Witam jestem nowy na forum i nowy uzyt6kownik CB - sprzęt CB

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam Koleżanki i Kolegów!
Obecnie jestem "prawie" użytkownikiem CB - czekam na przesyłkę z zamówionym sprzętem. Ciekaw jestem czy ktos ma podobny sprzęt i zechce podzielić się praktycznymi uwagami z "zielonym" kolegą.
Po przeczytaniu wielu postów w internecie i realnemu podejściu do moich finansów zdecydowałem sie na mój pierwszy zestaw w mobilu:

1. CB - 1001Z Midland
2. Antena Hustler IC100 /100cm+podstawa/ - magnesowa
Razem z przesyłką /allegro/ wyszło 320zł

Na co moge liczyć jako uzytkownik / realny zasięg w trasie i mieście, ograniczenia i inne uwagi - oczywiście po zestrojeniu..../

Pozdrawiam

Marcin

[ wiadomość edytowana przez: Marcin2000 dnia 2006-04-22 17:11:29 ]
  
 
Witam,
co do radia nie mogę się wypowiedzieć, gdyż od samego początku jeździłem na radiach firmy Uniden. Przez około 4 miesiące jeździłem na antenie firmy Hustler, którą zakupiłeś. Z jej parametrów na trasie byłem zadowolony, używałem ją głównie w trakcie wyjazdów służbowych. Zwróć uwagę na jej wykonanie materiałowe, mnie i mojemu koledze po około miesiącu użytkowania pękł plastik otaczający cewkę. Być może był to skutek zimy i panujących warunków oraz przechowywania antenki w trakcie postojów w bagażniku auta. Musiałem oddać antenkę do serwisu, gdzie ją reanimowali (po pęknięciu miałem tylko możliwość odsłuchu, wysoki swr, brak możliwości nadawania). Po dokonaniu naprawy sprzedałem ją i kupiłem Presidenta ML 145. To tyle z mojej strony. Pozdrawiam.