S Z C Z E C I N - Spoty i nie tylko - Strona 384

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jednak jade po weekendzie, może bez lawety..
  
 
.Nie no koniec świata Puzon i Alfa. To się nasłucham jak będzie grzebał przy mojej Aleś sobie wybrał studnię bez dna, no ale jak się chce Gta to się tak ma. Ale rymy .....
A tak poważnie: to 3.2 V6 24V taki motorek będzie terkotał pod maską ? Musze to koniecznie usłyszeć. Laweta czy nie - warto

[ wiadomość edytowana przez: mario128 dnia 2015-09-14 15:05:33 ]
  
 
Alfa 156... piękne auto zwrotnością dorównujące Żukowi
  
 
Ja również zapisuję się w kolejkę do słuchania takiego silnika.
  
 
też bym posłuchał ale sprzedający pierd... nie robi. szukam dalej
  
 
Najgorsze są przypadki jak jedziesz po wóz gdzieś na drugi koniec polski, zajeżdżasz pod wskazany adres i dowiadujesz się, że właśnie przed chwilą gość sprzedał auto i tylko zapomniał cię poinformować
  
 
Bierz Imprezę WRX z Pobierowa. Możemy po nią pojechać razem. Raz się przejedziesz i zapomnisz o Alfie.
  
 
bagaj ma mały
  
 
No to sobie Passata B5 kup, tam jest duży bagażnik.
  
 
1.9 tdi? to jest pomysł.
  
 
https://www.facebook.com/Tawerna-Pod-Okiem-Poloneza-830174593685175/timeline/ coś w sam raz na nasze spoty
  
 
zwariowałem, kupiłem alfę !!!!
  
 
To co zakładamy Alfa Szczecin Autoklub . Kupiłeś ta GTA czy coś innego. Choć moja się jakoś nie chce popsuć /i niech ten stan trwa wiecznie / chyba odwiedzę Twoje rejony i pogadamy jak starzy alfisti
  
 
No to może jakiś spocik w celu prezentacji?
  
 
159 sw na przyszły tydzień będzie gotowa
  
 
A co tam masz pod maską? Ja też biorę pod uwagę 159SW, jako następcę 407SW.
  
 
niestety diesel 1.9
  
 
Czemu niestety? Mocny i rzadko się psuje.
  
 
Hehe rzadko się psuje.Jasne Silnik może i tak, ale cała reszta to alfa, jak zadbasz to pojedziesz, jak coś przeoczysz czy zaniechasz jedziesz ale do warsztatu.No z warsztatem to w tym przypadku nie ma problemu. Za to jak wszystko gada, to cudowna maszyna. Zresztą zobaczymy, ile Puzon wytrzyma w miłości do alfy, no i będzie to próba wytrzymałości portfela.Mam nadzieję że zostawiłeś forda na wszelki wypadek . Ja tam się cieszę i z całego serca życzę wytrwałości. To piękny samochód.
  
 
mondek zostaje u brata. nie lubię diesli ale bardziej nie lubię benzyniaków z opla a takie siedzą w 159.