Niepolecane firmy.............

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.
Proponuję wpisywać w tym temacie wszelkie firmy, warsztaty lub komisy samochodowe, które Waszym zdaniem robią klienta w kulki. Jeśli zostałeś oszukany, kupiłeś przez komis trefne auto albo obsługa klienta pozostawia wiele do życzenia, to wpisz tutaj nazwę i adres takiej firmy aby ktoś inny nie musiał się później martwić.
Proponuję podpiąć ten temat, żeby wszyscy użytkownicy tego forum mieli dostęp do takich info.
  
 
widzę że odzew jest...
super, wpisujmy, ja na początek wpiszę Czakram w Tarnowie

wprawdzie po zgubieniu klucza z pilotem w trakcie serwisu dostałem nowe zamki i alarm i jeszcze mnie zatankowali, ale sposób w jaki BOK traktowało klienta zakrawa na parodię i gości tam należałoby zwolnić w trybie dyscyplinarnym...

poza tym kwestia taka powinna zostać załatwiona od ręki, a dochodzenie się z nimi przez ponad miesiąc kosztowało mnie więcej niż gdybym postawił auto od razu u Toyoty...

w razie jakichkolwiek problemów u nich żądać rozmowy z właścicielem, bo to jedyny przytomny człowiek tam...

pzdr
  
 
Autokomis KOMBI z Gliwic. Kupiłem tam Carine zostawiając w rozliczeniu auto. Nie bede tu opisywał dokladnie wszystkiego bo juz to zrobilem na Toyota Forum Techniczne (np. w poscie UWAGA!!!!!!!) podam tylko, ze licznik cofnieto o cholera wie ile tysięcy, podbito przeglą tuż przed sprzedażą na lewo- bo auto miało usterki dyskwalifikująće przy przeglądzie a silnik po 3 tygodniach trzeba wyjąć i rozłożyć na części pierwsze.
  
 

Ja kiedys napisalem cos o jakims panu z czesci z ASO na Zakopianskiej to zaraz dostalem priva w którym zostałem obrzucony mięchem

Na spocie wam chyba mowilem ktore firmy nalezy omijać, wole publicznie nie wypowiadać sie bo jakoś ostatnio mam pecha i nieszczęscia chodzą za mną parami
  
 
No czasem lepiej się nie wypowiadać, ale tak, czy inaczej uważam że należałoby bez patrzenia na konsekwencje wpisywać tu dealerów/warsztaty/osoby prywatne, które w jakiś sposób "pomogły" nam....

jak z Camry nie będzie dobrze do piątku - na listę trafia zakład montujący mi LPG

pzdr


[ wiadomość edytowana przez: marcinm dnia 2006-06-13 15:44:12 ]
  
 
Cytat:
2006-06-11 08:15:37, Cromm pisze:
Ja kiedys napisalem cos o jakims panu z czesci z ASO na Zakopianskiej to zaraz dostalem priva w którym zostałem obrzucony mięchem Na spocie wam chyba mowilem ktore firmy nalezy omijać, wole publicznie nie wypowiadać sie bo jakoś ostatnio mam pecha i nieszczęscia chodzą za mną parami



a co ty się Croom przejmujesz, odwdzięcz mu się tym samym

albo zgłaszasz do sumienia forum i dostaje banana
  
 
niniejszym na listę ( zgodnie z obietnicą ) trafia firma :

KURIER z Dąbrowy Tarnowskiej
ul. Szkolna 26B

moje perypetie z w/w "fachowcami" opisane są TUTAJ

żeby mi się nikt nie ważył tam jechać, no chyba że lubi przygody

pzdr
  
 
A ja nie polecam wszystkich firm zajmujących się serwisowaniem aut japońskich w promieniu 100km od Krakowa oprócz SOWIER-a i ANWY bo tam mi niekt jeszcze nic nie zepsuł a tak sie składa ze jedynmie tam dostałem trafna odpowiedz na ewentualne problemy.

W tym drugim to chyba dzieki osobie Pawła Bobera nie mogę powiedziec żłego słowa o serwisie.
KAJJO nie znam ale pewnie poznam wczesniej czy pozniej.

reszta to popaprańce i tyle mam do zakomunikowania.
Co tu duzo pisać, a przerabiałem chyba wszystkie spec zakłady

Aha jeszcze fajne chlopaki sa w PIMAG-u co by ich nie uraźić bo amorki mi fajnie załozyli i przy wymianie mieszków jak wylało im sie troche oleju ze skrzyni jak stawiali juz auto na łąpach( nie docisneli półoski) postawili mi nową butelke mobila SHC 75w90 bo niedobór pół litra oleju w skrzyni troche mnie stresował i na drugi dzień miałęm już oleju po "palec" w skrzynce.
  
 
Cytat:
2006-06-26 16:36:31, Cromm pisze:
A ja nie polecam wszystkich firm zajmujących się serwisowaniem aut japońskich w promieniu 100km od Krakowa oprócz SOWIER-a i ANWY bo tam mi niekt jeszcze nic nie zepsuł ....


Podpisuję się pod powyższym...
  
 
Jakis czas temu wymienialem olej i sprzeglo w swoim samochodzie marki toyota.Wcelu kupna czesci wybralem sklep Japan Auto ktorego to specjalnoscia byly samochody japonskie.Pan sprzedawca zaproponowal mi wymiane zakupionych czesci w warsztacie firmowym, i tu sie zaczelo;[ Kiedy pan mechanik zauwazyl wyciek z uszczelniacza , zalecil szybka wymiane tej wlasnie czesci na co sie oczywiscie zgodzilem.Po wymianie olej zaczal sie lac ze spodu silnika , kilkakrotnie jezdzilem na "poprawki" podczas ktorych mechanik wciskal mi kit ze to z miski olejowej co bylo farmazonem nie z tej ziemi!!!!!!! Po kilku bezowocnych wizytach w tym ze warsztacie scialem sie z jego szefem, ktory bezczelnie mi wmawial ze to moja wina .Gdyz ponoc on to wlasnie zalecal oryginalny uszczelniacz ktory nie powodowalby wycieku( czego wcale od niego nie uslyszalem).Stanelo na tym ze naprawilem to u kolegi w warsztacie.Japan Auto bede omijal szerokim lukiem, i wam radze to samo. .

