Wyszukiwanie!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witka,

Brakuje mi malej ale jakze bardzo podstawoej opcji, ktora isntnieje na wielu inncyh forach.
mianowicie nie ma opcji : 'wyszukaj wszystkie posty danego uzytkownika' wiem jest autora ale to nie to samo.
w ten sposob ulatwia to szybkie powrocenie do tematow, w ktorych sie bierze udzial.
pozatym opcja szukaj mogla by byc (zawsze) widoczna na dole badz gorze kazdego tematu ...
ps bylo poruszana ponizej tej kwestja kolorystyki forum. moja sugestja (podpatrza w necie) to stworzyc np. 3,4 rozne templaty do wybory w profilu a zeby kazdy mogl sobie wybrac co lubi.

niekrzyczec prosze! to moje 0,03zl
pozdry
  
 
Witam,

Cytat:
Brakuje mi malej ale jakze bardzo podstawoej opcji, ktora isntnieje na wielu inncyh forach.
mianowicie nie ma opcji : 'wyszukaj wszystkie posty danego uzytkownika' wiem jest autora ale to nie to samo.



Ano nie ma takiego linka, ale nigdzie tez nie znalazlem, ze nie moze go byc Nie rozumiem jednak drugiej czesci wypowiedzi - jaka jest roznica pomiedzy postami danego uzytkownika a postami danego autora, chodzi o prawa autorskie?

Cytat:
w ten sposob ulatwia to szybkie powrocenie do tematow, w ktorych sie bierze udzial.



Tu moge tylko powiedziec, ze masz racje.

Cytat:
pozatym opcja szukaj mogla by byc (zawsze) widoczna na dole badz gorze kazdego tematu ...



Ano mogla by ...

Cytat:
ps bylo poruszana ponizej tej kwestja kolorystyki forum. moja sugestja (podpatrza w necie) to stworzyc np. 3,4 rozne templaty do wybory w profilu a zeby kazdy mogl sobie wybrac co lubi.



No kazdy klub po swojemu ustawia kolorystyke. Badania ( moje ) wykazaly, ze taka "nie wykluwajaca oczu" kolorystyka zatrzymuje czytelnikow dluzej na forum. Co innego w "jaskiniach tuningu" ... tam jest inny klimat i nawet spaliny z monitora moglyby sie wydobywac ... na razie jestem na NIE

Cytat:
niekrzyczec prosze! to moje 0,03zl



Byle drobnymi, bo reszty nie wydajemy

pozdr.
  
 
Cytat:
Cytat:
--------------------------------------------------------------------------------


Brakuje mi malej ale jakze bardzo podstawoej opcji, ktora isntnieje na wielu inncyh forach.
mianowicie nie ma opcji : 'wyszukaj wszystkie posty danego uzytkownika' wiem jest autora ale to nie to samo.


--------------------------------------------------------------------------------



Ano nie ma takiego linka, ale nigdzie tez nie znalazlem, ze nie moze go byc Nie rozumiem jednak drugiej czesci wypowiedzi - jaka jest roznica pomiedzy postami danego uzytkownika a postami danego autora, chodzi o prawa autorskie?



nie chodzilo mi o znajdywanie zapomoca szukaj wszystkich tematow w ktorych biore udzial w dyskusji i tyle...
czy to ty jestes tym php geniusiem ktory zatym stoi? jesli tak to wez choc ta jedna rzecz pod uwage przy kolejnych zmianch jakie bedziesz robil
3grosze wysle przelewem. jaki masz swift code?


  
 
Cytat:
Brakuje mi malej ale jakze bardzo podstawoej opcji, ktora isntnieje na wielu inncyh forach.
mianowicie nie ma opcji : 'wyszukaj wszystkie posty danego uzytkownika' wiem jest autora ale to nie to samo.
--------------------------------------------------------------------------------
nie chodzilo mi o znajdywanie zapomoca szukaj wszystkich tematow w ktorych biore udzial w dyskusji i tyle...



Wszystkie posty tylko nie chodzi o to zeby wszystkie tematy ...
Unikalna koncepcja. Napisz malemu geniusiowi o co Ci chodzi.

pozdr.
  
 
Wyszukiwanie na forum to tragedia
Wyszukiwarka nie daje rady wuszukiwać dwóch słów występujących jednocześnie w tekście, przykładowo
diesel + pali
czy podobnie
kombi AND ładowność
Po drugie czas najwyższy odstąpić od minimalnej czteroliterowej długości słowa do wyszukiwania
mam obecnie olbrzymią lkiczbę terminów trzyliterowych, jak ABS czy ETC czy wiele innych i obecnie ich szukanie to gorzej niż igła w omesi karawanie
  
 
Cytat:
2005-03-10 18:43:56, TD pisze:
Wyszukiwanie na forum to tragedia Wyszukiwarka nie daje rady wuszukiwać dwóch słów występujących jednocześnie w tekście, przykładowo diesel + pali czy podobnie kombi AND ładowność



to fakt, nie funkcjonuje to najlepiej

Cytat:
Po drugie czas najwyższy odstąpić od minimalnej czteroliterowej długości słowa do wyszukiwania mam obecnie olbrzymią lkiczbę terminów trzyliterowych, jak ABS czy ETC czy wiele innych i obecnie ich szukanie to gorzej niż igła w omesi karawanie



sprobuj ABS*

pozdr.