REGION EUROPA----SPOTKANIA I DYSKUSJE - Strona 18

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
4 nojki oponki juz zagoscily i zbieznosc ustawiona auto gotowe na wiosenne wypady i letnie Wakacje
  
 
a ja se mówiłem ze ładne felgi i nisko profilowe gumy to raz w życiu mi wystarcza-w nowym aucie mam 18" i 40 gumy na standardowym zawieszeniu sport i jest mi trochę za twardo -kurna a tak to ładnie mnie kosiło przy kupnie auta-choć już w Astrze G mówiłem pierwszy i ostatni raz,ale G trzymała się drogi jak na szynach ,a H pływa na tych 225
  
 
czyli co finał WM będzie wyglądał
Germany Vs. Netherland
  
 
A może Hiszpania & Holandia
  
 
no właśnie -a bylem prawie pewien
  
 
Szukam jakiegoś Wyspiarza z kontem na Ebay`u... Musze coś zakupić w GB ale jakiś cwaniak chce mnie skroić na przesyłce więc pomyślałem , że dam zarobić komuś z klubu. Zgłaszać się Panowie.
  
 
Na forum miłośników FSO jest Kaovietz. On mieszka w Bristolu i na pewno ma konto na ebay'u i porządne z niego chłopisko z kościami. odezwij się do niego a myślę że nie odmówi pomocy. Ew. przekaż mu pozdrowienia od Jerrego bo dawno się nie widzieliśmy.

https://www.motonews.pl/user.php?op=userinfo&f=12&uname=kaovietz
  
 
co tam słychać w szerokim świecie?!
  
 
no co tam NL!
kiedy zaczynacie sezon grillowy?

śnieg już chyba nie spadnie
  
 
Sezon już w toku. Zaczelismy tydzień temu. Zostało jeszcze wungla i wursta więc melduj się jak najszybciej.
Generalnie to jako szczęsliwy bezrobotny zapraszam każdego kto zagosci w okolicy.
  
 
na razie mamy szpital w domu ale się odezwę!
  
 
Jak macie jakiś dzień wolny w pierwszym tyg maja to wpadajcie !!! Dzieciaki mają wakacje więc możemy gdzieś razem wyskoczyć.
  
 
przyjademy przyjademy jak już odbiorę autko to się karniemy-
na razie Hania jest uziemiona-
moglo by to klapnąć pod koniec maja raczej
  
 
matko i corko zapomnialem calkiem, ze to forum jeszcze funkcjonuje pozdrowka
  
 
Poczułem się zapomniany...
  
 
Cytat:
2012-05-11 22:54:05, YANNOSICK pisze:
Poczułem się zapomniany...




jak zapomniany???
  
 
Cytat:
2012-05-12 19:45:40, CHAOSseba pisze:
jak zapomniany???



No bo chomik zapomniał...
  
 
był OPEL i po OPLU
  
 
co tam panowie w wielkim świecie. Człowiek nawet nie ma czasu siąść na chwile przed kompem żeby coś napisać. mam nadzieje ze sie to teraz zmieni i częściej będę się odzywał na forum
  
 
NL-dzięki za spotkanie