KUPIĘ - POSZUKUJĘ - Strona 111

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, poszukuję Łady 2107, w grę wchodzą wszelkie swapy zaczęte projekty i tym podobne rzeczy jak także w dobrym stanie seryjne samochody.

  
 
I co, jak idą poszukiwania?
  
 
Cytat:
kolimbam pisze:
Witam, poszukuję Łady 2107, w grę wchodzą wszelkie swapy zaczęte projekty i tym podobne rzeczy jak także w dobrym stanie seryjne samochody.



na facebuku ktoś ostatnio w grupie jakiegoś ulepa chciał sprzedać
  
 
Cytat:
2021-03-03 21:19:56, morphio pisze:
na facebuku ktoś ostatnio w grupie jakiegoś ulepa chciał sprzedać



Już zakupiony egzemplarz, żaden ulep(może trochę blacharsko ulep ale silnikowo oryginał).
  
 
no to się pochwal w odpowiednim dziale
  
 
ktoś tu coś znalazł?
  
 
No chłopy, kto ma kierownicę od Samary? Potrzebuję te blaszki do klaksonu.
  
 
Poszukuję kompletnego tylnego zderzaka do 2105 (najlepiej z mocowaniami do budy). Może być zasyfiony byle prosty i nieuszkodzony.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Cytat:
2021-05-20 13:16:46, andrzej_krakow pisze:
Poszukuję kompletnego tylnego zderzaka do 2105 (najlepiej z mocowaniami do budy). Może być zasyfiony byle prosty i nieuszkodzony.


Nieaktualne

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Koledzy.
Chcę zaszczepić nieco radzieckiej techniki do swojego 125p. Chodzi mi mianowicie o mechanizm wycieraczek. Może ktoś ma zbędny i chciałby się pozbyć. Bo o ile same mechanizmy są dostępne jako nówki, to pozostaje najważniejsze. Potrzebuję nakrętek mocujących ramiona wycieraczek do osi. Najchętniej chromowane.

Wawa i okolice mógłbym odebrać osobiście.
Pozdrawiam
OLO

506 702 151


-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Chciałbym kupić pokrowce na zagłówki z napisem i logo Lada. Miałem, ale gdzieś mi się zapodziały. Może ktoś ma i chciałby odsprzedać? Najchętniej białe.
  
 
Kupione. Do zamknięcia. Więcej info w dziale technicznym.
  
 
Czy posiada ktoś części do łady 1.7 na jednopunkcie: kolektor ssący, koło pasowe, obudowę czujnika rozrządu pod CPWK? Będę przerabiał silnik gaźnikowy na jednopunkt.
  
 
Cytat:
2022-04-01 12:53:56, Polonezik pisze:
Czy posiada ktoś części do łady 1.7 na jednopunkcie: kolektor ssący, koło pasowe, obudowę czujnika rozrządu pod CPWK? Będę przerabiał silnik gaźnikowy na jednopunkt.


Zastanawiam się, po co? Albo gaźnik, albo pełny wtrysk.
  
 
Poszukuje ładny w dobrym stanie.
  
 
Witam.
Poszukuje kpl uszczelek silnika 2105 czyli 1300 na pasku. Zdziwiło mnie to że do łańcuchowców jest wszystko a do tego prawie nic. Wymarły gatunek?
  
 
Cytat:
2022-06-20 23:53:37, janisz pisze:
Witam. Poszukuje kpl uszczelek silnika 2105 czyli 1300 na pasku. Zdziwiło mnie to że do łańcuchowców jest wszystko a do tego prawie nic. Wymarły gatunek?



Lepiej daj tylko uszczelkę pod głowice, reszta na klej do misek.
  
 
Cytat:
glod pisze:
Lepiej daj tylko uszczelkę pod głowice, reszta na klej do misek.


  
 
Cytat:
2022-06-21 06:57:45, glod pisze:
Lepiej daj tylko uszczelkę pod głowice, reszta na klej do misek.


Pokrywę zaworów też?
  
 
Kupię króciec z miejscem na czujnik temperatury (może być bez czujnika-czujnik mam) do nivy - jak na zdjęciu.