REGION EUROPA----SPOTKANIA I DYSKUSJE - Strona 17

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No to pomału sie zarażasz następne auto OMA?
A audio jakościowo jest bos(e)kie
  
 
Cytat:
2009-07-06 19:15:29, CHAOSseba pisze:
wszystko superowo -tylko sie musialem przyzwyczajic ze chamulec jest bardziej oddalony od gazu niz u mnie-poprostu go szukalem,ale teraz juz jest ok-fajna jast ta roleta z tylu i z tempomatem tez super sie jedzie choc inaczej dziala niz w moim "GINAFie"-bardzo fajny saund gdy przyspiesza



Jeszcze się zakochasz i nie będziesz chcialem oddać ))
  
 
bosse jest naprawde fajny nawet jak sluchasz pocichu ma bardzo wyrazny bas
  
 
I jak minęła podróż do PL, Seba? Rodzinka zadowolona z zastępczego wehikułu?
  
 
jedziemy dzis wieczorem -laweta jeszcze nie dotarla
  
 
O to macie o dzień krótsze wczasy...
Jak dojedziesz to opisz jak sie jechało z lawetą. Pewnie duuuużo dłużej zejdzie. No ale masz BOSE więc jakoś to zleci.
  
 
jechalismy 18 godzin mielismy korki objazdy itp. powyzej 90 km/h laweta zaczynala tanczyc-ale ok dojechalismy jakos
  
 
Ty mnie nie strasz korkami bo ja właśnie wyruszam.
  
 
juz jestesmy w Duisburgu-oma cala my tez
  
 
No to kiedy mi oddasz furę bo już się stęskniłem...
  
 
sie musimy jakos umuwic -narazie wiem ze ide jutro do szpitala niewiem na jak dlugo
  
 
seba teraz sie bedzie wykrecac
teraz idzie do szpitala nastepnym razem glowa bedzie go bolec innym jeszcze razem bedzie mial grype zoladkowa
oczywiscie zartuje zeby nie bylo
  
 



UWAGA 2 NOWE KONKURSY !!!!



I. KONKURS "SENATOR 2009 by YOU - VirtualTuning"

Zajmujesz się VirtualTuningiem? To konkurs dla Ciebie! Zapraszamy wszystkich klubowiczów Opel Klub Polska do wspólnego projektowania ... projektowania? Dokładnie! W I edycji konkursu Silesia.OpelKlub.pl dotycącego virtualnego tuningu będziemy przerabiać zdjęcie Opla Senatora B. Cała operacja musi być wykonana na wybranym zdjęciu tego modelu spośród przedstawionego na stronie www.silesia.opelklub.pl . Ogólne warunki to:

- Przerobienie modelu według obecnych standartów projektowych Opla.
- Zastosowanie przeróbek wizualnych polepszającyh wygląd modelu.
- upiększenie tła, jednak nie podmienianie go na inne.



II. KONKURS "MÓJ OPEL NA WAKACJACH"

Zapraszamy wszystkich klubowiczów Opel Klub Polska do wzięcia udziału w konkursie na zdjęcie z wakacji 2009 z twoim samochodem. Na pewno macie w swoich aparatach, płytach, dyskach, pendrivach itp. jakieś ciekawe zdjęcie z wakacji, którym chciałbyś się pochwalić. Jeśli nie to wybierając się na wypad, urlop, długi weekend, wypad do rodziny na grilla, wypad ze znajomymi nad jezioro pamiętaj o aparacie by nie przegapić okazji na wzięcie udziału w konkursie. Cóż pozostaje jeszcze napisać iż za pierwsze 3 miejsca będą nagrody i dyplomy.




Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o zapoznanie się z regulaminami konkurów które są dostępne na stornie www.silesia.opelklub.pl. W razie jakich kolwiek pytań prosimy o konktakt silesia@opelklub.pl bądź pod GG klubowym 8463176. Życzymy miłej zabawy.
  
 
Hello
w koncu jestem w domu po pobycie w szpitalu i chce bardzo podziekowac oddzialowi OKP HOLLAND-chlopaki jestescie EXTRA!


PS.:wpadnijcie kiedy wam pasuje czy w weekend czy w tygodniu -narazie jestem w domu wiec moge cos upiec
  
 
No i po Europejskim spocie



Dzięki Maciek
  
 
Nareszcie pojechali!!! Na szczęście zniszczenia nie są poważne. Internet już udało mi się uruchomić, ściany się odmaluje,szyby wstawi, krew z podłogi zmyta.... ach warszafka.
  
 
Spokojnych,Bezpiecznych i Wesołych Świat
oraz
Sczesliwego Nowego Roku
życzy
CHAOS z Rodzinka
  
 
Z okazji zbliżających się Świat Bożego Narodzenia chciałabym złozyć
najserdeczniejsze życzenia ciepłych i rodzinnych Świąt.
Niech te dni będą czasem odpoczynku i radości w gronie najbliższych osób.

A w nadchodzacym Nowym Roku 2010 wszelkiej pomyślności, sukcesów
i spełnienia zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym

Beethoven
  
 
co tam jak tam ?-auta umyte już na letnich gumach?
  
 
Moja Klucha cały rok na letnich tym razem. Wczoraj umyłem i przypomniałem sobie jaki ma kolor. Jeszcze tylko czarnym kolorkiem muszę hak trysnąć bo się rudy miejscami zrobił. No i drugi fotelik muszę zamontować ...