S Z C Z E C I N - Spoty i nie tylko - Strona 386

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak już ostatnio gadaliśmy to ja jadę.

OT ciekawostka: na Milczańskiej zatankowałem dziś gaz po 1.57 zł
  
 
Jutro szaszłyk o znanej wszystkim porze?

  
 
Tzn. w sobotę? Jestem za. 21 godzina?


[ wiadomość edytowana przez: -DLUGI- dnia 2016-01-30 09:30:43 ]
  
 
Jemy coś jutro?
  
 
Ja już jem dzisiaj. Do jutra umarłbym z głodu

-----------------
Może i stary, ale za to brzydki.
  
 
Może jakieś ognisko w najbliższy weekend?
  
 
Kto się wybiera na zlot w Augustowie w dniach 26 - 28 sierpnia? Jedziemy do ośrodka, w którym kręcono jeden z odcinków serialu "07...".
  
 
Ja z Anką jedziemy
  
 
dzieje sie cos w szczecinie ?
  
 
Zależy, czego oczekujesz.

Spotów, pełnych Polonezów nie robimy, bo zostały może cztery samochody. Za to chodzimy na strzelnicę.
  
 
ktoś tu zagląda?
  
 
Czasem zaglądam
  
 
Nie ma to jak jeden post rocznie.
  
 
Cześć
  
 
Siema Bartek

Mateoos, to już teraz będzie kilka postów rocznie
  
 
Witam. Zna ktoś kogoś w okolicy, kto by gaźnik Tica ogarnął? Google milczy, a nasz mózg elektronowy okazał się bezsilny, po wprowadzeniu danych wypluł wielki znak zapytania
  
 
Dawno temu dawałem gaźnik od motoru do naprawy/regeneracji w Szczecinie na prawobrzeżu ul Przelotowa 3. Nie wiem czy jeszcze zajmują się naprawą... Kawałek drogi za Auto-truck-iem.
  
 
A to wiem. Tyle że gaźnika do Poloneza nie umiał mi ogarnąć. Jak oddał "turbodziura" była chyba większa. Myślałem, że może jeszcze ktoś jest. W polmozbycie był podobno jakiś, ale to padło. Może zerknę na Przelotową z braku laku, gorzej być chyba nie może bo na drugim przelocie (hah co za zbieżność nazw) mam odcinkę, ale pewnie skończy się na czytaniu mądrych książek o ile takie są, bo sam widok gaźnika może przerazić. A jak tam GSI?
  
 
A coraz lepiej, ciągle coś tam poprawiam do stanu fabrycznego
Sporo detali wymieniłem na nowe z Auto-Truck-a od różnego rodzaju małych zaślepek po listwy i grubsze rzeczy.



[ wiadomość edytowana przez: -DLUGI- dnia 2020-08-06 07:56:24 ]
  
 
Hehe łezki wróciły Jak rozwiązałeś temat ramek ?