Tuning BMW e36

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak mozna fajnie zrobic e 36

[ wiadomość edytowana przez: Miro600V dnia 2006-06-28 15:08:19 ]
[ powód edycji: mała zmiana nazwy tematu ]
  
 
Fajnie można zrobić z kartonu, kleju i farbek ale ciężko zdobyć szablony, "Młody Technik" już się chyba nie ukazuje
Pozdrawiam
  
 
NIEWIEM O CO CI CHODZI ALE JESTES MALO INTELIGIETNY NIE CHODZI MI O MODELARSTWO CO W TWOIM JEST TO CHOBBI ALE O NAPRAWDE ZROBIENIE CZEGOS FAJNEGO Z SAMOCHODEM KTORY POSIADAM
  
 
Cytat:
2006-06-28 14:27:41, xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx pisze:
NIEWIEM O CO CI CHODZI ALE JESTES MALO INTELIGIETNY


Panowie, proszę bez takich...
Cytat:
NIE CHODZI MI O MODELARSTWO CO W TWOIM JEST TO CHOBBI ALE O NAPRAWDE ZROBIENIE CZEGOS FAJNEGO Z SAMOCHODEM KTORY POSIADAM


Sam pokombinuj. Możesz np. pobawić się w M tuning... Właściwie, to czy tuning nie polega właśnie na tym, że robisz samochód tak jak Ci się podoba, a nie komuś?... Do tego nie napisałeś o jakie E36 Ci chodzi (sedan, coupe, compact, touring, cabrio).

Pewnie będzie dym w tym topicu (różne gusta).

Pozdrawiam.


[ wiadomość edytowana przez: Miro600V dnia 2006-06-28 15:12:36 ]
  
 
miro mam bmw e36 318 i sedan nie chodzi mi o czys gust czy cos takigo poprostu szukam nowych rozwiazan czegos nowego a swoj tuning robie sam szyby,wydech,lampy itd.chodzi mi tez o zwiekszenie mocy silnika
  
 
Cytat:
2006-06-28 19:27:52, xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx pisze:
chodzi mi tez o zwiekszenie mocy silnika



Na zwiekszenie mocy silnia najlepsze jest... nowe auto

P.S. niom widze Miro ze nie próznujesz
  
 
Cytat:
2006-06-28 19:27:52, xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx pisze:
miro mam bmw e36 318 i sedan nie chodzi mi o czys gust czy cos takigo poprostu szukam nowych rozwiazan czegos nowego a swoj tuning robie sam szyby,wydech,lampy itd.chodzi mi tez o zwiekszenie mocy silnika


Jeżeli chodzi o mnie to jestem zwolennikiem tego co seryjne. Trawię też ewentualną zabawę w tuningowanie auta na wzór M'ki. Więc w tym temacie to ja niema nic do gadania. Niech inni coś doradzą, jak mają ciekawy pomysł. Jak chcesz to możesz poszukać też czegoś na allegro. Można znaleść sporo różnych zderzaków itp.

No, mogę ewentualnie polecić felgi MK Motorsport MK1. Podobają mi się i chętnie widziałbym takie coś u siebie... Przynajmniej mi podchodzą.

Co do mocy to można pobawić się w chipy, bo to chyba najprostszy sposób na dodanie kilku koni, ale z 318i to nie wiem, czy warto. Tak jak mówi MiBhell:
Cytat:
2006-06-28 20:09:36, mibhell pisze:
Na zwiekszenie mocy silnia najlepsze jest... nowe auto

Najlepiej przesiąść się np. na 6-cylindrowe 2.5 litra i nietrzeba wtedy już nic tuningować.

Staram się MiB. To kiedy wreszcie zrobicie mnie modem na .pl?

Pozdrawiam.


[ wiadomość edytowana przez: Miro600V dnia 2006-06-28 20:42:50 ]
  
 
1. ile tych x? 20? bo sie nie moge doliczyc...
2. hobby przez samo "h"
3. a co do tuningu to ile osob tyle opinii i gustow, i temat poruszany juz chyba na wszystjich forach budzacy najwieksze kontrowersje...
4. i na koniec to co dla niektorych jest pieknem doskonalym dla innych jest mega wiejskim tuningiem, bo o gustach sie nie dyskutuje, jak mowi stare francuskie przyslowie... chociazby lampy z bialym/pomaranczowym kierunkiem czy zderzaki nie/malowane pod kolor wozu...
decyzja zawsze nalezy do wlasciciela
  
 
Cytat:
2006-06-28 20:39:09, Miro600V pisze:
Staram się MiB. To kiedy wreszcie zrobicie mnie modem na .pl?




apetyt rosnie w miare jedzenia tak namarudzisz ze w koncu ktos Ci go da dla swietego spokoju ale tam itak nie ma co robic hhehe

Ja wogóle nie rozumie koncepcji tego watku?!

