Hamownia - Warszawskie spotkanie - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
2. Koto
  
 
3. Koval ( Life - znasz szczegóły)
  
 
Umówiłem nas w sobote na godzinę 10.00
Przepraszam ze wczesniej wprowadziłem w błąd (zupełnie nieświadomie) ale hamownia jest na Okęciu na ul. Mineralnej 26

Mam nadzieje że bedzie wiecej chętnych niż tylko te 3 osoby właczając mnie pozdrawiam i licze na obecność
  
 
ile kasy trzeba szykować?
  
 
5 dyszek
  
 
Kto nie wierzy niech zmierzy!
Macie taka okazje to grzech nie skorzystac. Wykres z hamowni to nie tylko info ile koni zostalo w silniku, ale tez niezla informacja o jego stanie technicznym.

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Cytat:
2006-07-06 08:46:56, adamus pisze:
(ciach) ale tez niezla informacja o jego stanie technicznym.


No właśnie - dla niektórych te informacje mogą być bardzo bolesne, albo dać wiele do myślenia


  
 
zobaczymy ile zostało koni po 165 tys i nie otwieraaniu silnika

mam nadzieję że nic sie nie urwie
  
 
Ja niestety odpadam - jade na ślub i się nie wyrobię... a szkoda...
  
 
No i spot na hamowni się odbył, kto nie był bo nie mógł, nie chciało mu się niech żałuje.



Przyjechałem troche przed czasem zaraz po mnie przyjechał Jojek, a potem Koto i Koval, pod koniec zjawił się też Prędki ze swoją towrzyszką Ładą.

Na pierwszy ogień poszedł mój fiat.



Pomiar na gazie a potem na benzynie... Jestem mile zaskoczony:



Po mnie na rolki wjechał Jojek...




Potem Kovala auto pobiło wszystkich (co rover to rover )



Następne było auto Koto...



No i akurat na swoją kolejkę podjechał Prędki i zhamował swoją Ładną. Która wyciągnęła ponad 70 koni (Benzyna)






[ wiadomość edytowana przez: LifeGuard dnia 2006-07-08 14:10:13 ]
  
 
Wiecej wynikow, wiecej!! Ile mial Fiatorover?

Life - gratulacje, niezly wynik!

Pozdrawiam
Adamus
  
 
W moim pojeździe wyszedł wynik 90 KM.

Silnik ma 230000 przebiegu.

Wieczorem wkleję wykres.

  
 
W sumie kiepawo, niecałe 70 kucy, mimo ostrego wałka, filtra K&N oraz tłumików Miachaela, niestety wszystko inne (m.in. głowica kolektory itd) to seria i jak powiedział Prędki to pewnie dlatego tak słabo - sam wałek raczej pogarsza niż poprawia

Z drugiej strony na poprzednim silniku na pewno był słabszy

Image Hosted by ImageShack.us
  
 
Cytat:
2006-07-08 19:04:58, Koval_stm pisze:
W moim pojeździe wyszedł wynik 90 KM. Silnik ma 230000 przebiegu. Wieczorem wkleję wykres.


Pytanko - czy masz gaz??

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Cytat:
2006-07-08 19:04:58, Koval_stm pisze:
W moim pojeździe wyszedł wynik 90 KM. Silnik ma 230000 przebiegu. Wieczorem wkleję wykres.


Cieakawe jaki masz moment....
  
 
admamus pomiar kovala był tylko na gazie benzyna u niego nie śmiga teraz

Camaro moment u kovala chyba wyszedł coś koło mojego chyba nawet niższy
  
 
Niebardzo mam jak zeskanować wykres. Zrobię to w poniedziałek.

Moc: 89.9 / 5914 RPM
Moment: 114.1 / 4574 RPM

Trzeba wziąć pod uwagę, że mam most wąski od 1.5, opony 205/60/15 i przyblokowane zaciski na tylnej osi (ręczny), oraz układ wydechowy, który fabrycznie jest masakryczny (zwężony mn.w. w połowie na potrzeby adaptacji reszty układu fabrycznego).

W/g mnie jak na silnik po 230000 km przebiegu bez remontu (poza wymianą uszczelki pod głowicą), eksploatacji przez poprzedniego właściciela na oleju mineralnym, oraz moim pałowaniu osiągnął zadowalającą moc.
Ciekaw jestem ile nowy PoldoRover miałby na hamowni podwoziowej ??



[ wiadomość edytowana przez: Koval_stm dnia 2006-07-08 21:29:04 ]
  
 
Moj z przebiegiem niecalych 90 kkm mial na hamowni rowne 103 KM/~5800 obr i 131 Nm/~5100 obr.
Nowy mialby podobnie.
Acha - bez gazu

Pozdrawiam
Adamus
  
 
A miał koła 15" i most od 1.5 ??
  
 
Lajf - Twoj wynik jest rewelacyjny To silnik 1.5 AB?? Cos masz tam podlubane?? Prosze bardzo ohv niewiele slabsza od roverka, nawet na gazie Wielkie gratulacje!!
Koval - jam glupi jest z natury, a com wiedzial to zapomnial, ale co ma rodzaj mostu oraz opony do osiaganej MOCY? Bo blokujace hamulce rozumiem. Zreszta 90KM na LPG to nie jest przeca zly wynik - mowi sie, ze na LPG tracimy ok 10% mocy, no i masz wlasnie ~10%.