Lada Racing Club - Gra, zrobiona dla Nas :) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
DC musi Ci dzialac.
A wymagania sprzetowe duze. U mnie, tragedia - stoi w miejscu a grafika lepsza na amigach byla
  
 
Cytat:
2006-06-01 22:45:06, Krzysztof-Fleszer pisze:
DC musi Ci dzialac. A wymagania sprzetowe duze. U mnie, tragedia - stoi w miejscu a grafika lepsza na amigach byla


Ciezko nazwac ,ze DC dzial jak jest na pasive to samo emule itd... tylko ftp mnie ratuje ...
  
 
pobrałem grę przez emule i jest zaszyfrowana jakims kodem wpisywałem wszystko co mi do głowy przyszło i nic niby przez moment rozpakowywało a za chwile pokazało jakiś błąd chyba nici z grania wie ktoś czy jest juz dostępna ta gra w polsce??
  
 
udało mi sie rozpakowac hasło gigabayte gra zainstalowana ale niechce chodzic może po nagraniu na płyte dvd problem minie w programie alcohol 120 pokazuje błąd gdy odpala wirtualny naped (wybierz inny naped)
  
 
Szczerze mówiąc miałem ten m co kolega Tomatol i po pewnym czasie walczenia z uruchomieniem LRC zabrakło cierpliwosci i wykasowałem tę gre.
  
 
mi juz zaczyna brakowac cierpliwości cała noc nie przespana spędzona przed kompem i nie gra!!!! moze mam komputer za słaby pentium 4 CPU 2.80Ghz 768MB ram???
  
 
gierka rzeczywisie strasznie muli
na jakim ruskim silniku pewnie robiona
mi wolno ale dziala
.mam ta sama wersje z haslem "gigabyte"
.odpalam na Virtualu i idzie
aaa napedy poodlaczales? inaczej nie pojdzie
  
 
Kupiłem grę jak tylko się ukazała. Kiedy zainstalowałem grę i od razu w nią zagrałem, na początku gry pojawił się fajny teledysk Kasta. Po jej obejrzeniu pomyślałem, że gra jest fajna, ale trochę się pomyliłem w swoich założeniach. Od razu mogę powiedzieć, że gra nie jest zła, ale ma swoje niedociągnięcia. Dla niektórych będzie się to wydawać skomplikowane, ale szybko się przyzwyczaisz i wciągniesz w świat wyścigów. Gra nie jest zła reprezentacja nie obraca się i nie szybka prędkość krajowych samochodów. Ale zastanawiam się, dlaczego gra Moskwa jest tylko jazda rosyjskich samochodów? Dlaczego nie ma przynajmniej trochę zagranicznych samochodów, które byłyby przynajmniej coś w tym stylu. Policja, na przykład, jeździ szóstkami, a ty zaczynasz jeździć kopiejkami, potem stopniowo dochodzisz do Łady. Oczywiście ci, którzy kochają pompować i prowadzić krajową grę samochodową odpowiednią dla wszystkich parametrów. Postanowiłem, że mam lepiej grać w moją starą grę, ponieważ ta gra nie jest zakończona w miejscach, miałem przypadek, gdzie jechałem copeck z policji i poszedł do małego mostu przejść koła nie powiodło się w drodze i nie mogłem iść.
Krótko mówiąc, są tam lepsze gry.

[ wiadomość edytowana przez: Mironkan dnia 2021-08-10 15:23:43 ]