Siedzenia Inter Groclin?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam małą prośbę odpiszcie po ile chodzą u was na giełdzie i czy ciężko jest dostać siedzenia inter-groclin, jestem zainteresowany kupnem takich siedzonek ale na razie nie mam nic na oku i nie wiem po ile chodzą?
  
 
Ja widziałem jakiś czas temu w Słomczynie(30km od Warszawy jadąc na Kraków) komplet przód, tył i tapicerka na drzwi za 400zł. Raczej ciężko jest trafić.
Jak są to idą jak świeże bułeczki.
  
 
Mogłem kupić od trucka dwa przednie za 200 czy opłacało się?

  
 
ale interGrocliny???
jak tak to trza bylo brac.
  
 
na zeraniu komplet pompowanych bez boczkow i tylnych zagluwkow za 300zl
  
 
mój kumpel założył sobie w corsie groki z odchylanym oparciem. (do 3d) Jest zapotrzebowanie na jeszcze jeden taki komplet - ew. zamiana za normalne nieodchylane jak ktoś ma... Kontakt przezemnie 501714679
  
 
Czy ktos spotkał sie na jakiejs giełdzie z zagłowkami do foteli Relaks (ramkowe) względnie z tylnym oparciem z takimi zaglowkami. Jak tak to po ile byly wystawiane?
  
 
Cytat:
2003-01-22 18:12:27, road_runner pisze:
Czy ktos spotkał sie na jakiejs giełdzie z zagłowkami do foteli Relaks (ramkowe) względnie z tylnym oparciem z takimi zaglowkami. Jak tak to po ile byly wystawiane?



Relaxy to ja widziałem na Żeraniu w grudniu zeszłego roku. Za dwa przednie chcieli 200zł (do negocjacji )
  
 
Cytat:
2003-01-22 21:10:49, Janio pisze:
Relaxy to ja widziałem na Żeraniu w grudniu zeszłego roku. Za dwa przednie chcieli 200zł (do negocjacji )


Mi jednak chodzi o same zagłowki
  
 
Wyciągam stary temat gdyż pytanko mam:czy warto zakupić Inter-Groclinki,komplet przód+tył za 200zł???Mam taką mozliwość i myślę,że z niej skorzystam.Szukam bowiem siedzen do kombiaka i myślę,że jak już to porządne Tym bardziej,że za komplet zwykłych "kanapowych"siedzeń od Poldka zawołali na szrocie 180zł...
  
 
bierz i sie nie zastanawiaj nawet
  
 
Bierz w ciemno chyba że są uszkodzone, sam mam takie od 2 miesiecy i są rewelacyjne
  
 
Warto montowć InterGrocliny. Siedzenia mają świetne trzymanie boczne i nie są tak miękkie jak zwykłe fotele. Naprawde polecam. Nie mam u siebie ale swego czasu mój ojciec miał w w dwóch poldkach a teraz wujek w swoim 1.4 ma też Interki. Wspaniale się siedzi. Ja musze sobie też takie sprawić jak będa pieniążki i się takowe trafią oczywiście.
  
 
A więc biorę!Dzięki za pozytywne rozpatrzenie sprawy .Też uważam,że Groclinki są świetne-jedne z najlepszych foteli,w których dane mi było wozić swe cztery litery .
  
 
na ostatnim Żeraniu był Inter Groclin (przód i tył) za 200 zł
  
 
Cytat:
2003-05-07 09:39:06, BENY pisze:
na ostatnim Żeraniu był Inter Groclin (przód i tył) za 200 zł



i do tego przednie miały odchylane oparcia
  
 
Cytat:
2003-05-07 09:42:11, Janio pisze:
Cytat:
2003-05-07 09:39:06, BENY pisze:
na ostatnim Żeraniu był Inter Groclin (przód i tył) za 200 zł



i do tego przednie miały odchylane oparcia



fakt ... do coupe w sam raz
  
 
Kurde - całkiem zapomniałem o Atrurzew

------------
FSO Auto Klub.
Są powody do dumy.

  
 
Ja mam również odchylane. Myślałem że to standard w Inter Groclin - sa i nie odchylane ?

btw: korzystajcie oszczędniej z cytatów
  
 
Cytat:
2003-05-07 09:51:27, GDA pisze:
Ja mam również odchylane. Myślałem że to standard w Inter Groclin - sa i nie odchylane ?



Sa