Niepolecane firmy............. - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
AUTOHANDEL GROSSIK GNIEZNO
Poznańska 113 62-200 Gniezno


Kupiłem tam w sierpniu Volvo V70 TDI '97 165000.

Piękny, pachnący, książka serwisowa.

"Panie, jak nowy, jeździł nim 82 letni staruszek" - nawet na którymś z dokumentów była data urodzenia! Potem się okazało że to kobitka a nie facet, ale i tak przez pierwsze dwa lata użytkowania walnęła 90.000 - tak powiedzieli w ASO (wg książki - 34.000).

Teraz wiem, że ma dobrze ponad 400.000.

Natomiast na liczniku ma 169.000, bo ja przejechałem 4.000

Na szczęście (po długiej walce) udało się odzyskać pieniądze. Ale sprzedający znowu go odpicował i sprzedał. ZOBACZ.

Zyczę wszystkim Forumowiczom szczęścia przy zakupach. Im dalej od Gniezna tym lepiej.



[ wiadomość edytowana przez: Studentzumk dnia 2007-11-27 10:49:11 ]
  
 
ASO Carolina Cars w Warszawie. Serwisowałem tam swoją Ś.P. Toyotę Avensis. Przy przebiegu 113 tys. km przekręciła się panewka. Oczywiście remont w ASO - zawrotna suma 6000 PLN, a samo rozkręcenie silnika i sprawdzenie "CO TO?" - 1600 PLN, netto! Pojechałem do innego warsztatu, z polecenia. Jak rozkręcili silnik, to stwierdzili że olej w tym samochodzie nie był wymieniany, tylko dolewany. Koszt naprawy 1800 brutto. W sumie niepotrzebnie bo po tygodniu zaiwanili mi samochód spod domu.
  
 
Polmozbyt Łódź na ul.Przybyszewskiego 199/205. Od momentu otrzymania pieniazkow zbywanie klienta, problemy z reklamacja ogolnie problemy ze wszystkim nawet z wpisem do ksiazki gwarancyjnej. pierwszy przeglad instalacji LPG bez przegladu i wpis krzyzykow w ciemno.

Chamskie Podejscie do Klienta ( wielozawor nie zostal wymieniony od momentu zainstalowania instalacji lpg az do calego okresu reklamcyjnego twierdzac ze nie ma czesci cale 2 lata )
  
 
Autoryzowany Dealer TOYOTA w Gorzowie Wlkp.
Stanisław Stolarz.

Jeśli ktoś zamierza z tego rejonu kupić Toyotę , to lepiej niech się pofatyguje do Zielonej Góry lub Ujścia k.Piły.
  
 
Jak ktoś z Łodzi chce naprawić autko na ul.Wojska Polskiego 190 u pana Kukieły to niech mocno uderzy się w głowę .Facet nie odbiera telefonu można dzwonić 12 godzin ,a on nie ma czasu ,umawiacie się na konkretny dzień -godzine a jego nie ma bo zapomniał.Pozdrawiam sebol155
  
 
Na prawde nie polecam.
  
 
Nie polecam firmy Autospecjal z Inowrocławia. Do zakupionego auta obiecali mi komplet opon zimowych. Nie mogłem się ich doprosić przez kilka miesięcy, wysłali dopiero po interwencji windykatora.
  
 
witam,

dziś miałem okazję odwiedzić komis Autotu w Mielcu na ulicy Moniuszki 8. Chciałem kupić toyotę corollę - ogłoszenie naotomoto 21900,:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11136296

wczoraj wieczorem rozmawiałem z właścicielem komisu i wszystko aktualne i cena 21900 tak jak w ogłoszeniu do niewielkiej negocjacji. Dziś rano wyruszyłem z warszawy do Mielca (260km w jedną stronę) - dotarłem do komisu a na samochodzie cena 23900zł!!!!!!
Zapytałem właściciela dlaczego cena w internecie jest inna i dlaczego wczoraj powiedział że auto kosztuje 21900zł - do negocjacji!!!!- usłyszałem że cena została podniesiona i może zejść na 23000zł i ani złotówki więcej !!!!! do tego powiedział że jak Panu nie pasuje to niech Pan poszuka sobie innego samochodu!!!!!!

po powrocie do domu wchodze na stronę z ogłoszeniem - a tam nadal 21900zł - jeszcze pewnie nie jedna osoba zmarnuje sobie czas i pieniądze przez tego oszusta i naciągacza!!!!!!!

Odradzam odwiedzanie tego komisu - i jeszcze raz podaje adres
AUTOTU MIELEC UL MONIUSZKI 8 !!!!!!!!
  
 
Trzeba było pisać wcześniej w ODPOWIEDNIM MIEJSCU to może udało by mi się podjechać i zobaczyć ten egzemplarz. Mnie te 15 minut by nie zbawiło.
  
