Instalacja systemu audio w Espero

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
zamierzam zainstalować przyzwoity system audio do Espero. Jeszcze nie sprecyzowałem głośników na przód ale zastanawiam się nad sprzętem do bagażnika. Zależy mi na w miarę czystym brzmieniu i dynamicznym basie. Zastanawiam się nad zakupem dwóch subwooferów JBL GTO 1202 D (http://www.lumarc.pl/jbl-gto-1202-d-p-675.html?osCsid=1db1c912df94902a162e252dd58363ce)i do tego wzmanicacz JBL GTO 75.4 (http://www.lumarc.pl/jbl-gto-754-p-608.html?osCsid=1db1c912df94902a162e252dd58363ce). Zależy mi na odpowiednim dobraniu subów do wzmacniacza, zeby nie wyrzucic kasy w bloto. Co sadzicie o takim wyborze? Mozna uzyskac przy takim zestawieniu sensowne brzmienie?Czy wzmacniacz odpowiedni?Czy lepszy bylby wzmacniacz mono lub dwukanalowy zmostkowany a do tego jeden ale lepszy subwoofer?Koszt takiego zestawu wzmacniacz + dwa suby okolo 1600zł. Czy moze za ta cene polecacie cos innego?Za wszelkie wskazowki z gory dziekuje, to druga instalacja co prawda na moim koncie, ale chcialbym zeby ta byla w miare profesjonalna i odznaczala sie jakosciaI jak najlpepiej w espero taki sprzet zabudowac?
  
 
ja mam espero i powiem ci tyle ze jak wlozyc jakis bass do bagaznika to na zewnatrz zamiast slyszec bass bedziesz slyszal blachy co do przodu to w oryginalne dziury wejda glosniki max 13cm ( standardowe to 10 cm ) ja zrobilem dystanse na glosniki 165mm i nieldugo je montuje, z tylu standardy sa 160mm wszystki sa 8 ohmow. Ja mam glosniki blaupunkta, tweetery od audi, wzmacniacz magnata i subwoofer jakis biedny i planuje kupic blaupunkta

ps. jesli chodzi o ciagniecie kabli i rozkrecanie drzwi to espero jest przyjazne w demontazu i wiele pracy z tym niema

[ wiadomość edytowana przez: Outcast dnia 2006-06-15 17:02:23 ]
  
 
ja mam jeszcze jedno pytanie ( a właściwie to kilka) odnośnie montażu car audio w Espero. Przymierzam sie wlasnie do zmiany seryjnych glosników na nowe. Pytanie moje jednak dotyczy nie samych glosników, ale dostania się do nich nie mialem narazie zbyt duzo czasu zeby z tym powalczyc, ale jak narazie nie dalem sobie rady z demontazem :/ W przednich drzwiach odkręcilem 3 dolne srubki trzymające kieszeń, lecz to nic nie dało musze demontowac cała tapicerke z drzwi, żeby dostać się do głośnika ? Z tyłem jak narazie też sobie nie poradziłem. Myślałem, że wystarczy wyciągnąc tylną półkę z 2 zatrzasków od strony bagażnika, ale zauwazylem pozniej ze trzyma jeszcze (chyba) na dwóch plastikowych bolcach :/ Na stronie MaćkaGT przeczytalem, że konieczny jest demontaz tylnej kanapy. Czy to naprawde konieczne ??? Bardzo prosze o pomoć w tej sprawie, przyda mi sie każda informacja...
  
 
Witam tez chcialbym dowiedziec sie jak zamontowaliscie glosnikiw przednich drzwiach gdyz tez po odkreceniu tych 3srubek na dole nie moge nic zrobic dalej. Prosze o newsa jak to trzeba zdjac
  
 
śróby macie jeszcze pod klamka