Polski Fiat 125p 1500 - rocznik 1975 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
w 1975 roku juz byla era plastiku - czarne obudowy, zolte szkla. Jak dla mnie bomba - a fotki uzupelnie, jesli GDA bedzie mial ochote je wyslac do mnie

GDA - musimy je podlaczyc jeszcze.
  
 
Era plastiku ale z chromownymi wykonczeniami, wiec powtorze raz jeszcze, ze jak dl mnie, o te halogienkie poinne miec chromowana ramkie i niech juz se bedzie te czany tyl... teraz nie wygladaja wogole na klasyczne, tylko na nowe i to szczerze mowiac tandetne... no ale coz, eni moj cyrk, nie moje malpy
  
 
Już pisałem wcześniej o tych halogenach i pozostane przy swoim stanowisku nie zgodzę się też absolutnie z tym że zółty kolor "gryzie się" z brązowym, jest wprost przeciwnie - ostatnio widziałem wersję CHARDONET-a czekoladki z zółtymi reflektorami - cudooo

Cytat:
2006-07-19 14:10:27, GDA pisze:
Nic bardziej błędnego żaden chrom nie pasuje do atrapy z przejściówki, właśnie ja szukałem tylko czarnych i tylko z żółtym szkłem - teraz jeszcze musze wymienic wszystkie żarówki na żółte i wówczas będzie komplet



KajTan - czas najwyższy wybrac się na sesję jesienną
  
 
Też mi halogenki zupełnie nie leżą. Gdyby miały chromowaną obwódkę, to byłoby ok, bo idealnie współgrałyby z przejściówkową atrapą. No ale przecież "75' to już era plastiku"
Gadziu zmień doradcę
  
 
Cytat:
2006-10-06 09:59:28, Wujek-Kajtek pisze:
Gadziu zmień doradcę


Ależ ja się nie sugerowałem tym co napisał KajTan - zobacz mój cytat jak jest datowany

są gusta i guściki - dla mnie chromowany halogen przy czarnej atrapie wygląda jak na "świni siodło"
  
 
a ja juz ci pisalem, ze ta czarna atrapa ma chromowane obramowanie w ostaci listewek i swiatel...
  
 
Julo ale czy istnieją czarne halogeny ze srebrną obwódką? ja się nie spotkałem z takowymi


  
 
Ależ oczywiście, że można szare przemalować na czarno
  
 
no chociazby. te Twoje wygladaja tandetnie plastikowo i nowoczesnie. to sa z epoki? jak tak, to nie wygladaja ani troche... wygladaja jak z takiego dzieciecego elekrycznego autka... ble
  
 
Cytat:
2006-10-06 10:38:08, GDA pisze:
Ależ ja się nie sugerowałem tym co napisał KajTan - zobacz mój cytat jak jest datowany są gusta i guściki - dla mnie chromowany halogen przy czarnej atrapie wygląda jak na "świni siodło"



To niech zostaną w kolorze czarnym te halogeny, ale metalowe całe (są identiko jak klasyczne chromowane), bo te plastikowe są obrzydliwe


P.S.
Może to i racja, że do "już" przejściowej atrapy pasują bardziej halogeny z obudową w kolorze czarnym
  
 
Rozbawiają mnie wasze argumenty, chociaż i tak już jest postęp bo uznajecie że czarny kolor nie jest zły

  
 
Bo czarny jak najbardziej pasuje, ale zgadzam się z Julem (a naprawdę nieczęsto się zgadzamy), że do przejściówkowej atrapy z metalicznymi wykończeniami nie pasują halogeny całe czarne. Razi to tak samo jak badziewne plastikowe lusterko od ostatnich wersji fiatów.
Tak więc moja sugestia (tylko sugestia), to zanabyć halogeny z popielatym tyłem i chromowaną ramką, pomalować tył na czarno i będzie wtedy wyglądać super.
  
 
Jak nie lubie Kajtka (taki ... z Krakowa ) to musze sie tu z nim zgodzić. Plastik gryzie sie z tą atrapa jak nie wiem co.
  
 
Jak Ci Gadziu halogeny chromowane "nie leżą" z atrapą, to popatrz jeno na fotkę i zobacz jak to plastikowe gówno wygląda na chromowanym zderzaku Delikatnie mówiąc nieładnie
Te halogeny nadają się może do stuningowanej Tavrii. Do Fiacika raczej niekoniecznie
  
 
Ja to wogole nie lubie halogenow, bo zaslaniaja atrape, ot co.
  
 
Baa, TE halogeny nie pasują nawet do wczesnego MR'a, a co dopiero przejściówki.
  
 
Aleście wsiedli na kolegę...
  
 
Nie wsiadałbym, gdybym go nie lubił, hehe
  
 
Według mnie czarne plastikowe halogeny pasują do tego modelu ze względu na to, że atrapa też jest czarna i plastikowa. Na modelu z chromowaną atrapą wyglądały by znacznie gorzej.

Są halogeny z chromowaną obwódką jak ktoś wyżej wspomniał. Sam takie posiadam. Z tego co pamiętam rok produkcji ten sam co Fiata - 1975. Tył jest półokrągły i metalowy a chromowany pierścień łączy szkło z obudową.
  
 
Gadzie! Słuchaj Kao, bo dobrze goda.