Gdzie jest w Krakowie szrot?? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak na przyszłość. Szrot na Igołomskiej za barem Meksyk znów funkcjonuje (numer tak dla informacji (012)681-01-41) dostali ponownie pozowlenie na złomowanie wg nowych przepisów. Bardzo dużo maluszków kilka 125p i troche Ład. Maxi Szrot (Rybitwy) nie posiada już maluchów (gość powiedział ze już nie skupują).
  
 
Odgrzebuje panowie ten szrot na Babińskiego to w którym mniej więcej miejscu jest bo kurcze musze się tam dostać a nigdy tam nie byłem :/
  
 
jedziesz kobierzyńską, na oporze w prawo 500m, po prawej stronie, ślepy by zobaczył
  
 
Witam
Ktos z Was może wie gdzie skupują katalizatory w Krakowie ( oczywiscie daja za nie dobrą cene )
  
 
No znalazłem bez pudła rzeczywiście ślepy by zobaczył
  
 
Możecie powiedzieć dokladniej gdzie na tej Kobierzyńskiej? Od strony Tesco czy szpitala?

Moze wie ktos gdzie na Bronowicach lub Prądniku B. jest szrot?

Potrzebuje maskę i klape bo mi się do auta próbowali wjeb.ć i teraz trzeba wymienić.
  
 
Cytat:
2007-07-18 15:37:43, pavlus pisze:
jedziesz kobierzyńską, na oporze w prawo 500m, po prawej stronie, ślepy by zobaczył



kurna mieszkam na ruczaju rok, ale o szrocie na kobierzynskiej pierwsze slysze
  
 
Co to jest cholera ta opora?
  
 
Cytat:
2008-02-06 20:41:04, sas01 pisze:
Co to jest cholera ta opora?



żal mi Ciebie jesli nie wiesz co znaczy opór w rajdowym slownictwie ;]
 
 
Cytat:
2008-02-07 18:42:34, markus-orange pisze:
żal mi Ciebie jesli nie wiesz co znaczy opór w rajdowym slownictwie ;]



O co ci chodzi? Kto nie jeździ w rajdach to nie ma prawa już po ulicach jeździć?
To mi ciebie żal.

Tyłu tu rajdowców, a nikt nie potrafi odpowiedzieć wieć skąd i ja mam to wiedzieć?

[ wiadomość edytowana przez: sas01 dnia 2008-02-07 19:36:33 ]
  
 
to jest temat na glowny? oj bo zaraz poleci 18 tematow gdzie w krakowie jest biedronka
  
 
stasiu ekhm od wtedy jest

Cytat:
Wysłany: 2003-04-25 11:47:57



  
 
to nie znaczy ze jest nie do ruszenia
  
 
juz zapuscił korzenie
  
 
moze jakas aktualizacja? coś sie pozmieniało? szukam szrota gdzie mają jeszcze jakie maluchy i polówki
  
 
up

poszukiwane części
  
 
To i ja podbije, potrzebuje części a szrotów nie widać...
  
 
Witam ja mam pare czesci do maluszka ktore mi pozostaly po moim cudzie nowe opony lampy moge tanio sprzedac tel 662-16-10-52 oraz felgi i pare innych rzeczy
  
 
Zapraszam do zajrzenia na eszrot.pl - z dnia na dzień coraz większy wybór
  
 
Witam!

Chciałabym zapytać jak wygląda sprzedaż/złomowanie auta? Mam hyundaia Atosa po stłuczce i że tak powiem chce się go pozbyc... czy wszystkie auta przyjmuja? Czy płacą gotówka? Jak to wogóle wygląda? Z góry dziękuje za info.