S Z C Z E C I N - Spoty i nie tylko - Strona 383

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
nie chce ktoś się wybrać na karta na wojska?
  
 
.Pvzon: a może pojedziesz na zlot ogólnopolski FSO w Okunince na wschodzie polski?

Jest ktoś zainteresowany wyjazdem na zlot w terminie 28-30 sierpnia jak za dawnych czasów?

Wstępnie jadę ja, moja Anka i Mateoos.

Tu jest strona ośrodka: http://switezianka.obitur.pl/

Wyjeżdżamy w piątek rano wracamy w niedzielę późnym wieczorem/ w poniedziałek wcześnie rano

Więcej info po zalogowaniu na: www.fsoautoklub.pl


[ wiadomość edytowana przez: -DLUGI- dnia 2015-08-12 19:56:11 ]
  
 
czym jedziecie? 800 km w jedna stronę-grubo.
  
 
Lecimy Laguną Długiego, na trzy osoby wystarczy. 800 kilometrów to może i dużo, ale pamiętaj o dwóch sprawach:

1) pierwsze 500 km lecimy autostradami;
2) do Dobczyc też mieliśmy kawał drogi, jechaliśmy gorszymi trasami, jechaliśmy wolniejszymi samochodami bez klimy i jakoś przeżyliśmy.

Nie chcę być wredny, ale to dzięki Tobie i Twojemu zaspaniu ruszyliśmy dopiero o trzeciej nad ranem a w Dobczycach zameldowaliśmy się około 15...

Pogadaj z żoną i ładuj się do nas, ja jadę bez rodzinki.

Jak zbierze się więcej chętnych to wezmę swój samochód.
  
 
można pić piwo w aucie ?
  
 
Puzon, jak za starych lat, najpierw włączy Ci się dobry humor, potem ponarzekasz na cały świat, potem uśniesz na popielniczkę (wstawić zdjęcie?), potem się obudzisz.

Zabierz ze sobą Colę i szklaneczkę, ja zabiorę rudzielca. Myślę, że się dogadamy

O ile oczywiście wykręcę się od popieprzonej konferencji w Legnicy z DPD, w którą zostałem w piątek wkręcony jako przedstawiciel Peugeota ze Szczecina. Oby nikt z DPD Szczecin tam nie jechał. Od poniedziałku rozpoczynam kampanię obrzydzania mojej obecności na trzygodzinnym spotkaniu, które przekreśli mi plany zlotowe.

Konferencja ma odbyć się dokładnie 28 sierpnia. Jak na złość. Trzymajcie za mnie kciuki.
  
 
Trzymam kciuki a od kiedy to Ty Mateoos masz taką dobrą pamięć?
  
 
Pamięć mam dobrą, przynajmniej na razie.
  
 
Maurer a ty co? Szykuj walizkę na wyjazd i w drogę z nami
  
 
Za stary jestem
  
 
.A że tak będę zgryźliwy ile będzie aut na zlocie made in FSO? Bo od czasów sławetnego "występu" na jednym ze zlotów, pan z pałacu kultury został ukarany i nie ma wstępu na stronę FSOautoklub, i przez co nie mogę sobie podejrzeć co i jak, a nurtuje mnie to zagadnienie. . Propozycje pt zaloguj się jeszcze raz pod innym nickiem z góry odrzucam


[ wiadomość edytowana przez: mario128 dnia 2015-08-17 13:53:19 ]
  
 
Maurer: nie pieprz, żeś za stary, bo akurat jesteś największy małolat w towarzystwie

Mario: trochę tych samochodów będzie, włącznie z tym, że Lublin klasykami stoi, więc będzie na co patrzeć. Pakuj plecak i bądź gotowy o 5:30 w piątek

Jak się zbierze więcej chętnych to zabierzemy drugi plastikowóz, żeby się w pięciu w jednym samochodzie nie ściskać.
  
 
co z tym zdjęciem?
  
 
W piątek Mario odpada. Remontuje innego klasyka z włoskich dróg ......
  
 
Chciałem wrzucić zdjęcie, ale coś mi nie idzie...

[ wiadomość edytowana przez: mateoos dnia 2015-08-21 22:22:00 ]
  
 
cienas.. ktoś chętny jutro na karty po robocie?
  
 
jak tam na zlocie?
  
 
Trzeba było pojechać, to byś wiedział Załatw sobie czas na jakiegoś szaszłyka, to pogadamy.
  
 
jadę jutro po alfę 156 sw gta
  
 
Od razu lawetą, czy będziesz wzywał pomoc po drodze?