[S] Elementy samochodowe z laminatu (126 i ...) - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
Krzyh00
Wysłany: 2006-04-16 11:12:59

juz nic nie kumam mi pisales ze przednia klapa to FL a teraz ze EL



pisałem juz wyzej chyba ale dla porządku powtrórze:

-klapa przednia - dostepna tylko FL na razie, ~2,1 kg - 120pln +wysyłka (gładka bez zawiasów)

-klapa tylnia - dostepna klapa FL- najnowsza, ~1 kg - 130pln +wysyłka (gładka, bez zawiasów, z seryjnymi kratkami)

-klapa tylnia - dostepna klapa EL starsza, ~1,5-1,6kg - 150pln +wysyłka(gładka, bez zawiasów, z seryjnymi kratkami lub bambino, moze tez byc tansza wersja bez kratek, wtedy kosztuje 130pln)

Cytat:
Tomecki_b-b

Fiat 126 1.0
Bielsko Biała



Wysłany: 2006-04-16 11:30:08 Powiadom o tym poście ^

HNT - rzuć mi na maila fote klapexa tylnego, dzięki z góry



bardzo hetnie ale nie mam twojego maila...

[ wiadomość edytowana przez: HNT dnia 2006-04-16 12:34:11 ]
  
 
HNT a nie robisz nadkoli może?? albo czy byś nie wykonał bo musze poszerzyć a jak sie już zajmujesz plastikami do malucha to moze poszerzane nadkole to też by ludzie chceli myśle:>
  
 
Cytat:
wojtaz
Wysłany: 2006-04-16 18:52:28

HNT a nie robisz nadkoli może?? albo czy byś nie wykonał bo musze poszerzyć a jak sie już zajmujesz plastikami do malucha to moze poszerzane nadkole to też by ludzie chceli myśle:>



no w planach mam jeszcze nadkola- cos jak vfts, takie kwadratowe- albo zwykłe, okrągłe, a takze lewe i prawe drzwi- wszystko to zamierzam projektowac pod swoją rajdoofke, teraz na wiosne, ale na razie mam troche mało czasu bo na co dzien sprzedaje i zmieniam oponki od 8 do 19 pewnie jeszcze przez ten miesiac
ale jak tylko mi sie przeluzni to zabieram sie do roboty
mam juz zaczety projekt poszerzki - takiej okraglej nakladki na blotniki z malucha spokojnie mozna uciac ranty seryjne i montowac na nitach lub przykleic i zaszpachlowac potem, i tu niespodzianka- nakladka z prawego tylniego blotnika pasowac bedzie po przekatnej - na lewy przedni blotnik- na razie musze dokonczyc model a potem zrobic forme
  
 
ja potrzebuje nadkola na tył jak zrobisz to będe pierwszym klientem bo za to co u mnie będzie wystawać to dowód poleci odrazu więc czekam aż wykonasz nadkola:> w miare możliwości jak najszybciej:>
  
 
odrazu napisz ile za wlot ??:> bo to rozumiem taki boczny jak masz na aucie?
  
 
Cytat:
wojtaz
Wysłany: 2006-04-17 12:44:30

odrazu napisz ile za wlot ??:> bo to rozumiem taki boczny jak masz na aucie?



no tak jeszcze symetryczne wloty boczne mam ale jeszcze nie zdjąłem z nich formy...

te które mam założone są wykonane jako nakładki na oryginalne plastiki z FLa (te duże) nie są mocowane na stałe do karoserii więc po ew. sciągnięciu ich z auta, nie zostaje żaden ślad, po nich- wykorzystują oryginalne mocowanie FL
  
 
HNT prosil zeby to wrzucic :

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

13

14

15

16

17

18

19

20

[ wiadomość edytowana przez: rallykage dnia 2006-04-17 20:33:42 ]
  
 
Ja nadal czekam i nic;/ Jestem niecierpliwy??
  
 

Cytat:
simon_pg
Wysłany: 2006-04-20 16:25:28

Ja nadal czekam i nic;/ Jestem niecierpliwy??



heh wygląda na to że jesteś niecierpliwy
jak już mówiłem klapa będzie do końca tygodnia- jutro lub pojutrze najdalej, pozdrawiam
  
 
UP...
  
 
A czy bys zrobil takie cos?? mam fote w podpisie jako blotnik

Blotnik


[ wiadomość edytowana przez: Mariusz126p dnia 2006-05-17 23:03:41 ]

[ wiadomość edytowana przez: Mariusz126p dnia 2006-05-17 23:05:33 ]
  
 
A jest ktoś w stanie zrobić coś takiego?

http://www.ilcinquino.it/images/Binetto%2009%20aprile%202006%20036.jpg
  
 
miałem dylemat czy u siebie robic okragłe, czy vfts, ale nie miałem zamiaru robic ich jako cały błotnik tylko nitowana do seryjnego błotnika dokładke, ale ta fotka żółtego malana mnie zainspirowała
bendem modził w najblizszym czasie hehe efektami na pewno sie pochwale-
  
 
Ile za przednia maske fl / st bez wlotu i ile za klape tylnia bambino niewzmacniana??a błotniki bede mogl dostarczyc tylko zlekka inne


[ wiadomość edytowana przez: Mariusz126p dnia 2006-05-18 10:40:38 ]
  
 
a moze takie bys zrobil ???

  
 
a moze takie bys zrobil ???

  
 
no niezłe są po SRS zaczynam zabawe z tymi nadkolami- zobaczymy czy sie spodobaja- dzieki za koncepcje!
  
 
i jak tam rbota idze ??
  
 
Jaki koszt przedniej i tylnej klapy do FL-a...
  
 
co by podnieść topic i się dowiedzieć jak tam sprawa z poszerzeniami