CO WYBRAĆ CB Radio K-6122 CZY MIDLAND 1001Z A MOŻE ONWA MK

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
WITAM WSZYSTKICH
Jest to mój pierwszy post na forum dodam że nie miałem nigdy do czynienia z cb - radiem ale od niedawna zaczołem sie tym tematem troszkę interesowac i zamierzam sobie zakupic jakies radyjko mam dylemat w wyborze miedzy tymi trzema radyjakmmi które wyżej wymieniałem, moze ktos z uzytkowników je posiada i bedzie mógł mi doradzic w wyborze , dodam ze nie potrzebuje jakiegos cudu techniki wystarczy mi radyjko z podatawowymi funkcjami ponieważ nie robię bardzo duzych tras chodzi mi o radyjko które bez większysz problemów posłuzy mi przez dłuższy czas

ZA ODPOWIEDZI I DOBRE RADY Z GÓRY DZIĘKUJE I POZDRAWIAM
  
 
Cytat:
2006-02-14 16:57:26, kamilek-k1 pisze:
WITAM WSZYSTKICH Jest to mój pierwszy post na forum dodam że nie miałem nigdy do czynienia z cb - radiem ale od niedawna zaczołem sie tym tematem troszkę interesowac i zamierzam sobie zakupic jakies radyjko mam dylemat w wyborze miedzy tymi trzema radyjakmmi które wyżej wymieniałem, moze ktos z uzytkowników je posiada i bedzie mógł mi doradzic w wyborze , dodam ze nie potrzebuje jakiegos cudu techniki wystarczy mi radyjko z podatawowymi funkcjami ponieważ nie robię bardzo duzych tras chodzi mi o radyjko które bez większysz problemów posłuzy mi przez dłuższy czas ZA ODPOWIEDZI I DOBRE RADY Z GÓRY DZIĘKUJE I POZDRAWIAM


Żadne z powyższych !!!!!
Sam sobie częściowo odpowiedziałeś - niezawodne, proste, tanie - jest tylko jedno takie:
Uniden 510 Xl Pro, albo troszkę bardziej zaawansowane technicznie: Uniden 520 XL Pro.
U510 - ok. 260pln (Allegro)
U520 - ok. 320pln
do tego najlepiej pracujące magnesówki - z serii ML --> np. Sirio ML-145 (ok. 165pln na Allegro)
POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
 
Kwestia finansowa osobiście z tych trzech radyjek bardziej zaawansowany technicznie jest MIDLAND 1001Z osobiscie go posiadam i go chwale za prostote w obsłudze ,wymiary można zaliczyć na plus ceny tych radyjek spadły dość znacznie i można nabyc od 215 zeta albo komplet z antenka od 240 -300 zeta .Udanego wyboru i użytkowania.
  
 
To prawda, ceny Midlanda 1001 spadły na przysłowiową mordkę
Wprawdzie z tym modelem do czynienia nie miałem, ale po użytkowaniu Alana 100+ zraziłem się do najtańszych radyjek tego producenta... wybrałbym Unidena 510.
  
 
Kwestia czasu ,MIDLAND 1001Z jest wmiare nowym radyjkiem na rynku może z czasem zapracuje na właściwą opinie ilu użytkowników tyle opini i każdy chwali co ma .Zawsze decydującym argumentem zakupu jest cena a później parametry radyjka można więc nabyć tańsze radio a reszte many przeznaczyć na dobrą antenke i mamy już dobry zestaw nadawczo -odbiorczy.
  
 
Miałem Unidena 510 ,ale go sprzedałem.
Brakowało mi Rf Gaina -Czeste wyjazdy do W-wy a tam to bardzo potrzebna funkcja.
520 już ją ma i ma wyjście na tubę.
Te sqame funkcje ma Midland 1001z i jest duzo tańszy.
Chyba kupię midlanda,lub jak będe miał więcej kasy to tti 880.
Różne są opinię o tym radiu,ale w porównaniu do unidena 520 to dołożę te 50 zł i kupię tti880.
  
 
Polecam Unidena PrO 520 XL. Jest to sprawdzone radio i stosunek ceny do jakości jest good. pOzdrawiam