[ wiadomość edytowana przez: MisiekII dnia 2006-11-19 18:53:51 ]
[ powód edycji: przeniosłem ]
  
 
Przykro mi , ale na gorze jest do tego temat "Niepolecane firmy"
  
 
Japan Auto.Ul Wynalazek 3. Warszawa.Lipa po całości.
  
 
Cytat:
2006-11-18 12:45:58, jodas pisze:
Japan Auto.Ul Wynalazek 3. Warszawa.Lipa po całości.



a możesz przybliżyć o co chodzi, bo zastanawiałem się czy może się tam czasem nie wybrać na następny przegląd
  
 
Cytat:
2006-11-22 12:34:07, pankuba pisze:
a możesz przybliżyć o co chodzi, bo zastanawiałem się czy może się tam czasem nie wybrać na następny przegląd



Kilka postów wcześniej jest wytłumaczenie
  
 
Cytat:
2006-06-26 16:36:31, Cromm pisze:
A ja nie polecam wszystkich firm zajmujących się serwisowaniem aut japońskich w promieniu 100km od Krakowa oprócz SOWIER-a i ANWY


Cześć Cromm, czy Twoja opinia o Sowierze nie zmieniła się? Minęło sporo czasu, a ja usilnie szukam jakiejś kompetentnej firmy, króra rzetelnie serwisuje Toyotkę. Co prawda mam dobre 120km do Krakowa, ale jeśli naprawdę warto to zrobię sobie wycieczkę . Chodzi mi o diagnostykę komp oraz wymianę rozrządu itp. Pozdro
  
 
Cytat:
2007-05-20 22:09:19, Tomoyayota pisze:
Cześć Cromm, czy Twoja opinia o Sowierze nie zmieniła się? Minęło sporo czasu, a ja usilnie szukam jakiejś kompetentnej firmy, króra rzetelnie serwisuje Toyotkę. Co prawda mam dobre 120km do Krakowa, ale jeśli naprawdę warto to zrobię sobie wycieczkę . Chodzi mi o diagnostykę komp oraz wymianę rozrządu itp. Pozdro


Witam serdecznie.Jestem nowym użytkownikiem i zarejestrowałem sie tylko po to żeby odpowiedzieć na twoje pytanie.Rzeczywiście Sowier jest świetnym serwisem.Założyłem u nich gaz w corolli E 10 i jestem niezmiernie zadowolony.Panowie w serwisie wykazują duży profesjonalizm.Jedyne co mnie drażni u nich to fakt że kontakt z klientem traktują jak jakiś przymusowy obowiązek.Ja sobie to tłumacze tym że poprostu to też są ludzie i też mają jakieś swoje przyziemne problemy i nie muszą skakać koło klienta jak akwizytor, który chce wcisnąć jakieś badziewie Ze swojej strony gorąco polecam
  
 
Cytat:
2007-05-21 00:53:14, firef pisze:
Rzeczywiście Sowier jest świetnym serwisem.Założyłem u nich


Może i świetni są, ale dziś dzwoniłem do nich i zgięła mnie cena jaką sobie wywindowali za wym rozrządu. 700, potem zeszli do 595 na zamiennikach. 1000 za oryginały. W ASO za to samo praktycznie ta sama cena. Czy Sowier jest w końcu jakąś konkurencją dla ASO czy może mają jakiegoś asa w rękawie którego ci drudzy nie mają?
  
 
Cytat:
2007-05-22 00:46:18, Tomoyayota pisze:
Może i świetni są, ale dziś dzwoniłem do nich i zgięła mnie cena jaką sobie wywindowali za wym rozrządu. 700, potem zeszli do 595 na zamiennikach. 1000 za oryginały. W ASO za to samo praktycznie ta sama cena. Czy Sowier jest w końcu jakąś konkurencją dla ASO czy może mają jakiegoś asa w rękawie którego ci drudzy nie mają?


A z jakiej paki maja robic za darmo skoro sa dobrzy?
Zawsze mozesz pojechac do jakiegos warsztaciku gdzie mechanik za 1200 na miesiac wymieni ci rozrzad i costam spieprzy przy okazji./..ale tanio bedzie

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Cytat:
2007-06-28 23:49:11, Bigelektron pisze:
A z jakiej paki maja robic za darmo skoro sa dobrzy? Zawsze mozesz pojechac do jakiegos warsztaciku gdzie mechanik za 1200 na miesiac wymieni ci rozrzad i costam spieprzy przy okazji./..ale tanio bedzie



Dobra, dobra, ale Sowier jest alternatywą dla ASO (choć kiedyś nim był). Ceny przynajmniej za robociznę powinni mieć przyzwoitsze niż ASO, a w rzeczywistości różnice są niewielkie.
Nie mówię tu o cenach z garażu "pana Henia", ale coś pomiędzy, a nie zbliżone znacznie do ASO.
Pozdro.
  
 
Instalacja LPG w Szczecinie
Ul. Zielonogórska 31
AGADAMPOL

Broń borze nie jedzcie tam z Toyota.

Nie polecam 2 dni sie babrał z założeniem, a do tego już 3 raz będę witał na poprawki dobrze ze jest gwarancja. Ale marnuje czas pieniądze i nerwy.