Elektryczny szyberdach - fotorelacja zakładania :) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Lukas wrzucil jak się wklada el. szyberek....ja za to mogę pokazac jak go się demontuje
  
 
Cytat:
2006-05-03 23:10:24, Janek-RS pisze:
Lukas wrzucil jak się wklada el. szyberek....ja za to mogę pokazac jak go się demontuje



hehe janku smialo zrobimy w odwrotnej kolejnosci i bedzie montaz od podstaw
  
 
powiedz albo pomoz zalatwic taki silniczek z przyciskiem a bede ci wdzieczny czy przycisk jest taki jak do elektrycznych szyb i czy to bolec co byla raczka przymocowana to teraz ten silniczek go zakrywa bo jesli tak to szybery sa takie same wszystkie
  
 
Lukasz, masz lepsze foto mocowania ?:> bo ja mam troszke inaczej... ale w sumie wygląda podobnie
  
 
samego silnika do szybra raczej nikt nie sprzeda, bo wtedy reszta szybra jest na wywalenie. Cena samego silnika to min 150pln, do tego włącznik, osłona i jej mocowanie oraz ustawienie krańcówek silnika...
  
 
Cytat:
2006-05-04 07:29:12, surec pisze:
samego silnika do szybra raczej nikt nie sprzeda, bo wtedy reszta szybra jest na wywalenie. Cena samego silnika to min 150pln, do tego włącznik, osłona i jej mocowanie oraz ustawienie krańcówek silnika...



dziwne bo ja kupilem sam silnik z poanelem i przyciskami
  
 
Cytat:
2006-05-04 06:52:33, szczypek7vl pisze:
powiedz albo pomoz zalatwic taki silniczek z przyciskiem a bede ci wdzieczny czy przycisk jest taki jak do elektrycznych szyb i czy to bolec co byla raczka przymocowana to teraz ten silniczek go zakrywa bo jesli tak to szybery sa takie same wszystkie



hehe
tak bolec ktory jest wykorzystany do mocowania korby jest teraz wykorzystany do zamocowania silnika i wchodzi w specjalne ku temu przeznaczone miejsce
  
 
Cytat:
2006-05-04 07:15:09, polityk pisze:
Lukasz, masz lepsze foto mocowania ?:> bo ja mam troszke inaczej... ale w sumie wygląda podobnie







tyle znalazłem
  
 
powiedz mi czy do tego szybera potrzbny jest jakis przekaznik bo ztego co ty pokazujesz 18 ale 18 to jest do szyb elektrycznych i powiedz mi jak dlugo ci zajelo montowanie tego wszystkiego
  
 
Cytat:
2006-05-05 18:37:00, szczypek7vl pisze:
powiedz mi czy do tego szybera potrzbny jest jakis przekaznik bo ztego co ty pokazujesz 18 ale 18 to jest do szyb elektrycznych i powiedz mi jak dlugo ci zajelo montowanie tego wszystkiego



szyber jest podpiety pod 18 przekaznik ten zielony i dziala z szybami
co do czasu montarzu jesli zakladasz tak jak ja to w godzinke sie uwiiesz - nawet krocej
jesli przekladasz calosc to uwiniesz sie mzoe w 5 godzin
bo tzra podsufitke sciagac plastiki i td
  
 
Cytat:
2006-05-04 09:00:22, lukas_s pisze:
dziwne bo ja kupilem sam silnik z poanelem i przyciskami


...gratki za szczęście, a można wiedzieć ile dałeś? Podsufitkę już miałeś z wycięciami?
  
 
Cytat:
2006-05-19 07:00:14, surec pisze:
...gratki za szczęście, a można wiedzieć ile dałeś? Podsufitkę już miałeś z wycięciami?



podsufita wycieta byla
ile dalem hmmm trudno powiedziec bo to tajemnica ale wyszukalem cos podobnego szukaj mojego watku z ogloszeniami na allegro
  
 
Cytat:
2006-05-17 22:27:10, lukas_s pisze:
jesli przekladasz calosc to uwiniesz sie mzoe w 5 godzin bo tzra podsufitke sciagac plastiki i td



To ja się pochwalę że właśnie dzisiaj rano przekładałem cały szyber (bo nie miałem mocowań na silniczek) i sam jeden uwinąłem się w równe 2 godzinki na gotowo (a robiłem to pierwszy raz w życiu)...

Jednak szyber elektryczny to fajna sprawa.... jeszcze tylko szybki, bo lusterka już są i będzie miodzio..

A silniczek kupiłem TUTAJ (szyber dostałem w prezencie )
  
 
to widac Janek - Rs daje prezenty :d
  
 
Cytat:
2006-06-28 22:49:56, lukas_s pisze:
to widac Janek - Rs daje prezenty :d



Bo trza chody mieć...
  
 
PRZED



PO

  
 
NO ja też mam elektryczny szyberdach w mojej kombicy i myślałem że to nie jest nic nowego....u mnie otwiera sie na dwa sposoby do góry i chowa sie !!!klik1!!! !!!klik2!!! !!!klik3!!! !!!klik4!!!
  
 
Cytat:
2006-06-30 11:40:01, SAVO pisze:
NO ja też mam elektryczny szyberdach w mojej kombicy i myślałem że to nie jest nic nowego....u mnie otwiera sie na dwa sposoby do góry i chowa sie !!!klik1!!! !!!klik2!!! !!!klik3!!! !!!klik4!!!



a to tak jak wszedzie ew orginalnym szyberku
  
 
TYLKO zobaczcie...u mnie jest jakoś dziwnie ..do przesywania szyby mam po prawdej stronie przycisk od strony pasażera a widze że tutaj na fotkaj jest po lewej od strony kierowcy
  
 
niektore takie byly
Wojo np jak bral uzywke i przekladal tesz mial po tej stronie
moze to nadwyzka z wersji angielskiej?