Hamownia - Warszawskie spotkanie - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
chetnie schamie moje dezela i dwojke poldka
  
 
A jakby sprawdzić analoga
  
 
No i co się pytasz?? Trzeba

Ja chyba zrobię tak jak Adamus w 3City - wjadę jako jeden z pierwszych jednym, a póżniej na konic podjadę drugim.

Transita chyba raczej hamić nie będę
  
 
wstepny termin proponuje czwartek 8.VI.2006 jakoś wieczorem moze w zalezności w jakich godzinach tam pracują (dowiem się) lub sobote 10.VI
  
 
Mam ochotę potwierdzić ile KM tracę wówczas, gdy jeżdżę na LPG, ale szkoda mi 50 czy tam 100zł

Poza tym na PB ślizga mi się sprzęgło i pomiar byłby niemiarodajny
  
 
Cytat:
2006-05-30 23:28:59, LifeGuard pisze:
wstepny termin proponuje czwartek 8.VI.2006 jakoś wieczorem moze w zalezności w jakich godzinach tam pracują (dowiem się) lub sobote 10.VI



W tym terminie DJ i ja odpadamy... Możemy dopiero od 11.VI
  
 
Veto. Do 10.6 jestem w Belgii, 10 mam ślub, 11 raczej zamknięte. Proponuję 17.06 zwane też sobotą.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Cytat:
2006-05-31 15:16:58, OLO pisze:
10 mam ślub



Znowu?
  
 
Spodobało się chłopakowi
  
 
Cytat:
2006-05-31 17:43:52, jose pisze:
Znowu?


Owszem. Znajomi mnie zapraszają...

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
przestancie mówić rzeczy nie na temat.

jednak proponuje termin wczesniej niz 17.06 moze czwartek 15 bo w sobotę 17.06 Martini ma ślub i jak bede mił czas to pojade.

EDIT: Cenzura
EDIT2: zmiana terminu






[ wiadomość edytowana przez: LifeGuard dnia 2006-06-01 20:31:20 ]
  
 
Lajfik zedytował więc ja tez

[ wiadomość edytowana przez: momik dnia 2006-06-01 13:02:20 ]
  
 
dzwoniłem wczoraj do Grabowskiego, Hamownia ma być do końca tego tygodnia juz przetestowana. Wiec od poniedziałku czyli 3 lipca powinna juz działać. Wstępnie chciałbym umówić nas na czwartek od godziny 15.00. Hamownia bedzie standardowo czynna do 18 ale jesli ładnie poprosimy to do 20.00 max da się zostać...

dlatego też potrzebuje wstepnie wię umówić z tym facetem w poniedziałek.

Kto chętny na czwartek, jak ktoś nie moze o 15 to niech przyjedzie o 16, 17 ale żeby nie było tak że nagle na ostatnią chwile przyjedzie duża grupa bo wtedy nie da rady obskoczyć wszystkich...

dlatego wybrałem godzine 15.00 żeby jak najwiecej chętnych obskoczyć... jak bedzie małe zainteresowanie to opóźnie godzine spotkania

proszę o wstepne deklaracje kto i jak czasowo stoi


[ wiadomość edytowana przez: LifeGuard dnia 2006-06-30 15:05:29 ]
  
 
hmm, ja pracuje 16-22 w czwartek wiec chyba odpadam, ile koszt?
  
 
No właśnie - ile...??

Ja wstępnie będę...
  
 
koszty bez zmian 50 zł za jeden pomiar, 100 zł za wynajęcie hamowni na godzinę, jak nie bedzie chętnych na czwartek to mozna to zrobić we środe albo w piątek. mi to rybka

Edit: albo w sobote ale musze zadzwonić i sie zapytać w jakich godzinach i czy wogole jest czyne




[ wiadomość edytowana przez: LifeGuard dnia 2006-06-30 23:13:04 ]
  
 
Ja też chcę-gdzie jsest ta hamowania? Zobaczymy co te wszsytkie przeróbki były warte.....
  
 
dzwoniłem... w sobote tez jest czynne, od 10.00 chyba do (też trzeba się umówić ) może wiecej osób bedzie chętnych na sobotę?

jak narazie są wstępnie dwa terminy do wyboru:
- czwartek 6.VII od 15.00
- sobota 8.VII. od 10.00

  
 
Dla mnie oba terminy dobre, z tym, że ta 15-sta to trochę za rano w czwartek.
  
 
Dobra dłużej nie bedę odkładał tego.

Planuję żebyśmy pojechali w najbliższą sobotę... (8.VII) od dziesiątej, wstępnie umowilem się juz na sobote, mam jeszcze zadzwonić w środę i dokładnie się ustawić, jak coś nawali to nie z mojej winy

Hamownia znajduje się na ul. Gąsiorowskiej Natalii to jest w Jabłonnej...

zapraszam do wpisywania się kto chętny...
1. Ja


[ wiadomość edytowana przez: LifeGuard dnia 2006-07-03 17:51:00 ]