S Z C Z E C I N - Spoty i nie tylko - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jade po nie za 2 tygodnie
  
 
no to teraz szprychówki na topie są
  
 
no właśnie coś inni zaczęli odgapiać...chyba pozazdrościli mi i Maćkowi ...a jeszcze niedawno mówili że to taki kiepski wzór tych felg...


[ wiadomość edytowana przez: bamilek dnia 2006-05-07 22:08:28 ]
  
 
Cytat:
2006-05-07 22:05:50, -DLUGI- pisze:
no to teraz szprychówki na topie są

No szczególnie po renowacji
  
 
grocliny już były teraz szprychówki ciekawe co będzie następne
  
 
Niebieski kogut na podstawie z napisem "MILICJA"
  
 
zobaczcie tą aukcję i przeczytajcie opis >>>KLIK<<<
  
 
Z tej aukcji najlepszy jest sprzedajacy
  
 
no dobre
  
 
Odnośnie prędkości: jadący przed nami Golf II po tuningu wytworzył tunel aerodynamiczny, w który wessało nasze autka Przecież wszyscy wiedzą, że dla Poloneza 120kph to prędkość niemożliwa do osiągnięcia, a co bardziej złośliwe osobniki twierdzą wręcz, że się jedynie toczę, a nie jeżdżę. Nie chciałem... ale ten Golf wytworzył nieziemskie podciśnienie i jakoś tak mi się Poldek rozpędził.

Maciek: relacji nie będzie, zerknij w dział ZLOTY, nie możemy co chwilę się tam pojawiać

Odnośnie Groków i felg: przez najbliższy czas nie dołączę do grona posiadaczy ww. instrumentów... jak już mnie będzie na coś stać, to pewnie na klimatyzację
  
 
teraz wszystko jasne z tą prędkością...a ja się martwiłem że to moje hamulce coś szwankują...a to wszystko przez tego golfa...i ten tunel...


a co do relacji to moim zdaniem spokojnie można...niech wszyscy zobaczą jak się bawimy

[ wiadomość edytowana przez: bamilek dnia 2006-05-07 22:39:51 ]
  
 
Znowu! Toż to mnie GDA udusi na najbliższym zlocie!
  
 
Krzysiek Ty nei zwal;aj wsyzsktiego na Golfa, ktorego tam nie bylo Zamiast bialych myszek widzisz juz Golfy . Coraz gorzej z Toba.
  
 
Mateoos widzi juz białe golfy po tjuninku
  
 
Golf tam był, jechał tak szybko, że nie każdy go zauważył miał osiem magnetyzerów, tubę z Hypernovej i spoiler z Tesco. Moc dała mu naklejka "Power Disco Tuning Clóp - Kozia Wólka".
  
 
Zapomniałes dodać, że spoiler kosztował 3,75 za kg.
  
 
Jedynym szybko jadacym autem tam, ktore trudno bylo zauwazyc byl srebrny Polonez Caro Plus GSI Z obtartym tylnym zderzkaiem bez klubowej naklejki na szybie .
  
 
I do tego skundlony. Z kapustą na atrapie
  
 
Witam
Wyjeżdzam sobie spokojnie ze stacji paliw , no może niespokojnie bo cena paliwka to zawsze podbija cisnienie a patrzę na Rondo Akademickie / Nie Giedroycia /wypada trójka jakiś rajdówców .Mysle sobie co to jakiś nielegalny wyścig.Patrze a tu znajome kształty na które się napatrzyłem kilka chwil wcześniej tak że aż mnie rozbolała głowa . I tak sobie myśle co jest, Jakiś film w telewizji bedzia za chwile / , a może jakieś gadżety tuningowe wyrzucili w markecie za korzystną cenę na kilogramy .A może ktoś sprzedawał fele szprychowe modne ostatnio za korzystna cenkę i chłopaki jechali ogladać. A tu czytam i juz wszystko wiem. Musze powiedziec ze wyglądało to groźnie .
P zdr
  
 
Jadę sobie spokojnie do Kingi, wjeżdżam powolutku na rondo Akademickie, a tam jakiś człowiek w wiekowym Fiaciku ma zamiar wymusić na mnie pierszeństwo i pod prąd pojechać. Oceniłem szybko sytuację: za mną jakiś czerwony Polonez, kawałek dalej niebieski Polonez, któremu koła chcą odpaść ze względu na tuningowe zamocowanie kół - postanowiłem czym prędzej opuścić to przeklęte miejsce Lekko dodałem gazu, a że mam GSI, to efekt piorunujący. Dobrze, że miałem wrzucony piąty bieg, jakbym zredukował, to sam nie wiem, do jakiej prędkości rozbujałby się mój bolid...