Allegro - ciekawostki - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-06-06 15:22:41, CzapCzap pisze:
Tuningi z japoni dochodza i do polski
aukcja.onet.pl/show_item.php?item=106662801



Marcin, ty chciałeś lotkę do swojej Corolki, ta jest odpowiednia


Cytat:
2006-06-06 15:22:41, CzapCzap pisze:
Widac ze konstrukcja jest bardzo bezpieczna , duze strefa zgniotu z przodu


Miśkowi by się spodobało
  
 
Cytat:
2006-06-06 15:27:43, looqasch pisze:
Marcin, ty chciałeś lotkę do swojej Corolki, ta jest odpowiednia



Powiedziałbym, że jest wręcz............zajedwabista
  
 
Cytat:
2006-06-06 09:32:02, Grzesiek pisze:
Więc może ktoś kupi? Auto




I nikt nie kupił
  
 
Niedługo będę musiał wymienić oliwkę w Rollexie i wyczaiłem Mobilnego za niską kasiorę
Opłacać się, to się opłaca, tylko czy to aby nie jakiś wałek?? Jak myślicie
  
 
patrząc po pozytynych negatywnych i neutralnych komentarzach
to koleś ma 2 że olej ma niby inny kolor zapach i gęstośc od tego co kupuje się w sklepie
ale też koleś ma setki komentarzy pozytywnych
może spróbuj się jakoś skontaktowac z tymi co wystawile te złe komentarz
i niech powiedzą co jest z tym olejem
  
 
Cytat:
2006-06-18 13:54:50, rsuhy pisze:
może spróbuj się jakoś skontaktowac z tymi co wystawile te złe komentarz i niech powiedzą co jest z tym olejem



Niby tak ale co może powiedzieć taki kolo, że kolor inny, że zapach nie taki jak trzeba, że smak nie ten co zawsze ??
Ehhh....., chyba kupię w sklepie za 170,-
  
 
Avensis II Hatchback

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1289089

prawdziwy Hatchback choc sadziłem ze ave raczej była w wersji liftback ale mogłem sie mylić
  
 
Marcin-zajedź na ul.Boboli(obok cmentarza na lesnej dolinie) do serwisu Kempisty
wielu znajomych u nich wymienia oleje, ja tez tam jeżdzę, za 4 litry takiego mobila 5w50 zapłaciłem 120 zł + 8 zł filtr + wymiana gratis
także nie ma co szukac po allegro
  
 
Cytat:
2006-06-20 22:51:54, sterciu pisze:
Avensis II Hatchback http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1289089 prawdziwy Hatchback choc sadziłem ze ave raczej była w wersji liftback ale mogłem sie mylić


bardzo urodziwa biorę dwie

pzdr
  
 
Cytat:
2006-06-20 23:20:01, Grzesiek pisze:
Marcin-zajedź na ul.Boboli...



Dzięki Grześ, kupiłem u znajomego za 120,-
  
 
Ale to juz porazka. Nie wiadomo czy sie smiac czy plakac.

VW_SUPRA
  
 
no, ładnie ktoś miał nasrane we łbie...

ale obciach

pzdr
  
 
Ktos wie co dobre
  
 
KLIK teraz nie wiem czy ten filtr będzie pasował do mojej Corolli?? w 87 produkowano juz E9.. a będę wymianiać. Ktoś się może orientuje w temacie??
  
 
Cytat:
2006-06-23 07:16:05, madzia_83 pisze:
KLIK teraz nie wiem czy ten filtr będzie pasował do mojej Corolli?? w 87 produkowano juz E9.. a będę wymianiać. Ktoś się może orientuje w temacie??



Madzia, w katalogu JC jest zdjęcie filtra do Twojej Corollki i wygląda zupełnie inaczej. Ten chyba nie będzie pasował
  
 
Cytat:
2006-06-23 07:43:33, marcin032 pisze:
Madzia, w katalogu JC jest zdjęcie filtra do Twojej Corollki i wygląda zupełnie inaczej. Ten chyba nie będzie pasował



Możliwe że to do E8 bo te też były jeszcze w 87 produkowane. Dzięki Marcin!
  
 
Cytat:
2006-06-23 07:43:33, marcin032 pisze:
Madzia, w katalogu JC jest zdjęcie filtra do Twojej Corollki i wygląda zupełnie inaczej. Ten chyba nie będzie pasował



Madziu ten filtr sprzedaje mój kolega z osiedla jego rodzice kiedys ale to bardzo dawno temu mieli Corollkę E8 taka samą jak Ty wcześniej tylko niebieską i to do niej był kupowany ten filtr
  
 
Cytat:
2006-06-23 09:28:34, sterciu pisze:
Madziu ten filtr sprzedaje mój kolega z osiedla jego rodzice kiedys ale to bardzo dawno temu mieli Corollkę E8 taka samą jak Ty wcześniej tylko niebieską i to do niej był kupowany ten filtr



a on jest na forum Skośnookich i tam wyczaiłam to ogłoszenie w takim razie nie zaprzątam sobie tym głowy dzięks
  
 
Cytat:
2006-06-23 07:16:05, madzia_83 pisze:
KLIK teraz nie wiem czy ten filtr będzie pasował do mojej Corolli?? w 87 produkowano juz E9.. a będę wymianiać. Ktoś się może orientuje w temacie??


Na pewno nie będzie pasował
Ja mam dla Ciebie ten filtr tylko pora ostatniego spotu mi nie odpowiadała bo mała o tej godzinie już śpi
  
 
Cytat:
...w takim razie nie zaprzątam sobie tym głowy dzięks



Ale za to do mnie pasuje
i obserwuje go od początku jak tylko się pojawił