KUPIĘ - POSZUKUJĘ - Strona 107

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
niestety, tylko do 1500
  
 
ale tu jest taka
  
 
Kupię dolot powietrza z moskwicza lub inną pasującą obudowę gaźnika pod filtr stożkowy.
  
 
nie ma nikt jakiejś kierownicy sport z nabą?
  
 
Cytat:
2018-12-10 23:26:28, LadaGKW pisze:
Kupię dolot powietrza z moskwicza lub inną pasującą obudowę gaźnika pod filtr stożkowy.

też bym chciał
  
 
Chodzi wam o coś takiego?

http://tuningsport.ru/catalog/vpusknaya-sistema-c-22/perehodnik-na-karbyurator-dlya-inzhektornogo-vozdushnogo-filtra-nulevogo-soprotivleniya-vaz-531/
  
 
Dokładnie coś takiego
  
 
Mam taka obudowę, nie używaną



Drobna uwaga - szczelność trzeba po fabryce poprawić



Mi na Złombol jakoś nie podchodzi, ALE:
- przed nowym rokiem nie ma szans, żebym ją wysłał pocztą/kurierem/paczkomatem ze względu na świąteczny sajgon panujący w tych instytucjach
- rynkowa wartość nie jest jakaś kosmiczna
- zainteresowanych widzę w tym momencie dwóch

Najchętniej wystawiłbym to na Allegro Charytatywni jak ruszą Złombolowe aukcje na 2019, więc trzeba by poczekać pewnie do stycznia.
Poczekacie?
  
 
Na spokojnie mogę poczekać, jak jeszcze kasa z tego ma kogoś wspomóc to jak najbardziej
  
 
Cytat:
2018-12-18 14:11:12, LadaGKW pisze:
Na spokojnie mogę poczekać, jak jeszcze kasa z tego ma kogoś wspomóc to jak najbardziej



Git, to czekamy aż ruszą aukcje na 2019.
  
 
Są już aukcje na 2019, dziś wieczorem zrobię i wrzucę link.
  
 
https://charytatywni.allegro.pl/obudowa-gaznika-pod-filtr-stozkowy-lada-gn238-i8559625

a drugą sztukę widzę w dziale Sprzedam
  
 
Witajcie! Kupie lade sprawna, blacharsko moze byc do roboty, by ladny srodek byl, szukam z przeznaczeniem na czesci ale jezdzacej bym mogl nia tez czasami baczki pod lidlem zrobic, wiecie o co chodzi. Posiadam juz jedna, robiona na klasyka, na wiosne leci do polerki, bo lakier juz slaby, gdzie nie gdzie podmalowac a wnetrze fotele srednio oplaca sie reanimowac bo duzo krzycza za komplet.
  
 
Czy ma ktoś do sprzedania aparat do elektronicznego zapłonu 1300?
  
 
Szukam mozliwe ze kompletu foteli wraz z boczkami do 2107, nie zniszczonej, ew pokrowcow na fotele jakis ladnych, pasujacych do czerwonego lakieru!!
  
 
Kupię wałek sprzęgłowy do skrzyni 5 biegowej

nowy lub używany w bardzo dobrym stanie
  
 
Cytat:
2019-02-10 13:19:43, rennsport pisze:
Kupię wałek sprzęgłowy do skrzyni 5 biegowej nowy lub używany w bardzo dobrym stanie



Sprzęgłowy czy główny?
  
 
Witam,

Kupię kompletne suwaki ciepło zimno nawiewu szyby z całym plastikiem niepołamanym.
  
 
Ja mam.
  
 
Kupie pokrowce na fotele do 07 oraz dokladke przod! Jak cos ma niech pisze!! Paczka z rosji przerosla moje oczekiwania i koszty wszystkie