Polski Fiat 125p 1500 - rocznik 1975 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Leon - ja słucham wszystkich opinii, ale dla mnie sprawa jest oczywista (chociaż można zwątpić po waszych wpisach ale cieszę się że nie jestem odosobniony w swoim sądzie) - czarna plastikowa atrapa = czarne halogeny żaden chrom tu nie pasuje
szkoda tylko że to tyle razy muszę powtarzać i nie chcecie przyjąć tego argumentu
  
 
Cytat:
2006-10-08 16:41:21, GDA pisze:
szkoda tylko że to tyle razy muszę powtarzać i nie chcecie przyjąć tego argumentu


bo jest nie trafiony
  
 
Zauważ, że Ty również nie chcesz przyjąć naszych argunentów, też musimy tyle razy powtarzać, a w dodatku nas jest więcej... i dla nas sprawa też jest oczywista - "klasyczny" DF != nowoczesne plastikowe halogeny.

Poprostu trochę nie z epoki są, a do auta które ma ponad 30 lat, detale z epoki montować należałoby.

Dziwi mnie też prezentowane tutaj zdanie KajTana... wszak na temat między innymi chromowanych lamp w moim, jakby nie było 5 lat młodszym, i do tego nie uznawanym przez "fanów marki" za "prawdziwego fiata", samochodzie wypowiedział się jak najbardziej pochlebnie - że z epoki detale są i że rasowo wygląda.
  
 
Cytat:
2006-10-08 17:51:25, jacekes pisze:
Zauważ, że Ty również nie chcesz przyjąć naszych argunentów


Dlatego też dalsza dyskusja na ten temat jest zbędna - wyraziliście swoje zdanie że się wam nie podoba, ja to przyjmuje bez obrazy, nie żądam aby wszystkim się podobała moja czekoladka
  
 
Czekoladka jest przesłodziutka i sliczna. Rzecz jednak w tym, że nie podoba się nam kupa na czekoladce Kupa pokryta chromem jest już kupą szlachetną i z epoki, hehe.
  
 
Dzisiaj korzystając z ostatnich promieni jesiennego słońca zorganizowaliśmy sesję fotograficzną pt: "3 x KLASYK" w sesji udział wzięli: KajTan (PF125p 1968 ), Jarek (PF125p 1973) i GDA (PF125p 1975)

poniżej prezentuje wybór zdjęć mojej czekoladki zgodnie z regułami działu cała sesja zdjęciowa tych wspaniałych trzech samochodów już wkrótce na "czekoladkowej" stronie









































  
 
no piknie piknie pańskie oko tuczy konia elegancko wyszła Fiacina.
  
 
fiat jest cudny moj ideal
na temat halogenow sie nie wypowiadam ale jestem za argumentami wiekszosci!
ten fiat pieknieje z kazdym dniem!
  
 
Piękny samochód, bardzo ładnie utrzymany, i kolorek super!
GRATULUJĘ

  
 
Antena na tylnym zderzaku? Bleeeeee... . Tylko w podszybiu.
  
 
Cytat:
2006-11-06 21:47:28, jose pisze:
Antena na tylnym zderzaku? Bleeeeee... . Tylko w podszybiu.


No niestety - to wydumka poprzedniego właściciela, nie miałem na to żadnego wpływu

Zapraszam na moją "czekoladkową stronę www" gdzie umieściłem już wszystkie zdjęcia z ostatniej sesji zdjeciowej

  
 
Ładne auto. Tylko obudowy halogenów ma trochę nie teges. Lepiej by pasowały też czarne ale z metalu.
  
 
Ale fajna sesyja! Super sceneria, wiadomo - trójmiejskie klimaty
Napisz jeszcze jak się jeździ na oponach D90 Rekord , wyglądają niesamowicie, ale ja bym się chiba bał...

Jak to jest, że na jednych fotach widać inny odcień przedniego błotnika, zaś na innych ni cholerę? Ot, zagadka lakierniczo-fotograficzna
  
 
KAO - też miałem mieszane uczucia co do jazdy na tych oponach, ale wizyta u "gumiarza" mnie uspokoiła i tak w tym kończącym się sezonie czekoladka pokonała ponad 2 tys km bez żadnych niespodzianek

jeżeli chodzi o odcienie błotników to zgadza się - błotniki były malowane stosunkowo niedawno (kilka lat temu)
  
 
Cytat:
2006-10-06 12:16:29, GDA pisze:
Julo ale czy istnieją czarne halogeny ze srebrną obwódką? ja się nie spotkałem z takowymi




mam komplecik czarnych okraglych metalowych halogenow z zoltymi szklami i chromowana ramka. Wszytko nowiutkie, w pudeleczkach i foliach ze schematami podlaczen mocowaniami i atestami. Jestes zainteresowany?
  
 
Cytat:
2006-11-08 11:07:56, kosa131 pisze:
mam komplecik czarnych okraglych metalowych halogenow z zoltymi szklami i chromowana ramka. Wszytko nowiutkie, w pudeleczkach i foliach ze schematami podlaczen mocowaniami i atestami. Jestes zainteresowany?


robimy zrzute na czekoladke zeby zaczela wrteszcie wygladac jakos?.
  
 
Bardzo miło z twojej strony Julo
prosze o wysyłanie sms-ów na numer: 79555 koszt 10,60 zł z VAT

  
 
Przydałaby mu się polerka lakieru chyba - miejscami błyszczy bardziej, miejscami mniej - szczególnie mocno widać to na 10 fotce z ostatniej sesji.

Zrzuta - czemu nie, chociaż prościej byłoby poprostu zdjąć plastiksy, póki nie są podłączone. Halogeny na zderzaku średnio pasują wg mnie do kanciatej bryły fiata, no i zasłaniają przeładną w tym wypadku atrapę.
  
 
Cytat:
2006-11-08 20:26:51, jacekes pisze:
Halogeny na zderzaku średnio pasują wg mnie do kanciatej bryły fiata, no i zasłaniają przeładną w tym wypadku atrapę.

podpisuje sie pod tym wszystkimi konczynami. dlatego nie bede zakladal u siebie zadnych halogenow z dadnym fiacie. no, chyba zesie dorobie jakiejs rajdowki, hehe. 100% fabryka tpo jest to
  
 
Jacek - polerka oczywiście jest wskazana, i napewno na wiosnę takowej dokonam,
jeżeli chodzi o te "nieszczęsne" halogeny to będę je zdejmował po sobotniej paradzie niepodległości bo w przyszłym tygodniu mam przegląd - muszę tylko zakupić zaślepki takie jak ma TEN >>> klasyk