[Pawel_AMG] Dalsze prace nad czarnym wnętrzem - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ladne lampki, podobają mi się A co do felg, to zostaw takie jakie są, ewentualnie jak chcesz malować to na czarno
  
 
Spokojnie ludziska!!! Felg napewno nie będę malował na biało A co do zawieszenia, to ono jest obniżone, ale ok.2cm Nie widać niestety tego, bo te koła mają nieco większą śrenicę niż standard, przez co "w całokształcie" wygląda jak seria Chciałbym glebę, ale... nie wszystko można mieć
  
 
Wszystko super oprócz lusterek. Pasują jak pięść do oka...

Reszta taka jak powinna być
  
 
Bardzo fajnie lusterka, "oczy"itd.. super wielki "+", ale moznaby zrobic grill chromowany z przodu. Jescze jedno pytanie... za ile dostales lampy angel eyes ? Bo szukam tez dla sioebie ale zaplacic za nie ponad 800zl. to cholernie duzo
  
 
lampy fajne, chociaż moim skormnym zdaniem lepiej by wyglądały z czarnym wkładem, do tego alu na czarno i byłby kozak
  
 
gril w chromie by do nieczego nie pasował, bo na dole siatki (plaster miodu) a tu nagle chrom, bez sensu tak jest pieknie, jedyne co to trzeba by go puscic w dół minimum 80/60 bo przy 17 to bedzie optymalnie.
  
 
Mistrz!
Nie chce zeby ktokolwiek poczul sie urazony ale wedlug nie masz najladniejsze auto w klubie!
Gratuluje smaku.
  
 
Chciałbym coś takiego, co proponuje Frysiu (obniżenie 60/80)!!! To by było już chyba wszystko co bym zrobił z autkiem jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny (jeszcze kierunki w wersji clear). Jak widzę, jak prezentuje się auto KriSSa na takim niskim zawiasie, to aż mi mordka się otwiera A że tak spytam nieskromnie: ile kosztuje gwint regulowany?
PS. Obawiam się, że na takim niskim zawiasie nie wyjechałbym z garażu - chyba widzicie, że parkuję w zagłębionym garaży pod budynkiem
Aha! Badboy4life! Twoje słowa, to muzyka dla moich uszu

[ wiadomość edytowana przez: Pawel_AMG dnia 2006-05-05 12:17:05 ]
  
 
Tak wiec moje zdanie na ten temat wyraze rowniez, a co mi tam

1. grilek zostawic, nie ruszac (KAMEI jak wnosze?)
2. gleba glebą jak tam chcesz ja bym juz nie znizal...pewno zaraz od Krisso na gadulca otrzymam wiazanke
3. felunie...no wiec jak lubisz ja chcialem grafitem psiknac i mysle ze jesli masz ochote i odwage to mozna by bylo je sciemnic ale nic na sile i mysle ze mialoby to sens szczegolnie gdybys zrealizowal punkt 4
4. jak felunie bylyby ciemne to .... wystawilbym te swiatelka na allegro i kupil z czarnymi wkladami.
5. pozatym cos bym pokombinowal z przednim zderzakiem Troszku nizej...zapewne wiesz o czym mowie
6. lusterka...no sam nie wiem ...no dobra sa OK
7. Listwy i klamki bym zostawil ...troche kontrastu musi pozostac.

to takie moje przemyslenia Zostales tak na dobre sam z "wielkiej trójcy" (ależ skromny jestem ) i wiesz ze tak jak to ktos juz napisal ja rowniez twoerdze ze masz wyczucie i nie boje sie ze cos schrzanisz z autem

powodzenia
  
 
Cytat:
2006-05-05 08:52:50, micab pisze:
l(...) do tego alu na czarno i byłby kozak



No przecież mówię Pawel_AMG, gwinty są tylko regulowane, nie ma czegoś takiego jak gwint nie regulowany, a co do cen pytaj KriSSa, on jest w tej sprawie na bierząco
  
 
zalezy o co chodzi czy o regulacja wysokosci czy twardosci
  
 
Raczej wysokości...
  
 
Do BUGZA: Czemusz to , aż czemu sprzedałęś bolida i... Taki to teraz wpadł mi do łepka pomysł: szkoda, że nie chciałeś sprzedać zderzaka i maski!!! Jeśli sprzedałeś autko jakiemuś ludziowi, który nie zwrócił na to uwagi,to ja chętnie bym się zamienił!!!
  
 
Pawełq wlasnie w tym tkwil caly sekret sprzedazy auta ze klient sie zakochal w tych lampach, zderzaczku i maseczce no i alu (na poczatku probowalem na zimowych sprzedac...nie dalo sie)
tak wiec opcja rozsprzedania odpadala bo auto bylo sprzedawane typowo na wyglad, a bez tych dodatkow moze bym -800, -1000pln dostal a kto by mi doplacil za te dodatki taka kwote?

trudno, ale pociesze Cie ze w razie jakby co wiem jak to wszytko zrobic a koszt calosci to jakies 600-700pln
  
 
Coś nowego do autka Uważam, że jest super wykonane Są trzy rodzaje skóry: czarna perforowana, czarna gładka i popielata gładka. Robione było ręcznie i gdybym nie widział, jak to sie robi na żywo, to nigdy bym nie przypuszczał, że tak dokładnie i tak ładnie można zrobić szwy! Co Wy na to? Muszę dywaniki gumowe umyć, albo wymienić
Image Hosted by ImageShack.us">
Image Hosted by ImageShack.us">
Image Hosted by ImageShack.us">
Image Hosted by ImageShack.us">
Image Hosted by ImageShack.us">

[ wiadomość edytowana przez: Pawel_AMG dnia 2006-06-12 08:45:54 ]
  
 
bardzo ładnie!!! coś pięknego... a ile taka przyjemność... chyba Paweł nie sprzedasz tak ladnego autka...
  
 
Biegałka i hamulec rewelacja ale kierownica chyba
za bardzo pomieszana dwa rodzaje skóry by
wystarczyły.Za to znakomita jakość wykonania.Obszywałeś
oryginalną gałę?
  
 
Koszt tej przyjemnoći, to 270 zł. Obszyta jest orginalna gałka zmiany biegów. Rewelacyjnie teraz leży w łapce Mnie się kierownica też podoba I już
  
 
Cytat:
2006-06-12 09:31:06, Pawel_AMG pisze:
Koszt tej przyjemnoći, to 270 zł. Obszyta jest orginalna gałka zmiany biegów. Rewelacyjnie teraz leży w łapce Mnie się kierownica też podoba I już


I o to chodzi
  
 
Paweł, co tu długo mówić, wygląda to poprostu pięknie .
Co do kierownicy, to ja bym wolał tylko dwa rodzaje skóry, białą i tą czarną z dziurkami.
Ciekaw jestem tylko jak bardzo i jak szybko będzie się brudzić ta skóra na kierownicy.
Choć bardziej niż skórą martwiłbym się tymi białymi nitkami, którymi jest wszystko szyte. Skórę można doczyścić, z nićmi może być problem.
No i koszty też nie są jakieś tragiczne.


[ wiadomość edytowana przez: -OMEN- dnia 2006-06-12 13:40:26 ]

[ wiadomość edytowana przez: -OMEN- dnia 2006-06-12 13:48:02 ]