CB W RADIOWOZACH - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
1 - Kolego z tego MAN'a, uważaj .... (miejsce) stoi ITD.
2 - Dzięki, szerokiej drogi.
ITD - Z MAN'a mówicie ?
2 - Tutaj oczywiście padły słowa zadowolenia...
ITD - Hehe - to już by było świństwo z naszej strony - szerokiej
drogi.


1 - Panowie inspektorzy, panowie inspektorzy, jesteście na radyjku?
ITD (po chwili) - Tak jesteśmy, o co chodzi?
1 - Nic mi dzisiaj nie zrobicie! Śmigam osobóweczką heheheh (pogardliwy śmiech)
ITD - I tylko to chciałeś powiedzieć?
1 - TAK!!





[ wiadomość edytowana przez: arsen dnia 2006-11-12 13:56:24 ]
  
 
Ale policjant tez czlowiek - czasami - i tez chce posluchac CB
  
 
Cytat:
2006-11-13 22:45:32, zp pisze:
Ale policjant tez czlowiek - czasami - i tez chce posluchac CB

to niech słucha michaela jacksona albo innego ich troje
  
 
miniony weekend okolice miasta Biłgoraj...

"koledzy uważajcie koło "lesnika" (taki zajazd) stoja miski i napie..ja na radio ze jest czysto"


  
 
witam

to tak w kwestii CB w radiowozach.

Pomykalem sobie 04.12. z Lublina do Wladyslawowa i na wislostradzie w Warszawie jade tak ok 110 km/h i tak na wysokosci zjazdow na Zoliborz widze jak z tylu dochodzi mnie granatowy Ford nagle ponad nim koguty i misiowoz zatrzymał osobowke.
Mowie w eter, ze na zjezdzie na Zoliborz misiowoz zatrzymal osobowke, zeby uwazac a tu miski
"ze faktycznie nalezy zachowac ostroznosc, bo wlasnie zatrzymali granotowego Fokusa za przekroczenie predkosci"
a tak przy okazji jak by ktos zabladzil w okolice Olsztynka to maja tak nowitkiego granatowego VW Passata z wideokamera.

73
  
 
Wczoraj w Białymstoku jechała za mną policyjna Vectra "pościgowa". Tzn najnowsza Vectra sedan (po face liftingu) z wideo-rejestratorem. Nie byłoby warto o tym wspominać, gdyby nie fakt, że gdy mnie wyprzedziła oczom moim ukazała się antenka Wilson Little Wil stojąca sobie na tylnej klapie... :/ Ciekawe jakie mieli radio
  
 
Trzeba było spytać
  
 
Przeszło mi to przez myśl... ale to człowiek nigdy nie wie na kogo trafi, byłby jakiś bez poczucia humoru to jeszcze by się do czegoś doczepił Nie darowałbym sobie, że się wkopałem w coś na własne życzenie A może ta antena to tylko element kamuflażu? Eee, chyba nie... najlepszy motyw by był gdyby mieli "zdelegalizowanego" Unidena

A tak przy okazji, rejestracja tego Opla to BIA P547 o ile mnie pamięć nie myli, a na klapie widniał dość nietypowy jak na Policję znaczek 2.0T, zwykle kojarzę policyjne pościgówki z silnikami V6... Ta Vicki najczęściej grasowała w okolicach Jeżewa, tam ją spotykałem najczęściej i zawsze myślałem, że to 3.2 V6.


[ wiadomość edytowana przez: MacTB dnia 2006-12-28 23:38:46 ]
  
 
ooooo
to chyba kupili nowe auto
jesteś pewien że to była policja?
może jacys przebierańcy
nasi mają dieselki 1.9 cdti 150 KM(jestem na 100% pewien)
numery ma BI 0248C(czy jakoś tak), BSE , BBI
BIA i BL miało ostatnio niebieskie Polo
  
 
vectry "pościgowe" mają 2.0T i 3,2 V6. Na A4 kręci się taka z widlastą szóstką
  
 
Cytat:
2006-12-29 10:11:43, Grzesiek pisze:
ooooo to chyba kupili nowe auto jesteś pewien że to była policja? może jacys przebierańcy nasi mają dieselki 1.9 cdti 150 KM(jestem na 100% pewien) numery ma BI 0248C(czy jakoś tak), BSE , BBI BIA i BL miało ostatnio niebieskie Polo



