[S] Elementy samochodowe z laminatu (126 i ...) - Strona 19

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak. Tylko osoby, które kiedys przy zamówieniu potwierdziły ze biorą klapę i wpłaciły zaliczkę, mają klapy we wczesniej ustalonych cenach.
  
 
Szkoda ze tego w mailu nei zaznaczyles, ale trudno wezme z tanszego zrodla w takim razie
  
 
NIestety ceny żywicy podskoczyły, a jakość moich klap znają wszyscy. Mimo to i tak są jednymi z tańszych. No i moje klapy mają już w etapie odlewania kratki, nie trzeba ich wycinać. Są też przy dużej sztywności bardzo lekkie. Oczywiście każdy ma prawo wyboru.
  
 
Wszystko ok, ale jak piszesz ze cena jest taka i moge zmowic w czerwcu to rozumiem ze jest to oferta ktora i wtedy bedzie obowiazywac, pozniej kosztowal przod 180 tyl 170 minelo pare dni i znowu ceny wyzsze
  
 
Jesli tak się właśnie dogadaliśmy, to nie widzę problemu. Niestety nie wszystkich pamiętam, z niektórymi klientami rozmawiam na miesiąc wcześniej, czasem w trakcie pracy przez tel, niektórzy nie podają mi swojego nicka. Zawsze wtedy zalecam potwierdzenie oferty na priv lub na maila.
Ze wzgl. na to, iż czas oczekiwania jest różny, ostatnio pobieram zaliczkę w wys. 50pln. Co prawda nie zdarzyło się jeszcze tak, zeby ktoś ode mnie nie kupił, ale to tak na wszelki wypadek.

Pozdrawiam i za wszelkie niedogodności przepraszam.
  
 
cichy ja nie widzę problemu, pogadajcie sobie z hornetem na priva, rzeczowy człowiek i na pewno się z nim dogadasz, a nie siejesz mu tu w temacie popłoch, Peace panowie
  
 
Cytat:
2008-06-10 12:02:12, fuso pisze:
i jak tam bedzie tylna klapa do CC?

  
 
Cytat:
2008-06-11 10:33:24, CEHU pisze:
cichy ja nie widzę problemu, pogadajcie sobie z hornetem na priva, rzeczowy człowiek i na pewno się z nim dogadasz, a nie siejesz mu tu w temacie popłoch, Peace panowie



Cehu nie sraczkuj. Wszystko juz zalatwione, dogadalsimy sie z HNT i po klopocie
  
 
to ja bym poprosił cene bambino z zawiasami
  
 
Powrót po długiej nieobecności, prezentuję dawno zapowiadane poszerzki, mam nadzieję że się spodobają

Poszerzki 126
  
 
Wszystko by było super jakbyś jeszcze podał ceny i napisał coś więcej o tych bocznych wlotach
  
 
A ja sie przypomne z moja klapa do 128 Jakies postepy? Zalezy mi na metalowej wiec jesli nie masz czasu to mozemy sprawe anulowac.


[ wiadomość edytowana przez: yapko dnia 2009-03-31 22:54:31 ]
  
 
Po konkrety zapraszam na priv
  
 
Ok, formy zdjęte, teraz mam do zaoferowania komplet studyjnych poszerzek, służących za modele dla form. Są polakierowane w kolorze czerwonym, ale nie ma problemu żeby ktoś sobie je polakierował we własnym zakresie na inny kolor.
Z racji że od wewnątrz wymagają trochę przeszlifowania (żeby ładnie przylegały do nadwozia). Cena jaka mnie interesuje to 650pln. (czyli dużo taniej niż te, które będą oferowane już jako odlewy.)

  
 
650pln to dużo taniej tak?
troszkę drogo no ale ładniejsze są niż te allegrowe

[ wiadomość edytowana przez: tabi666 dnia 2009-04-03 12:15:01 ]
  
 
No cóż praca nad poszerzkami zajęła mi z przerwami (nieraz dłuższymi) aż dwa lata! naprawdę ciężko jest wykonać wzorce tak, by były jak najbardziej zbliżone symetrią. Następnie trzeba zainwestować w materiał na 4 formy... Efektem są niepowtarzalne poszerzki, trochę musi to kosztować.
Pewnie ceny zweryfikuje rynek, cena w założeniu już na początku miała być bliska 700- 800 pln za komplet.

  
 
Dzień dobry
Interesują kogoś drzwi z włókna szklanego, klapa, albo maska???????

-maska to koszt około 300zl (wzmacniane pod oryginalne zawiasy)

-klapa 250zl

-drzwi 450zl (wzmacniane pod oryginalne zawiasy i zamek)

wszystko zrobione na biały błysk

pozdrawiam, kontakt 781 982 419

  
 
Witam, czy byłby ktoś chętny na formy klap tylnych do produkcji klap tylnych 126p? modele Bambino i FL. Przez kiloka lat wykonywałem na nich klapy, które później jeździły w połowie forumowych 126p F&F Co poniektórzy jeszcze pamiętają.
Formy są silikonowe, jedna wymaga sklejenia. W skład każdej z form wchodzi silikonowa forma właściwa, oraz support z kompozytu.
Ceny za formy - powiedzmy 60zł za każdą W razie czego proszę o info na priv lub e-mail.
  
 
Poszedł priv