Jakiego Presidenta wybrac???a moze 520?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ktorego presidenta byscie polecili zeby ie przeplacic i zeby mial wszystkie potrzebne funkcje??Takze patrzac na przyszlosc.....a moze unidena 520 i odpuscic z presidenteem??
  
 
czesc - ja jezdze na unidenie (a to ponoc president w innej skorze - a co do presidentow - slyszalem wiele dobrego o harrym II - choc ktos tutaj wspominal o palacych sie glosnikach i koncowkch mocy... - nic nie jest pewnego oprocz skarbowki i smierci - jesli nie chcesz przeplacac do wstaw sobie U520 plus dobra antenke - pozdrawiam
  
 
Tak jak kolega wcześniej napisał sprawdzonym radyjkiem jest UNIDEN 520 małe gabaryty i podstawowe funkcje dostepne w tym radyjku a zaoszczędzoną kase przeznaczyć na dobrą antenke i bedziesz zadowolony z zestawiku a jest wczym wybierać .
  
 
Witam.Zanim kupiłem cb czytałem dużo na ich temat,pytałem znajomych jak również zalogowałem się na tym forum,i kupiłem 520 z presidentem FLORYDA.Ta antena jest średniej klasy,ale jak na razie mi wystarcza.Jest ona mała i dla tego ją wziąłem ponieważ radio przenosze do rużnych aut,a prywatnie żona jeździ z tym radiem i duża antena skąplikowała by to przenoszenie.Polecam 520.Co do anteny to masz duże pole do popisu.
P.S.
Dałeś wcześniej temat na forum-Co kupić? Troche nie ładnie odpisałeś kolesiowi.Proszę CIĘ o jedno.Jak będziesz już miał zestaw to pamiętaj,że inni jeżdrzą z dziećmi i wszystko słyszą.
Pozdrawiam Cię serdecznie BAJO
  
 
dokladnie - bravo Patryk 1221 - walczmy z buractwem na 19...
szerokosci
  
 
Kup sobie Presidenta Harry 2 z ASC dla mnie rewelacja ostatnio pozyczyłem od kolegi w trase i za pare dni sam bede posiadaczem takiego radyjka.Zbiera super nie pamietam jaką kolege miał antene wiem ze to była na pewno magnesówka ale łapała na 12km.Pozdrawiam
  
 
Uniden to jest praktycznie to samo co prsident tylko przeznaczone na rynek amerykanski