ZAMÓWIENIE AMORTYZATORY BILSTEIN

  szukane wyrażenia:   amortyzatory
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Założyłem nowy wątek ponieważ zauważyłem duze zainteresowanie tym co ostatnio napisałem że znalazłem kolesia który ma w ofercie do sprzedaży amory Bilsteina do klasyków jak i również do Samar.

Z tego co wiem są juz 4 osoby chetne na zakup ( Ja , Chio , Fleszer oraz Grzegorz 2107). Czy ktoś by reflektował jeszcze na zamówienie powiedzmy umówilibyśmy sie w jakim czasie zamówić je i napewno przy złożeniu wiekszego zamówienia bede walczył z kolesiem o rabat!!

Czy ktoś jest jeszcze chetny na zakup B4 Gas oraz B6 Sport BILSTEINA do klasyka lub Samaraki ( moze ma nawet do 110 , nie wiem nie pytałem)

Ceny jak pytałem KLASYK :
B4 GAS 330/2 sztuki
B6 Sport 500/2 sztuki

SAMARKA:
B4 Gas
400zł/2szt przód
400zł/2szt tył


Bilstein B6 Sport
700zł/2szt przód
600zł/2szt tył

Jezeli ktoś jeszcze zainteresowany to zapraszam do tego wątku bede sie targował im wiecej nas tym lepiej .A ci są mocno zainteresowani napiszcie kiedy wam pasuje zrobić zamówienie.Mnie na przykład w lipcu po wypłacie.
  
 
Teraz wyjezdzam do anglii popracowac, ale jak wroce (pazdziernik) to na 99% bede bral B6 sport komplet do klasyka.

Jeszcze szmat czasu... ale pewnie nie jestem jedyny z tym padziernikiem :]
  
 
No tak, a nie wiesz, gdzie można poczytać o parametrach, tych amorków, tzn czy one coś obniżają autko i takie tam.
DEx
  
 
Dex no tego o co pytasz niestety nie wiem, chyba że BILSTEIN. Z tego co sie orientuje czy obniżają - raczej nie ( chociaz moze troszeczke) ale utwradzają napewno
  
 
Amortyzatory bilstein B6 - to sportowe amortyzatory do sprezyn fabrycznych. Nic sie nie obniza.
Ja mam takie z przodu - uzywki - i auto praktycznie pod naciskiem calego ciala(mojego ), pracuje tylko na oponach. Oczywiscie podczas jazdy jest inaczej.
Ale proponuje najpierw zrobic twarde silentbloki w wachacze dolne, bo sie rozleca- i tak zwykle gumy na zwyklych amorach potrafia sie rozleciec po 500 km.

B2 to normalne amory olejowe
B4 to normalne amory gazowe
B6 to sportowe amory gazowe(do standardowych sprezyn)

a B8 to sportowe amory do sportowego zawieszenia - obnizone. Poki co to do klasyka nie wystepuja.

Jest jeszcze b12

b14

b16 regulowane

bilstein.waw.pl albo cos kolo tego strona.

Uwazam ze B6 to hardcore do normalnej jazdy.
  
 
Cytat:
2006-06-21 12:00:33, kolba20ZGIERZ pisze:
Założyłem nowy wątek ponieważ zauważyłem duze zainteresowanie tym co ostatnio napisałem że znalazłem kolesia który ma w ofercie do sprzedaży amory Bilsteina do klasyków jak i również do Samar. Z tego co wiem są juz 4 osoby chetne na zakup ( Ja , Chio , Fleszer oraz Grzegorz 2107). Czy ktoś by reflektował jeszcze na zamówienie powiedzmy umówilibyśmy sie w jakim czasie zamówić je i napewno przy złożeniu wiekszego zamówienia bede walczył z kolesiem o rabat!! Czy ktoś jest jeszcze chetny na zakup B4 Gas oraz B6 Sport BILSTEINA do klasyka lub Samaraki ( moze ma nawet do 110 , nie wiem nie pytałem) Ceny jak pytałem KLASYK : B4 GAS 330/2 sztuki B6 Sport 500/2 sztuki SAMARKA: B4 Gas 400zł/2szt przód 400zł/2szt tył Bilstein B6 Sport 700zł/2szt przód 600zł/2szt tył Jezeli ktoś jeszcze zainteresowany to zapraszam do tego wątku bede sie targował im wiecej nas tym lepiej .A ci są mocno zainteresowani napiszcie kiedy wam pasuje zrobić zamówienie.Mnie na przykład w lipcu po wypłacie.


