KUPIĘ - POSZUKUJĘ - Strona 106

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2018-10-07 20:23:36, andrzej_krakow pisze:
Zwróć uwagę że Grzesiek szuka pasa bezwłasnosciowego



Rzeczywiście, myślałem, że na jednej focie to zwijaki, a to jednak tylko zaczepy
  
 
Witam!

Ladę 2105, lub 2107, nadającą się na dojazd do pracy kupię. Chciałbym żeby nie była skorodowana za mocno

Budżet do 3kPLN. Ale rozważę więcej, jeśli będzie warto ...

Pozdrawiam!
Janek

abwehry@o2.pl
  
 
Poszukuję zębatki napędu prędkościomierza 2101-1702158, 5 zębów, jedno nacięcie na kołnierzu, taka jak pierwsza widoczna na tym zdjęciu
http://cache.zr.ru/wpfiles/uploads/1999/07/33433.jpg

- kupię
- zamienię się za 2103-1702158 (4 zęby, nowa)
- pożyczę do grudnia - oddam inną używaną lub tą samą, jeżeli okaże się nie potrzebna

Chodzi o zminimalizowanie czasu potrzebnego na przekładkę skrzyni 4 w 2104 na 5 z Nivy.
Niestety przełożenie dyfra będę znał dopiero na parę dni przed przekładką, mając zębatkę na magazynie będę mógł uszczelnić skrzynię zawczasu i zostanie tylko przekładka napędu prędkościomierza.

Kontakt najlepiej rzoooQ [w domenie] gmail [kropka] com

PS.
Ladas77, Lada1994, Jacars, Ozga - brak

[ wiadomość edytowana przez: Rzoooq dnia 2018-10-15 12:18:30 ]

[ wiadomość edytowana przez: Rzoooq dnia 2018-10-15 12:18:56 ]
  
 
popatrzę później, jak bardzo ci się spieszy ?
  
 
Cytat:
2018-10-17 08:46:10, morphio pisze:
popatrzę później, jak bardzo ci się spieszy ?



Dzięki, na weekend 17-18 listopada najpóźniej, więc jest trochę czasu
  
 
Przełożenie dyfra już znam - 4,1 i pod ten zębatkę mam.
Jakby ktoś też szukał pod 4,3 (5 zębów) to też już taką mam (dziś przyszła kupiona w ciemno).
Dziękuję wszystkim za odzew i pomoc
  
 
zapomniałem napisać że nie znalazłem
  
 
Kupię Lade Nive, rocznik od 2005, przebieg do 100 000 km.
Ważne, żeby blacharsko była w dobrym stanie i obowiązkowo ze wspomaganiem kierownicy.

Budżet 10 000 zł.
  
 
Cytat:
2018-11-14 10:26:06, gutekilo pisze:
i obowiązkowo ze wspomaganiem kierownicy.



Kolego, z moich doświadczeń w mieście, na trasie, w polu, w rzece wynika, że to tylko zbędny gadżet oraz dodatkowy element który się popsuje. Ale jak kto lubi.
  
 
Muszę się nie zgodzić z kolegą. Wspomaganie, to jeden z elementów, który się nie psuje. Wspomaganie pomaga, ale nie jest konieczne. Jeździłem ostatnio samurajem i niva ma zdecydowanie lżejszy układ kierowniczy. Kwestia gustu i podejścia. Wspomaganie pomaga, ale bez jesteś bardziej męski. Dla kobiet, wspomaganie koniecznie. Chociaż bywając w Rosji, widziałem kobiety za kierownicą Niv.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Cytat:
2018-11-17 09:06:37, SzokoLada pisze:
Dla kobiet, wspomaganie koniecznie.



Tutaj ja się z kolegą nie zgodzę, gdyż moja żona śmiga i nie narzeka.

Tak czy inaczej moja opinia jest jaka jest. W tym aucie nie ma rzeczy które się nie psują. Jak to mówią Lada Niva - always half broken i z niczego się to nie wzięło.

Różne opinie już znasz, mam nadzieję że kupisz to, co Ci będzie najbardziej odpowiadało.
  
 
Hehe. Ile osób, tyle zdań. Ale akurat naszego kolegę od wspomagania to raczej nie interesuje, bo napisał raz i już tutaj nie zagląda.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Zagląda zagląda
Lada 4x4 kupiona w sobotę, ze wspomaganiem, 2009 roku.

Samochodem po mieście będzie jeździć moja dziewczyna, dlatego wspomaganie było wymogiem.
  
 
Czekamy zatem na Twój pierwszy post, który będzie miał tytuł: "Niva - wspomaganie - POMOCY!!!"

Żartuję jak by co
  
 
kupię Samarę w niedużych pieniądzach
  
 
Witajcie
szukam galanterii do 2103
Może również u kogoś zalegają części blacharskie?
  
 
Kupię 2 progi wewnętrzne i zewnętrzne(L i P), 2 podproża (L i P), reperaturki podłogi kierowcy i pasażera z podłużnicami, reperaturki podłogi tylnych pasażerów, mocowania lewarków 2x przód i 2x tył do łady 2105/2107.
  
 
Kupię pokrywe zaworów silnika 1300 do łady 2107
  
 
Cytat:
2018-12-02 18:21:55, LadaGKW pisze:
Kupię 2 progi wewnętrzne i zewnętrzne(L i P), 2 podproża (L i P) i kupę innych rzeczy


takie rzeczy to chyba szybciej na allegro dostaniesz i bez problemu
  
 
Cytat:
2018-12-02 19:48:25, misiow pisze:
Kupię pokrywe zaworów silnika 1300 do łady 2107

poszukam