REGION EUROPA----SPOTKANIA I DYSKUSJE - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
masz wpisane POZNAN skad mam wiedziec ze jestes ode mnie 30 km no moze 50
next foto


  
 
to może kiedy indziej

Cytat:
MITSUBISHI - panie kolego.


kolega GTVoytec chyba opuścił pewien wątek MITASUBISZI LACNER GTI

-----------------
Jeżeli coś może się popsuć, to z pewnością się popsuje - prowizorka zawsze okazuje się najtrwalsza.
  
 
Kurde no to może za tydzień jakiś spocik...proponuje pogranicze niemiecko - holenderskie ale jesli ktoś ma inne propozycje to chętnie się dostosuję.No chyba,że pofatygujecie się do mnie.

Zależy mi szczególnie aby obejrzeć najładniejszą omegę w klubie... MarekV6 - musisz być!
  
 
ja
czy Omega

-----------------
Jeżeli coś może się popsuć, to z pewnością się popsuje - prowizorka zawsze okazuje się najtrwalsza.
  
 
Przecie sama z siebie tak nie wypiękniała.
Ktoś musi za to "beknąć".
Czekam na propozycje
  
 
jestem niewinny
taką ją kupiłem-po części dlatego,żeby nie pakować więcej siana w spoilery,felgi i inne bajery

-----------------
Jeżeli coś może się popsuć, to z pewnością się popsuje - prowizorka zawsze okazuje się najtrwalsza.
  
 
Witam, mysle ze to w sumie niezly pomysl z tym watkiem dla zagranicy.W tej chwili jestem w GB i trudno bedzie mi brac czynny udzila w zyciu klubowym w PL ale zrobie wszystko zeby sie udzielac..a zawsze milo wiedziec kto jest na wygnaniu i mozna na niegi liczyc w razie czego pozdro 4 all
  
 
Dostałem dziś przesyłke z gratami do auta : klocki, filtry, olej... Juz czas na nie przyszedł więc przekonam sie ile takie usługi kosztują na zachodzie.
  
 
Seba, masz może gdzieś po drodze do D&W Center albo chociaż jakiś D&W Punkt oder inne D&W szajse?
U tych naszych baboli w poladii zamówiłem migawki do kadzia i czekam już ponad 3 miechy bo niby niemiaszki nie przysyłają. Może jak tak dalej pojdzie to zlece Tobie zakup i zmontujemy jakąś kompensatę wierzytelności zlotowo-częściowych?
  
 
Z moich info wynika, że on niemal mieszka w D&W Center więc raczej nie bedzie problemu. Poza tym jest tam przecie stałym klientem...juz kilka razy kupował tam aluski...tyle, że wciaż te same
  
 
ta masz racje -do glöwnej siedziby w Bochum mam 10 minut,a z aluskami to jutro sprawa do sadu pujdzie ale nie z D&W tylko z aso opel u mnie ,bo dalem im do przechowania i odebralem dzis pokaleczone-pewnie spadla jakiemus sztyftowi na glebe i mam wgnioty

podaj numer katalogowy to ci je kupie i z dostawa do kwejc
  
 
No to wypaśnie Kolesiom z wrocka (D&W na polske) dałem jeszcze 2 tygodnie, po tym czasie sprawa się wyjaśni i będe Cie ścigał
  
 
Cytat:
2006-03-22 19:56:15, CHAOSseba pisze:
ta masz racje -do glöwnej siedziby w Bochum mam 10 minut,a z aluskami to jutro sprawa do sadu pujdzie ale nie z D&W tylko z aso opel u mnie ,bo dalem im do przechowania i odebralem dzis pokaleczone-pewnie spadla jakiemus sztyftowi na glebe i mam wgnioty podaj numer katalogowy to ci je kupie i z dostawa do kwejc



Seba a jak się tłumaczyli ? nie wciskali ci ze takie byly ?
  
 
gdy je oddawalem kazalem i m zanotowac moje ewentualne ryski-i tych nie bylo zapisanych---dzis tam bylem i zawolali speca od Airbrusch"a ale powiedzial ze sie nieda (bo zobaczyl naklejke OKP a byl z Katowic )))) i ze czeba ja kompletnie pomalowac u speca,
w poniedzialek mam termin na sciaganie kola potem 2-3 dni i zobaczymy czy im wyszlo---bo im zyc nie dam spokojnie

poprostu za dlugo zbieralem i za duzo rzeczy se odmöwilem zeby je miec
  
 
To jak zlotujemy sie w ten weekend czy nie. Ja wprawdzie pracuje ale popołudniami jestem free

Czekam na propozycje z KARTOFLANDU
  
 
ja mam w ten weekend tylko niedziele wolna

-jestem za tylko gdzie i o ktörej
  
 
aha i patrzac na wyniki glosowania mysle ze najwyrzsza pora aby zastanowic nad nazwa regionu-
  
 
@ChaosSeba: Siema. To poczekajce na mnie, i sie zwami spotkam
  
 
no i witamy Adas-- kolejny klubowicz z poza terenu PL

hiphip hura

no mysle ze gdzies na terenie NL zeby wszyscy mieli po röwno mniejwiecej


co wy na to?
  
 
No to ustalone.

First European OKP Meeting

Odbedzie się w sobote 1.04 (to nie jest żart) w niemczech na terenie D&W Center w Bochum.
Zaczynamy ok 10.00 !!!
Obecność obowiązkowa !!!