Ja bym był chętny na zakup B4 gas tak koło sierpnia-w tym roku szykuję zawieszenie w ładnej, a za rok.......uuuu plany są duże!!!
  
 
hej a mozna by bylo sie wstrzymac z zamowieniem z miesiac bo nie wiem czy i ile zarobie w tych stanach. Chetny bym byl na 4szt b6 do klasyka.
  
 
dowiedz się czy ma do 110/111
  
 
Cytat:
Koliber_111
Wysłany: 2006-06-28 08:26:52

dowiedz się czy ma do 110/111




Ma !!!!!!!!!!

b4
400zł/2szt przód
400zł/2szt tył

B6
700zł/2szt przód
600zł/2szt tył
  
 
B4 mam ja w samarce. Auta nie obnizaja ale twardsze jest wyraznie ;]
  
 
[quote]
2006-06-30 14:29:35, kolba20ZGIERZ pisze:
Ma !!!!!!!!!! b4 400zł/2szt przód 400zł/2szt tył B6 700zł/2szt przód 600zł/2szt tył
[/quo
te]
Panowie i co z tym zamówieniem bilsteinów!czekam na odpowiedz,ja jestem chętny na B4 4 sztuki!
  
 
Kolba proponuje Ci przed zamówieniem jakąś kase zebrać bo nie to żebym nie ufał kolegom ale możesz zosztać a jakimś kompletem a kasa jest nie mała a widze żę chętni są ale tylko do pisania a nie do zamawiania
  
 
Jestem chetny na te amory do mojej łajdaczki 2107 (oczywiscie komplet) zastanawiam sie tylko czy b4 (nhie ebda bujac za bardzo) a z koleji czy b6 nie beda za twarde do jazdy na codzien. Mysle jeszce do tego o sprezynach od poloneza trucka podcietymi lekko zeby obnizyc tylko nie wiem czy to dobry pomysl z tymi amorami np.

tylko jak robimy z zaplata i kiedy?? (dla mnie im szybciej tym lepiej)
  
 
Ja jestem akurat w trakcie zmiany pracy wiec nie dam rady sam teraz kupić Dla mnie odpowiedni termin by był jakoś na koniec wrzesnia poczatek pazdziernika. Jezeli Wy juz chcecie to poprostu dam namiary na kolesia.
  
 
ja wczoraj założyłem sachsy. jest OK. mam nadzieję że opinia o nich sie potwierdzi
  
 
Cytat:
2006-08-15 13:25:34, rogacek pisze:
ja wczoraj założyłem sachsy. jest OK. mam nadzieję że opinia o nich sie potwierdzi


Rogacek jak tam twoje sachsy się spisują,bo ja przymierzam się do gazówek-myslę o gabrielach,a może skusiłbym się na sachsy?
jakie to są koszta i gdzie można je kupić??
  
 
witam mozna dowiedziec sie kto sprzedaje te amorki b6
  
 
Cytat:
2006-10-12 21:36:00, MOTOSZLIFvfts pisze:
witam mozna dowiedziec sie kto sprzedaje te amorki b6

witamy VFTS-owców piszcie do KOLBAZGIERZ
  
 
Witam

Swego czasu koleś na Otomoto dawał ogłoszenie o takich amorach!!

Mnie zapewniał ze to są 100% BILSTEIN z Niemiec.

Ja z nim kontakowałem się przez GG oto jego numer:6672637.

Kolo jest z lubuskiego jak dobrze pamiętam , i tak jak napisałem za b6 Sport chce 500 zł/2 sztuki.
Za B4 gas chce 330zł/2sztuki.

Jak by co namierzyłem jeszcze kontakt na amory KONI, bede dzwonił do kolesia po niedzieli powiem czy ma za ile i jakie!!

Pozdro
  
 
Kolba i jak z tymi Koni??
DEx