj miałem skopany dzień w pracy, nie dość, że klienci nieźle wqrwiali, to jeszcze na poczcie spędziłem nadplanową godzinę I z tego wszystkiego zapomniałem nawet o spocie
Tomek, trzeba było pstryknąć coś, choćby telefonem
Nastepnym razem jak bedziesz mial jakies problemy z poczta to daj mi znac -szybciej zalatwie i masz juz troche czasu zaoszczedzonego .Sesje zdjeciowa aytek chcielismy udostepnic tylko profesjonaliscie (chodzi oczywiscie o Ciebie Marcin),wiec mam nadzieje ze na nastepnym spocie uda sie to zrealizowac.
  
 
no, mam nadzieję że to pierwszy i ostatni raz
a Suchy to już wogóle podpadziocha, zwłaszcza że ma rzut beretem
  
 
Cytat:
2009-03-31 19:57:40, Tomi7878 pisze:
Nastepnym razem jak bedziesz mial jakies problemy z poczta to daj mi znac -szybciej zalatwie i masz juz troche czasu zaoszczedzonego



Ok to może od razu się dogadajmy, po pracy codziennie muszę wysłać kilka paczek i nie często się zdarza, żeby na poczcie było pusto, więc jak masz chęć


Cytat:
2009-03-31 22:36:05, Grzesiek pisze:
a Suchy to już wogóle podpadziocha



Nooo, ja nawet nie będę na niego głosował w następnych wyborach
  
 
Pewnie smigasz na poczte na Pietkuna wiec sie nie dziwie ze tam tracisz duzo czasu ,tam zawsze jest sporo ludzi,po kolacji ok 19-20 na kolejowej nie ma kolejeczek wiec sprawnie idzie.
  
 


Chwila po 17-tej jestem na Broniewskiego. Wysyłam tylko stamtąd, tak z przyzwyczajenia. Lubię tą Panią od przesyłek za jej piękną, charakterystyczną chrypkę a'la Brian Adams
  
 
Piekna pani o meskim glosie ,skad ja to znam
  
 
Jest juz coraz cieplej wiec moze czas pomyslec o spocie przy grillu .Termin i miejsce do ustalenia .
  
 
Temat jakoś podupadł - więc trzeba coś z tym zrobić,może jakiś spocik (termin i miejsce do ustalenia).
  
 
dawać, dawać

Co powiecie na najbliższą niedzielę?
  
 
Może być i niedziela
  
 
ja na 99% w niedzielę nie mogę
  
 
no i masz babo placek, kiedy możesz?
  
 
tylko od pn do pt, ok 18-19
  
 
bliżej 19.00 to i mi pasuje
  
 
w tygodniu i mi pasuje ok.19 ,ale autko nie będzie związane z klubem