GETZ pokrowce na foteliki

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pytanko jak zapewne można się domyślać dotyczy pokrowców na fotele do Getz-a, i tak:
1. gdzie dostanę pokrowce dedykowane do Getza, jakiś zakładzik szyjący na miarę ???
2. czy ma ktoś doświadczenia z tzw "koszulkami", jak to się prezentuje na "naszych" fotelach ???
Z góry dziękuję za informację.
Pozdrawiam, R
  
 
Właśnie pisałem o tym samym parę postów wcześniej, też poszukuję takich pokrowców, bo moja niunia ma na razie 3 miesiące, ale jak zacznie zaraz wierzgać nóżkami, to muszę zapewnić ochronę dla foteli. Szukałem na allegro ale oferty tam przedstawiane, jakoś do mnie nie przemawiają. Muszę dotknąć towaru zanim kupię. Jak znajdziesz coś ciekawego to daj znać koniecznie.
Pzdr. Paweł
P.S. Udało mi się sprzedać matizka (giełda)!
  
 
Dostałem takie pokrowce, a właściwie uszyto mi je na miarę.
Jutro umieszczę namiar na firmę w woj. pomorskim.
Wymiary zostały zdjęte z mojego samochodu.
Kosztowały 100 PLN. Materiał nie jest co prawda najleszy,
ale za te pieniądze warto. Dopasowane są idealnie łącznie z
wycięciami na "dźwigienki" w tylnym oparciu siedzenia.
  
 
Namiar na zakład:

ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWY
"MIREX"
89-650 CZERSK, MALACHIN
ul.SZKOLNA 11
Tel. (052) 398 60 99
  
 
Dzięki za info Przy najbliższej wizycie ma Pomorzu wpadnę tam, bo może to niezgodne z opisem w moim profilu, ale jestem zameldowany 20km od tego miejsca . Mam jeszcze pytanko odnośnie tego materiału który wybrałeś. Piszesz, że nie jest najlepszy, a czy jest szansa wyboru czegoś innego ???
  
 
Być może. Spotkałem przedstawiciela firmy u nas na giełdzie samochodowej. Do wyboru miałem materiały, które miał przy sobie. Nie był zorientowany czy szyją np. z weluru.
Nie wyglądają źle. Myślę, że wytrzymałość nie będzie taka długa jak przy welurze, ale za te pieniądze naprawdę warto.
Nie jest to wiele drożej niż za koszulki, ale tu masz przykryte całe siedzienia łącznie z 5 zagłówkami. Tylne oparcie dzielone.


  
 
Mógłbyś jakąś fortkę zapodać?
  
 
Przepraszam, że tak długo nie odpowiadałem - długi weekend.

Zdjęcia prześlę.
Moje autko jest na stronie www.htg.iap.pl - Janusz.
Na 2 zdjęciach widać pokrowce - niestety przez szybę.
  
 
Temacik odżył, ja równiez uśmiecham się o foteczki
Dzwoniłem już do tego zakładu w ofercie mają około 150 materiałów/wzorów. Umówiłem się na kolejny długi weekend, własciciele mieszkają "nad" zakładem, więc teoretycznie czynne 24h . Pani nie bardzo wiedziała co to takiego getz bez ściągi , ale myśle że skoro Kolega Janusz zadowolony to i reszta braci coś wybierze dla siebie .

Pozdrawiam,
  
 
Cytat:
2005-05-04 10:58:24, RADTUS pisze:
Temacik odżył, ja równiez uśmiecham się o foteczki Dzwoniłem już do tego zakładu w ofercie mają około 150 materiałów/wzorów. Umówiłem się na kolejny długi weekend, własciciele mieszkają "nad" zakładem, więc teoretycznie czynne 24h . Pani nie bardzo wiedziała co to takiego getz bez ściągi , ale myśle że skoro Kolega Janusz zadowolony to i reszta braci coś wybierze dla siebie . Pozdrawiam,



Witam !
Lato idzie a mi się tyłek klei do fotela
Odgrzebałem ten wątek bo poszukuję jakiegoś fajnego, niezbyt drogiego i skrojonego na miarę pokrowca

Czy możecie polecić coś ciekawego ?
RADTUS czy kupiłeś te pokrowce o których mowa i jak one znoszą próbę czasu.
A może polecicie coś innego.
Pzdr!
  
 
Niestety nie podzielę się wiedzą na temat pokrowców z reklamowanej firmy, bo niestety nie znalazłem czasu podczas wizyty na Pomorzu żeby załatwić temat. Od dwóch miesięcy mam pokrowce uszyte na miarę przez firmę z Gdyni. Ze względu na cenę (60zł/fotel, na dzień dzisiejszy 80zł) mam tylko na przednich fotelach. Oceniając jakość wykonania (1-10) 10! a materiał 11! po prostu mistrzostwo świata Wygląda to jak oryginał a materiał jest lepszy/grubszy niż oryginał.
  
 
A brali jakieś wymiary z samochodu ??
Bo ja już kilka "uniwersalek" przymierzałem do Sonaty i ... ogólnie mówiąc totalna porażka
Ale moze jak bede jechał na wakacje ... to sie wtedy sprawi im ubranka
Pozdrawiam.
Misio
  
 
Zdecydowanie brali !!! to profesjonalna robota, co na nieszczęście dla klientów odzwierciedlone jest w cenie
  
 
Cytat:
2006-05-20 15:03:56, RADTUS pisze:
Niestety nie podzielę się wiedzą na temat pokrowców z reklamowanej firmy, bo niestety nie znalazłem czasu podczas wizyty na Pomorzu żeby załatwić temat. Od dwóch miesięcy mam pokrowce uszyte na miarę przez firmę z Gdyni. Ze względu na cenę (60zł/fotel, na dzień dzisiejszy 80zł) mam tylko na przednich fotelach. Oceniając jakość wykonania (1-10) 10! a materiał 11! po prostu mistrzostwo świata Wygląda to jak oryginał a materiał jest lepszy/grubszy niż oryginał.



Dzięki za info ale to trochę za drogo dla mnie

Może ktoś jeszcze mi coś podpowie ?
  
 
Dzisiaj postaram się zrobić zdjęcia pokrówców z mojego auta.
Są użytkowane 2 lata. Jak pisałem wcześniej kosztowały 100zł za komplet.
  
 
Cytat:
2006-05-22 14:37:19, JanuszW pisze:
Dzisiaj postaram się zrobić zdjęcia pokrówców z mojego auta. Są użytkowane 2 lata. Jak pisałem wcześniej kosztowały 100zł za komplet.



Dzięki !
Czekam na fotki
Ciekaw jestem jak są dopasowane i jak wyglądają po 2 latach.
Z jakiego są materiału ?
Pzdr
  
 
Zdjęcia są. Tylko jak podłączyć je do postu?
  
 
Udało sie.






  
 
A czy ktos ma jakies namiary gdzie mozna dostac pokrowce na Śląsku?

  
 
JanuszW - wielkie dzięki !!!!

Na zdjęciach wyglądają bardzo fajnie.
- czy zagłówków nie było w komplecie ?
- to nie jest welur ?
- czy pod pokrowcami na przednich fotelach masz kieszenie ?