Pytanie całkowicie poczatkujacego

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!!! jestem a wlasciwie chcialbym dolaczyc do grona cb radiowcow i jako ze jeszcze nie mam prawka chcialbym nadawac i odbierac w domu. Czy mozna takim sprzetem jak np midland 1001 nadawac i odbierac z domu?? prosze sie nie smiac ze mnie ale jestem calkowicie zielony w tym temacie...
Pozdrawiam i dzieki za ew odpowiedzi
  
 
Jasne że można Ferii możliwości to ten sprzęt jak na bazówkę nie ma, ale pobawić się można Działać będzie i to może nawet lepiej niż w mobilu
  
 
Midland 1001Z na baze jak najbardziej się sprawdzi .zasilacz 3-5 amper zawsze warto mieć zapas bo deklarowane wartości przez producenta są różne, kabelek cienki RG58 i antenka stacjonarna 12 i baza gotowa.

[ wiadomość edytowana przez: cbcygan dnia 2006-04-28 10:54:41 ]
  
 
noo jak narazie nie ma stacjonarnej antenki a i zasilacza tez nie tylko z akumulatora, a antenka zwykła magnesowa. Jak narazie po zamontowaniu anteny na dachu domu radyjko działa całkiem nieźle zasięg jakies 15km(o dziwo) mam zamiar zakupic jakas stacjonarna antenke ale to w niedalekiej przyszlosci Pozdrawiam!!! 73
  
 
i bystrzak z ciebie radio radiem niech sie smieje kto chce ale jak bęziesz miał bazówke to na 19 juz nie jestes juz byle kto wiec do dzieła od czegoś trzeba zacząć