Jestem pewien. Po pierwsze dlatego, że ruszyli za mną wprost z "rękawa" jaki Policja ustawiła na wjeździe do Białego od Kleosina (przed rondem zablokowali jeden pas i po kolei zgarniali z drogi samochody na parking, gdzie zapewne kontrolowali trzeźwość, stało tam też znane niebieskie Polo i ze 2 radiowozy oznakowane).
A po drugie dlatego, że wyraźnie widziałem kamerę w środku obok lusterka
  
 
z zycia wziete.na komunikat na kanale19 ze misie podrozuja taka a taka sciezka,slychac bylo odpowiedz misia, uwazaj kolego zebys sie nie pszeliczyl,bo policja tez ma radio cb. i co wy na to?mial ktos podobne sytuacje?musza miec niezle radia skoro maja antenki moze 20cm w radiowozach,wlasnie,radio-wozach i niezle ich slychac.a my mamy cibi-wozy?hihihi!ale ich nie podsluchamy lepiej sie nie tlumaczyc na cb czym my jedziemy.cibi-wozem i juz!
  
 
Często mi się to zdaża że słyszę panie i panów misiów na 19.Mają radyjka i słuchają tego wszystkiego a zwłaszcza w nieoznakowanych autach i to nie tylko w Białymstoku.
  
 
Był o tym odrębny temat bogaty w informacje, więc polecam uważniej przeglądać zasoby forum
  
 
tiaaa... ja tez moge powiedziec ze jade radiowozem...


Mac apropo, nie wiem czy mnie jeszcze pamietasz, ale ostatnio tzn w sobote nad zegrzem (przy barce) stal identyczny getzik, nie twoj moze?


[ wiadomość edytowana przez: Focus dnia 2007-03-26 22:59:10 ]
  
 
Cześć Focus, oczywiście, że Cię pamiętam, widzę, że zmieniłeś auto na "klasę wyżej" Ładny Lewek

Getzik nie mój, ale jeśli żółty i nad Zegrzem to z pewnością był to Getz kolegi z HFP termosa

Pozdrawiam!
  
 
a zmienilem, wlasnie w sobote i pierwsza wycieczka nowym lwem wlasnie nad zegrze byla

Tak mi wlasnie wydawal sie ze twoj, ale bez felg stal, wiec do konca nie bylem przekonany
  
 
[quote]
2007-03-26 10:38:17, MacTB pisze:
Był o tym odrębny temat bogaty w informacje, więc polecam uważniej przeglądać zasoby forum
[/q uote] przegladalem zasoby forum i takiego tytulu postu tu niema.jesli sie myle to prosze kolege o link do tego tematu.szerokosci.

[ wiadomość edytowana przez: grzesiek1 dnia 2007-03-28 13:14:37 ]
  
 
Cytat:

2007-03-28 13:13:25, grzesiek1 pisze:
[quote] 2007-03-26 10:38:17, MacTB pisze: Był o tym odrębny temat bogaty w informacje, więc polecam uważniej przeglądać zasoby forum
przegladalem zasoby forum i takiego tytulu postu tu niema.jesli sie myle to prosze kolege o link do tego tematu.szerokosci. [ wiadomość edytowana przez: grzesiek1 dnia 2007-03-28 13:14:37 ]



A pewnie że był. MacTB ma rację.

CB w radiowozach
  
 
szczerze NIE WOLNO im!!!


jesli wykorzystaja to przeciwko tobie mozesz wytoczyc im sprawe

a po za tym to jest pasmo obywatelskie a nie dla sluzb uprzywilejowanych

choc to jest "POLSKA" wioec tu jest wszystko mozliwe wiec tez tak jest i nie tylko w biatymstoku czy w stolycy bo ostrowiec swietokszyski ma dwa auta z "nasluchem" i chyba tez ma opatow jedno auto oznakowane

kiedys jak radia musialy byc zarejestrowane nie bylo takiego problemu zeby misie podsluchiwaly, a teraz ....


(no coments)