WARM.-MAZURSKIE ------- SPOTKANIA OKP - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Motorek h25e,skrzynka 5 od Omegi kiedys ją wkładałem na prośbę braciszka a teraz trzeba się będzie znowu zautomatyzować....co dalej.....zielony metalik...welut, komp pokładowy, szyber elektryczny.......zagazowany iiii zawiasy koni x4 fajnie to wszystko trzymają na drodze. Zdjęcia wkrótce, a do Elbląga się nadal wybieram. Pozdrowionka...
  
 
Cytat:
2006-06-16 12:57:06, wyckosky pisze:
MEGA Zlot Taka impreza odbedzie sie w Elblagu niedługo wiec zapraszam



NO i po imprezie FOTO
  
 
Cytat:
NO i po imprezie FOTO


Grubo było


[ wiadomość edytowana przez: wyckosky dnia 2006-07-22 13:45:03 ]
  
 
Nic ciekawego nie piszę bo kończę remont łódki aby skorzystać jeszcze z sezonu. Senio się nie psuje, pełna sielanka, Pozdrawiam.
  
 
Całkiem przypadkiem zamieniłem silnik h25e na c30ne. Autko naprawdę zaczeło jechać. Koniec męki, ta 2.5 litrówka była naprawdę nieporozumieniem, pozdrawiam.
  
 
Bardzo ciekawie jest na tym wątku .... Sam sobie piszę, sam odpowiadam jak pier....nięty. Pustka w WM. A może trafi się jakiś cowboy który chce spróbować sił ze starym A2?
  
 
Cytat:
2006-09-19 22:23:33, darekols1 pisze:
A może trafi się jakiś cowboy który chce spróbować sił ze starym A2?



No pewnie ale w przyszlości bo jestem obecnie na emigracji ale od stycznia ruszamy ze spotami OKP w Elblagu zapraszam

A Warmia coś mało gadatliwa szkoda
  
 
Cytat:
A Warmia coś mało gadatliwa szkoda



To bujamy wątek do góry
  
 
Niedługo powitamy w klubie dwa nowe senatorki AiB, może wtedy będzie weselej. Słuchaj czy w Elblągu również kierowcy donoszą na siebie policji na forum internetowym? Przejrzyj forum na www.wm.pl i napisz co o tym sądzisz.
  
 
Jesli chodzi o TEN WĄTEK To wcale wam nie zazdroszcze
Jeszcz zaraz oblukam co tam na Elblagu pisza ale u nas nie ma czegos takiego jak juz naprawde stanie się tragedia to robia z tego afere.
Np. tydzien temu brałem udział w przejezdzie miasta "ku Pamieci małego chłopca"
Ktory zginoł na jednym z elblaskich przejsc dla pieszych
  
 
Niewiele trzeba by doszło do tragedii dlatego myślę, że takie akcje mają sens jesli dotyczą kapowania na debili drogowych. Widać wtedy na kogo trzeba uwazać a Olsztyn to male miasto. Mam nadzieję, że kij się nie odwróci i debile nie zaczną gnębić normalnie jeżdżacych.... ot tak dla jaj.
Kilka tygodni temu gostek polonezem (3,3 promila) zabił młodego motocyklistę...... jeśli kapowanie na pijaków to jestem za. Pozdrawiam.
  
 
witam
dawno tu nie zagladalem
milo jest zobaczyc nareszcie ze utworzono WARM.-MAZURSKIE ------- SPOTKANIA OKP
co do tego pirata ktory zabil chlopaka na sielskiej to nie ma watpliwosci ale co do jak to kolega nazwal "kapowania" to jet kilka ale...
w sadzie grockim jest jedynie Twoje slowo przeciwko slowu konfidenta, sad nie ma dowodow i umarza postepowanie
Ty w akcie zemsty pozywasz kapusia z powodztwa cywilnego o obraze, nazwal cie przeciez piratem itp. podal Twoje nr rejestracyjne opis auta itd.
samo to juz powinno odstraszyc donosicieli
a po 2 jakbym mial za kazdym razem dzwonic gdy ktos cos odwali to wybaczcie nie dalbym rady tego ogarnac
pozdro olsztyn i okolice
  
 
pochwalilem a tu mazury umarly
moze jakis spocik??co tydzien cos sie dzieje w olsztynie, mozna by sie spotkac
  
 
No mało nas na w naszym okregu dlatego tak jest ale jak bede planował jakis wyjazd do Olsztyna to trzeba bedzie sie zgadac
Pozdrawiam
  
 
Spoko, spoko!!!
Trochę zaniedbałem temat, ale to z nadmiaru obowiązków i jeszcze
studia, cholera>>>>>ostatnio z dziadkiem trzy razy z pod świateł odstawiliśmy e46. Pancio prawie płakał i poleciłem mu, by dołożył jeszcze ze 100tysi i 50- tkę kupił. Mój dziadek ma teraz maksymalnej może ze 180, ale zawija się na małych zimowych kółkach straszliwie... Pozdr.
  
 
Witam

Przypominam Adminom Regionów, aby pilnowali statusów osób z regionu.
Proszę przesyłac do mnie listy osób, którym nalezy zmianić status.

Pozdrawiam

P.S.
Jednocześnie, każda osoba indywidualnie może wystapic do mnie o w/w zmianę.
  
 
Cytat:
Witam

Przypominam Adminom Regionów, aby pilnowali statusów osób z regionu.
Proszę przesyłac do mnie listy osób, którym nalezy zmianić status.

Pozdrawiam

P.S.
Jednocześnie, każda osoba indywidualnie może wystapic do mnie o w/w zmianę.


Tylko ze u nas nie ma Admina
  
 
przed swietami byl zlocik asterek na kortowie i pewnie odbedzie sie nastepny


  
 
w niedziele w moragu zlocik klubu gsi
  
 
A MOŻE WYBRALIBYŚCIE SIĘ NA NASZ NAJBLIŻSZY ZLOCIK OKP W ŁODZI (wątek na głównym forum) TYLKO BEZ WYMÓWEK ŻE MACIE DALEKO KAŻDY MA TAKĄ SAMĄ DROGĘ BO JESTEŚMY W SAMYM CENTRUM POLSKI....PISZCIE SIĘ ŚMIAŁO BĘDZIE SUPER ZABAWA...TRZA ZACZĄĆ TEN SEZON Z GRUBEJ RURY..POZDRAWIAM
NAZAR