REGION EUROPA----SPOTKANIA I DYSKUSJE

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Coraz wiecej ludzi z naszego forum i nietylko wyjeżdrza za granice,jedni na stale inni sezonowo. Porozjeżdrzali sie po calej europie lub maja taki zamiar.
Czy chcemy utworzyc nowy watek dla tych wszystkich,ktörzy maja cos wspölnego z zagranica,:maja tam cos do zalatwienia i potrzebuja pomocy,chca cos kupic i niewiedza gdzie i co lub chca poprostu pogadac lub spotkac sie poza granicami Polski.
Patrzac(śledzac) na inne fora samochodowe stwierdzilem ze jest tych osöb wiele,osobiscie dostalem pare odpowiedzi na PW ze to spoko pomysl i ze oni napewno wpadna na nasze forum.

teraz wasza kolej:

Co o tym pomysle sadzicie?-wypowiedzi i udzial w ankiecie bardzo mile widziane.
  
 
Witam.
Pozwole sobie zabrac zdanie w tej kwestii - od dluzszego czasu przebywam w Angli i uwazam ten pomysl za (bez urazy) bezsensowny. W tej chwili watkow na forum jest tyle, ze trudno je wszystkie ogarnac, mysle, ze kolejny wcale nie poprawi tej sytuacji. Nie sadze abysmy zorganizowali sie na tyle aby funkcjonowac jako osobna grupa (jak np. regiony) bo za bardzo jestesmy "porozrzucani". A jesli chodzi o ewentualna pomoc (i prosby o taka pomoc) to mysle, ze w zupelnosci wystarczy skontaktowac sie z taka osoba na priv...
Przepraszam jesli kogos urazilem, ale takie jest moje zdanie.

Pozdrawiam -Voytec
  
 
ja osobiscie tez nie jestem za tworzeniem nowego watku dla osob spoza polski. ostatnio ogolnie malo sie dzieje na forum jesli chodzi o osoby z polski, a co dopiero o osoby ktore wyjechaly zagranice. z osob przebywajacych za granica znam tylko 4, ktore sie udzielaja. a dla 4 osob raczej nie ma sensu tworzyc oddzielnego watku. co do pomocy to zawsze mozna jak wspomnial przedmowca, kontaktowac sie na priv. takie jest moje osobiste zdanie na ten temat. nie chcialem nikogo moja wypowiedzia urazic.

pozdro
harlej vel komarek

BTW. nie kopiowalem tekstu przedmowcy, wiec nie jest to plagiat. to ze tresc jest podobna to jest tylko i wylacznie zbieg okolicznosci,pozatym GTVoytec nie ma dostepu do mojego konta na forum
  
 
ja jade jutro na OpelTefen w Bochum przy D&W -tam bedzie conajmniej 7 osöb polskiego pochodzenia dzialajacych aktywnie na forach w polsce---zaprosilem je na nasze forum moze niedlugo sie tez wypowiedza
  
 
Ale jak nie bedzie wątku "UE" to CHAOS nie bedzie Region Adminem .
A miał chłopak apetyt na władanie największym regionem OKaPu...

Jak dla mnie to jeszcze zbyt wcześnie aby wierzyć, iż taki dział byłby "żywy" ale zwykły wątek .... można spróbować jeśli będzie wisiał wysoko przez jakiś czas to znaczy że jest potrzebny a jesli nie....

Pozdro z ZAGRANICY
  
 
A od kiedy Sebastian jest regionadminem??? I jakiego regionu??? Ja chce byc regionadminem na Wielka Brytanie - kto mi to moze zalatwic

Bez urazy, ale czegos tu nie rozumiem... Jestem w klubie od dluuuuuuuugiego czasu i nawet status klubowy mi sie nie zmienil od 2 lat (wcale mi to nie przeszkadza - uwazam, ze swoj OKP jest jak najbardziej ok), a tu takie cuda... Ale coz - dziwne rzeczy czasami dzieja sie na forum.

  
 
a ja nie chce zeby GTvoytec byl region adminem na GB bo on sie nawet na codzien nie porusza juz oplem, ani od biedy nawet vauxhallem hmm euroregion, gdzies to juz kiedys slyszalem co do sebastiana to chodzi chyba o region opolski czy cos takiego.

pozdro
harlej vel komarek
  
 
co do mojego statusu-
to tak uznala wiekszosc adminöw na swoim forum i napewno mieli ku temu powody,byc moze dlatego ze nie nasmiewam sie z kogos bo jezdzi Mitasubiszi

a tak pozatym to mi nie zalezy zeby byc adminem na zagranice widzac wasze reakcje, a jak komus sie nie chce zorganizowac ,czy to zwyklego watku czy spotkania ,to zawsze znajdzie jakas wymöwke
a to ze jestesmy porozrzucani po zakatkach ,czy blizej czy dalej, nie jest jednoznaczne z tym ze nic sie nie da,nie mozna i wogule wszystko beeeee
  
 
Zastanówmy się nad nazwą Regionu!


