PO ZLOCIE - Strona 9

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2003-04-19 22:34:44, Janio pisze:
I pamiętaj kto był autorwem tego motta


juz nie wspomnę o nazwie klubu
  
 
Cytat:
2003-04-19 10:01:23, voyteck pisze:
heh absolutnie.Nawet nie wiem kto to byl .
No bo my z kenem sie integrowalismy strasznie. To byl nasz pierwszy wypad razem wiec trza bylo zaciesnic stosunki


Oj zintegrowaliśmy sie straszliwie. Do ta pora jak sobie o tym przypomne to mam kaca
  
 
Cytat:
2003-04-19 19:39:50, voyteck pisze:
Bylo lepiej niz super




Nie da się zaprzeczyć
A z Kenem stworzyliście duet,który na długo pozostaje w pamięci
  
 
Zlot dla mnie zakonczyl sie dzisiaj ( w pewnym sensie) - gdyz dzisiaj odebralem autko od Jania. Chciałbym serdecznie podziekowac Janiowi za ogromny wklad pracy włorzony w moją fure i Admirałowi za dostarczenie modułu.
DZIEKI

ps Wracajac przez Gdansk( Grunwaldzka, Wrzesz) bylem swiatkiem "ciekawego " wypadku - auto (starlet prowadzone przez młodą dziewczyne) aby nie wpasc na Colta wukonuje gwaltowny manewr w lewo i tak udeza w Mitsubishi wyrywa mu kola i kladzie sie na bok przelatuje przez srodkowy pas i zatrzymuje sie na krawerzniku lewego pasa. Nacale szczescie ucierpialy tylko auta.

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE

[ wiadomość edytowana przez: road_runner dnia 2003-04-22 19:54:06 ]
  
 
Co do filmu GUCIO to ja mam już zmontowany, ale przesłać go nie mam jak. Zajmuje 110MB. Będzie dostępny na płytce. Razem z tym ze Szczak z zeszłego roku.

Info dla Jania: Film ze Szczak zgrałem do kompa i jak zmontuję to jakoś podrzucę (na któryś spot)

Pozdrawiam
  
 
Mam pytanie co się dzieje z obiecanymi wszystkimi zdjęciami ewentualnie filmami zarchiwizowanymi na CD z V ogólnopolskiego zlotu? Zostały już rozesłane na regiony??
Może coś przegapiłem
  
 
Chyba nic nie przegapiłeś, bo to oznaczałoby że ja TEŻ coś przegapiłem
To jak osoby odpowiedzialne? Moje taśmy video już podbijają Polskę!
  
 
Ach no to git.... czekam cierpliwie
  
 
Cytat:
2003-10-06 15:05:39, Mokry pisze:
Mam pytanie co się dzieje z obiecanymi wszystkimi zdjęciami ewentualnie filmami zarchiwizowanymi na CD z V ogólnopolskiego zlotu?


Mogę jedynie odpowiadać za zdjęcia i chce poinformować że cały album/galeria jest już gotowy - około 1200 zdjeć, jak tylko uporam sie z autem to porozsyłam do regionów a dalej będziecie sie dzielić
  
 
A co sie dzieje z filmem od Camaro
Co ciekawsze fragmenty filmow sa u Spajka na serwerze z kasety Majchala.
  
 
Cytat:
2003-10-06 19:22:45, Skora pisze:
A co sie dzieje z filmem od Camaro


No myślę że jest juz w drodze do mnie jak bedę miał również przerobisz go na Avi i wrzucimy do Spajka
  
 
Cytat:
2003-10-06 19:16:15, GDA pisze:
Mogę jedynie odpowiadać za zdjęcia i chce poinformować że cały album/galeria jest już gotowy - około 1200 zdjeć, jak tylko uporam sie z autem to porozsyłam do regionów a dalej będziecie sie dzielić


Auto najważniejsze zdjęcia poczekają poruszyłem temat zdjęć myśląc, że cała sprawa poszła w niepamięć lub cos mi umkneło ..a tu az 1200 zdjęć
Pzdr


[ wiadomość edytowana przez: Mokry dnia 2003-10-06 20:37:33 ]
  
 
Byłoby więcej, ale jedna z kart poszła się kochać
  
 
Majchal, to kup nową
  
 
Ale to byla karta Korka
  
 
Cytat:
Ale to byla karta Korka

  
 
Kup nową kartę Korkowi...ucieszy się na pewno