 
No bo 98% komisów u nas to kombinacje alpejskie
  
 
Cytat:
2010-02-23 16:00:35, zmotoryzowany34 pisze:
witam, dziś miałem okazję odwiedzić komis Autotu w Mielcu na ulicy Moniuszki 8. Chciałem kupić toyotę corollę - ogłoszenie naotomoto 21900,: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11136296 wczoraj wieczorem rozmawiałem z właścicielem komisu i wszystko aktualne i cena 21900 tak jak w ogłoszeniu do niewielkiej negocjacji. Dziś rano wyruszyłem z warszawy do Mielca (260km w jedną stronę) - dotarłem do komisu a na samochodzie cena 23900zł!!!!!! Zapytałem właściciela dlaczego cena w internecie jest inna i dlaczego wczoraj powiedział że auto kosztuje 21900zł - do negocjacji!!!!- usłyszałem że cena została podniesiona i może zejść na 23000zł i ani złotówki więcej !!!!! do tego powiedział że jak Panu nie pasuje to niech Pan poszuka sobie innego samochodu!!!!!! po powrocie do domu wchodze na stronę z ogłoszeniem - a tam nadal 21900zł - jeszcze pewnie nie jedna osoba zmarnuje sobie czas i pieniądze przez tego oszusta i naciągacza!!!!!!! Odradzam odwiedzanie tego komisu - i jeszcze raz podaje adres AUTOTU MIELEC UL MONIUSZKI 8 !!!!!!!!


Komisy to banda zlodzieji ,a waszmosc jestes typowy frajer oni wlasnie zyja z ludzkiej naiwnosci.
Po pierwsze w komisie nie kupuje sie samochodu,w komisie wylacznie sie sprzedaje to co jest trefne i nieda sie sprzedac z tzw ogloszenia.To co nie nadaje sie do komisu idzie na gielde
Po drugie samochodu szuka sie z ogloszenia, wylacznie pierwszy wlasciciel kupiony w kraju,serwisowany,bezwypadkowy,i w swoim wojewodztwie,najdalej 50 km od miejsca zamieszkania.Przed zakupem sprawdza sie w serwisie autoryzowanym przebieg grubosc lakieru zawieszenie hamulce i pomiar geometrii.
To w duzym stopniu pozwala uniknac pozniejszych rozczarowan i wydatkow.
Kupujac w komisie tzw SPROWADZANY,masz jak w banku auto po dzwonie lub powodzi lub cofany licznik z 260 na 134tys.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Witam ,

Ja niestety mam w większości złe doświadczenia z "mechanikiem" Marcinem z Ul. Arkuszowej w Warszawie. Może chlopakowi sodówka do głowy uderzyła...
W każdym razie co mogę powiedzieć,
Minusy:

1) trudno się umówić, ba gorzej nawet dodzwonić (czyli nic nowego tak jak wszędzie u dobrego mechanika)
2) po umówieniu ( o ile samochodu nie zostawiałem) okazywało się - dwukrotnie, że Marcinowi "coś wypadło" i musze przyjechać innym razem
3) Trzeba stać i przypominać co ma zrobić z dodatkowych usterek (po za tzw. głównym przeglądem ) - nie wymienił mi uszczelki przy zapłonie mimo kilku wizyt, nie wymienił mi paska od alteranatora, mimo że prosiłem, tylko go naciągał - padło mi łożysko w alteranatorze, jedynie co naprawił za półdarmo
4) z diagnostyką coś u niego ostatnio krucho, zglosiłem na przegladzie stuki w przednim zawieszeniu. Stwierdził, że sprawdził wszystko i jest ok, ale nie było. Przyjechałem drugi raz po kilku dniach i jeździłem autem z Marcinem, żeby sobie posłuchał No to po długim rozmyślaniu stwierdzil, że może to być łącznik stabilizatora. Umówił mnie na wymianę, ale na szczęście ja przyjechałem a Marcina nie było

To przelało czarę goryczy wybrałem się na Cyprysową, chociaż mi nie podrodze. Tam w ciągu 2h wymieniono mi łożysko lewej piasty ( przy okazji obłsuga klimy i wymiana osłaony amora + odbój) , stuki ustały i sobie bezstresowo śmigam

Plusy:
1) Niska cena


A teraz każdy sam może sobie rozważyć co bardziej lubi
  
 
NIE polecam JAPAN AUTO SERWIS w Grodzisku Mazowieckim, zdarli 200 zeta i tylko popsuli płytki regulacyjne zaworów szlifując je z obu stron.
  
 
Niko Lębrok,

TOPOLOWA 87, 84-300 LĘBORK

http://nicolebork.otomoto.pl/

Zakupiłem focusa 2002 rok. Przy płatności zachował się nie fair albowiem chciał naciągnąc na dodatkowy koszt z racji recyclingu (umowa miedzy nami była taka, że mi pozostają koszta zwiazane z nowymi blachami - koszt 260 PLN). Następnego dnia w warsztacie FORDa zdiagnozowano awarię koła dwumasowego, sprzęgła.
Kontaktowałem się ze sprzedawcą, oznajmił że nie ma zamiaru dokładać do auta. Ewentualnie może je przyjąć spowrotem bez zwrotu zaliczki.

Postanowiłem auto naprawić, z kolegą nie mieć więcej do czynienia.

ODRADZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
 
Nie polecam ASO w Warszawie o tel kontaktowym zaczynającym się na 49...
Tylko umieją czytać z danych katalogowych. Poza tym nic więcej. Zero profesjonalizmu. Więcej info dostałem w pierwszym lepszym sklepie z auto częściami.