Usuwanie rys

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Mam kilka rys na lakierze srebrnym metalik. Mam kupioną zaprawkę (ten sam kolor). Niektóre rysy sięgają podkładu a inne są płytsze. Jak się do tego zabrać?

Nie pytam tych którym się wydaje jak to zrobić, ale tych którzy wiedzą jak to zrobić.

Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: CAr dnia 2005-12-25 12:54:30 ]
[ powód edycji: Zmiana nazwy tematu. Czytaj regulamin! ]
  
 
jak nie wiesz jak za to sie zabrac to zostaw to fachowcą... jeśli nie masz o tym pojęcia to jeszzce bardziej popsujesz i efekt będzie mizerny, a co do tych rys to trzeba je zeszlifować, przyszpachlować, trysnąć podkładem potem baza, klar... ale jak mowie... jak sie nie znasz to lepiej nie ruszaj

pozdro
  
 
Jest taka pasta do rys francuskiej firmy Abel Auto. Trzeba się narobić ale efekty bywają zadziwiajace - ona nie ściera lakieru a jakoś go rozlewa, rozwalcowuje. Maskuje nawet dość głebokie rysy
  
 
Cytat:
2006-02-16 01:15:33, aleksz pisze:
Jest taka pasta do rys francuskiej firmy Abel Auto. Trzeba się narobić ale efekty bywają zadziwiajace - ona nie ściera lakieru a jakoś go rozlewa, rozwalcowuje. Maskuje nawet dość głebokie rysy

Czy warta jest ta pasta zachodu,bo nikt jej nie ma i wszyscy robią ,czy podobny efekt da każda inna pasta?
  
 
Cytat:
2006-02-16 01:15:33, aleksz pisze:
Jest taka pasta do rys francuskiej firmy Abel Auto. Trzeba się narobić ale efekty bywają zadziwiajace - ona nie ściera lakieru a jakoś go rozlewa, rozwalcowuje. Maskuje nawet dość głebokie rysy

To też jest pasta ścierna.Żadna rewelacja.Nic nie rozwalcowuje-szkoda zachodu na szukanie.Udało mi się ją dostać,ale efekt nie porywa.Może przy malutkich ryskach?
  
 
Cytat:
2006-02-16 01:15:33, aleksz pisze:
Jest taka pasta do rys francuskiej firmy Abel Auto. Trzeba się narobić ale efekty bywają zadziwiajace - ona nie ściera lakieru a jakoś go rozlewa, rozwalcowuje. Maskuje nawet dość głebokie rysy



Produkty firmy Abel Auto są naprawdę najwyższej jakości. Tylko trzeba wiedzieć jak tego używać. Byłem na szkoleniu i co nieco wiem na ten temat. Może najkrócej podam link do strony gdzie można sobie poczytać na ten temat:

Profesjonalna metoda firmy Abel Auto renowacji samochodu

I tak w skrócie:
Najpierw robimy tym:
POLISH CORRECTEUR - mleczko polerskie bezsilikonowe "na sucho"

Jak są głębsze rysy to tym:
EFFACE RAYURES - pasta do ręcznego usuwania głębszych zadrapań

I na koniec tym:
LUSTREUR PROTECTEUR de FINITION - środek nabłyszczająco-ochronny

Jeżeli wszystko się dobrze zrobi, bardzo dobry efekt jest gwarantowany.

Jakikolwiek preparat do polerowania czy usuwania rys będzie skuteczy pod warunkiem, że rysa nie sięga podkładu.

A kupić to można z dostawą do domu tutaj:

Abel Auto na www.autokosmetyki.pl

Pozdrawiam,
Orfi