  
 
Mysle ze powinien byc watek dla osob z za granicy
  
 
Cytat:
GSI

Zastanówmy się nad nazwą Regionu!



REGION UE

ale bez UK bo tam wszyscy są przeciwko

A co do tego rozrzucenia to ja na przykład mam do Seby bliżej z NL niz z Elbląga na Opolszczyzne. Do Papużek z Southampton zresztą też, więc nie jest z nowu tak źle.
No to może pierwszy spot... proponuje Bruksele, parking pod kwaterą NATO - będzie tak bardziej oficjalnie
  
 
Cytat:
2006-03-18 12:37:49, CHAOSseba pisze:
byc moze dlatego ze nie nasmiewam sie z kogos bo jezdzi Mitasubiszi



MITSUBISHI - panie kolego.
I nie rozumiem Twojego zdenerwowania - nie mialem zamiaru sie z nikogo nasmiewac, a wyrazanie wlasnego zdania chyba jeszcze nie jest zabronione - zreszta wlasnie o to prosiles Sebastianie. Za moje wywody na temat Twojego statusu - zwracam honor - poprostu nie wiedzialem, ze administrujesz regionem Opolskim - myslalem, ze Jestes z gornego slaska - sorry...
Ponadto wytykanie mi tego czym jezdze jest jak najbardziej nie na miejscu - dla Twojej wiadomosci wciaz jestem wlascicielem OPLA ASTRA F 1.8i - i prosze nie czepiac sie wiecej do miska bo... (nie napisze tego - nie chce urazic klubowiczy)

Pozdrawiam wszystkich klubowiczy na obczyznie...
  
 
nie jestem przeciw ani za. tylko uwazam ze i tak nie bedzie sie za duzo dzialo w tym dziale. jak dla mnie taki dzial moze powstac. co do spotu. hmmm. poczekam az przywioze sobie w koncu skonczone auta na wyspy, i wtedy na jakims wiekszym zlocie opla w holandii albo belgii moge zawitac. do niemiec to jednak troche daleko jest wiec na razie odpada. wiec jesli janas wiesz cosik na temat jakis wiekszych imprez w holandii z oplem na czele to daj znac, a moze mi sie uda jakos wpasc. ale to dopioro po wakacjach. bo wczesniej bedzie problem z transportem.
i prosze mnie tu nie nazywac jakims tam ptakiem, bo ja nie ptak, a owad

pozdro
harlej vel komarek
  
 
Cytat:
2006-03-18 13:50:16, YANNOSICK pisze:
REGION UE ale bez UK bo tam wszyscy są przeciwko




Odezwal sie ten co byl za

Pozdro YANNOSICK - i nie zaczynaj ze mna bo Cie objade (taki zarcik)
  
 
Taka aktywnośc eksportowych OKaPowców świadczy wręcz o konieczności powołania działu!!!
  
 
Cytat:
2006-03-18 13:50:16, YANNOSICK pisze:
A co do tego rozrzucenia to ja na przykład mam do Seby bliżej z NL niz z Elbląga na Opolszczyzne.



i do tego szybciej,
  
 
pozwole tu wstawic fotke ze spotu


bylo ponad 20 aut
  
 
No to teraz pierwsze "zjebki" dla nowego Admina !!
Dlaczego nic mi nie powiedziałeś o zlocie!!!
Prace bym olał i przyjechałbym do Was.

Next time Skype me!
  
 
to bylo spotkanie z klubu astry g i sam niewiedzialem ze tam moga byc tez inne fury
GM, bylem pierwszy raz i czulem sie -wiesz jak

tymbardziej ze jechali mlodzierzowa gwara niemieckoTechniczna-a ja z samochodöw to zielony

dobrze ze polskojezyczni tez tam byli tez tam byli

ale obiecuje ze nastepnym razem Skype Cie
  
 
cholipa,gdybym wiedział to też bym podjechał
w końcu z Solingen to nie tak daleko

-----------------
Jeżeli coś może się popsuć, to z pewnością się popsuje - prowizorka zawsze okazuje się najtrwalsza.