[ot] Dobre klucze i narzędzia - jakie kupować? - Strona 14

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czyli dla typowego majsterkowicza odradzacie takie coś? nie jestem żadnym profesjonalistą ... chciałbym ewentualnie wykorzystać to do domowego użytku ...ale skoro tyle osób na nie to może się wycofać puki na to czas??
  
 
Nie kupował bym tego.....
  
 
Cytat:
2011-12-13 18:56:42, JOZEF_STALIN pisze:
Nie kupował bym tego.....


jasne kogo chcesz oszukać... te miałem Ci coś przywieśc chyba i zapmniałęm co to było
  
 
Cytat:
2011-12-13 18:23:43, psycha03 pisze:
czyli dla typowego majsterkowicza odradzacie takie coś? nie jestem żadnym profesjonalistą ... chciałbym ewentualnie wykorzystać to do domowego użytku ...ale skoro tyle osób na nie to może się wycofać puki na to czas??


poszperaj nad covalem, yato, neo dobry tani shit na pewno przy użytkowaniu się nie na wkurwiasz...
  
 
przekonaliście mnie . . . . wycofuje się z licytacji
  
 
kupilem niedawno szafke z yato z wyposazeniem podstawowym(3 komplety grzechotek, plasko oczkowe i giete, jakies srubokrety i mlotki. wyglada wszystko w miare solidnie i nie powinno byc problemu z tymi narzedziami. nie jest to Beta ale problemow nie powinno byc i cena tez przystepna, teraz na allegro sa za 2200 z wysylka.

-----------------
Pozdrowienia
Walezy

Fiat 131 Abarth s2000 :)
  
 
Yato również polecam, za tą cenę warto. Kupiłem chyba ze 2 lata temu i nie narzekam
  
 
a co powiecie na temat tego zestawu? http://allegro.pl/zestaw-kluczy-111el-klucze-nasadowe-yato-yt-3883-i1967676460.html chyba się na niego zdecyduje...



[ wiadomość edytowana przez: psycha03 dnia 2011-12-13 22:14:24 ]
  
 
bardzo dobry i fajny zestawik, pracowałem w sprzedaży tych narzędzi w hurtowej ilości i najbardziej wadliwe w nich są grzechotki...
tak po za tym to do niczego nie można się przyczepić...
  
 
Używam Neo dosyć intensywnie w warunkach amatorskich. Wytrzymują gaz rurkę itp od dwóch lat. Ich jedynym minusem jest to że zazwyczaj są dwunastokątne, więc jest problem z obrobionymi śrubami czasem.
Co do Yato to w wypasiony komplecie kuzyna pierwsza padła grzechotka, i to przy wymianie hebli więc bez szaleństw.
  
 
polecam Honiton-a, zestaw na lata

http://allegro.pl/honiton-h4040-zestaw-94e-gwar-24-kurier-0-i1992459957.html
  
 
Cytat:
2011-12-13 22:45:47, ironman pisze:
Używam Neo dosyć intensywnie w warunkach amatorskich. Wytrzymują gaz rurkę itp od dwóch lat. Ich jedynym minusem jest to że zazwyczaj są dwunastokątne, więc jest problem z obrobionymi śrubami czasem. Co do Yato to w wypasiony komplecie kuzyna pierwsza padła grzechotka, i to przy wymianie hebli więc bez szaleństw.


no niestety te nowe 3 kolorowe grzechotki to chłam ale reszta jest na prawdę dobra...
radzę przy zakupię od razu kupić nowe grzechotki a najlepiej starej serii te wytrzymują bardzo dużo!
Ja osobiście polecam zestaw YT-3881, też takiego użytkuje i sobie chwalę


[ wiadomość edytowana przez: CEHU dnia 2011-12-13 23:08:01 ]
  
 
Mam zestaw honitona jak na tej aukcji:
http://allegro.pl/zestaw-kluczy-honiton-94-szt-klucze-nasadowe-i1980230946.html
i jak na razie się sprawdza.
Ma wytrzymałe grzechotki, mam je dosyć krótko w warsztacie ale jak na razie dają radę.
Co do yato grzechotki są słabsze ze względu na dużą ilość zębów, lepsza precyzja okupiona jest słabszą wytrzymałością.
  
 
Cytat:
2011-12-13 23:40:28, BartM pisze:
Mam zestaw honitona jak na tej aukcji: http://allegro.pl/zestaw-kluczy-honiton-94-szt-klucze-nasadowe-i1980230946.html i jak na razie się sprawdza. Ma wytrzymałe grzechotki, mam je dosyć krótko w warsztacie ale jak na razie dają radę. Co do yato grzechotki są słabsze ze względu na dużą ilość zębów, lepsza precyzja okupiona jest słabszą wytrzymałością.



mam ten zestaw juz 4 lata, moje grzebanie jest o niego oparte, nie jest zły ale ma wady, następujące rzeczy "wyszły" imbus 14 nie odkręcił półosi w a4-poddał sie, największa nasadka z końcówka śrubokręta krzyżakowego nie odkręciła śruby od zawiasu drzwi we w fiacie, również poddała się,obie przedłużki małej grzechotki również pękły przy gnieździe na czworokąt, nawet nie wiem kiedy, reszta bez zarzutów, wojsko jest straty musza byc
  
 
ostatecznie kupiłem ten zestaw... http://allegro.pl/zestaw-kluczy-111el-klucze-nasadowe-yato-yt-3883-i1977725450.html mam nadzieje że nie będę żałował
  
 
dobry wybór jedynie od grzechotek nie możesz się spodziewać cudów
  
 
Cytat:
2011-12-14 22:21:13, CEHU pisze:
dobry wybór jedynie od grzechotek nie możesz się spodziewać cudów


niestety Cehu ma racje,wykręć śrubki skręcające grzechotkę do kupy i wkręć na klej do gwintów , to samo dotyczy kołków wchodzących w dźwignię do przestawiania obrotów (u mnie została się tylko najmniejsza grzechotka), po za tym OK , choć spodziewałem się trochę lepszej wytrzymałości
  
 
Panowie nie widzę problemu,każdy towar ma gwarancję jeśli zepsuje się przed upływem dwóch lat(zakup na paragon) lub jednego roku(zakup na Fakturę) to trzeba towar reklamować .....
  
 
Cytat:
2011-12-14 23:17:14, fiesta125 pisze:
Panowie nie widzę problemu,każdy towar ma gwarancję jeśli zepsuje się przed upływem dwóch lat(zakup na paragon) lub jednego roku(zakup na Fakturę) to trzeba towar reklamować .....


tak fiesta tylko wiesz jak to jest cały zestaw trza zdać
  
 
A na koniec powiedzą, że rurkę założyłeś i ukręciłeś