Robisz ze swoim autem co ci lezy a nie co inni by zrobili.. ?! czy jak

P.S. Takie watki tez lubie
pzdr
  
 
Cytat:
2006-06-28 14:27:41, xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx pisze:
NIEWIEM O CO CI CHODZI ALE JESTES MALO INTELIGIETNY NIE CHODZI MI O MODELARSTWO CO W TWOIM JEST TO CHOBBI ALE O NAPRAWDE ZROBIENIE CZEGOS FAJNEGO Z SAMOCHODEM KTORY POSIADAM


Doskonale wiem o co ci chodzi, napisz jeśli się mylę, ale oczyma wyobraźni widzę Twoje auto: dyskretny neon pod podwoziem, podświetlone diodami dysze spryskiwacza, pierdząca końcówka wydechu z Leader Price'a grill wyklejony folią aluminiową. Co Ty chcesz tuningować w 318? Obniż lekko zawieszenie na dobrych podzespołach, załóż ładne felgi, wypoleruj lakier i nie jeździj z zimnym łokciem a wszystko będzie dobrze
  
 
Cytat:
2006-06-28 21:09:52, k1cyprys pisze:
3. a co do tuningu to ile osob tyle opinii i gustow, i temat poruszany juz chyba na wszystjich forach budzacy najwieksze kontrowersje...


Niom i właśnie dlatego go zostawiłem. A nóż widelec będzie coś ciekawego się działo.... albo przynajmniej się pośmiejemy.
Cytat:
2006-06-28 21:22:08, mibhell pisze:
apetyt rosnie w miare jedzenia tak namarudzisz ze w koncu ktos Ci go da dla swietego spokoju ale tam itak nie ma co robic hhehe


Niom, niby tak, ale zacynić potem mogę pod blokiem, że jestem modem na forum BMW. A tak poważnie, to w sumie nie wiem dlaczego się dossałem. Chciałbym i tyle. Mam taką potrzebę.
Cytat:
Ja wogóle nie rozumie koncepcji tego watku?!


Ja też. Ot, zobaczymy co z niego wyniknie.

A teraz podzielmy...
Cytat:
2006-06-28 21:27:57, don_martinez pisze:
Doskonale wiem o co ci chodzi, napisz jeśli się mylę, ale oczyma wyobraźni widzę Twoje auto: dyskretny neon pod podwoziem, podświetlone diodami dysze spryskiwacza, pierdząca końcówka wydechu z Leader Price'a grill wyklejony folią aluminiową.


Poco te nerwy? Przecież kolega pytał tylko, czy niema ktoś jakichś ciekawych pomysłów...
Cytat:
Co Ty chcesz tuningować w 318? Obniż lekko zawieszenie na dobrych podzespołach, załóż ładne felgi, wypoleruj lakier i nie jeździj z zimnym łokciem a wszystko będzie dobrze


Dlaczego nie napisałeś tylko tego co w powyższym cytacie? Wystarczyłoby, bo jest w nim Twoje zdanie i nikogo nim nie obrażasz... no może poza zimnym łokciem. Nie wszyscy mają klimę i np. ja jestem w ten gorąc skazany na zimny łokieć.

Pozdrawiam.
  
 
Zrob z nim to samo, co zrobiles ze swoim Duzym Fiatem,zanim kupiles e 36.
  
 
Cytat:
2006-06-28 22:49:38, el_comendanto pisze:
Zrob z nim to samo, co zrobiles ze swoim Duzym Fiatem,zanim kupiles e 36.


A co takiego zrobił z Dużym Fiatem?

Pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2006-06-28 11:41:06, xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx pisze:
jak mozna fajnie zrobic e 36



o np. tak mozna zrobic...















[ wiadomość edytowana przez: creative dnia 2006-08-02 09:54:01 ]
  
 
dosyc ciekawe, nie powiem...
  
 
Cytat:
2006-08-01 17:32:34, k1cyprys pisze:
dosyc ciekawe, nie powiem...



ciekawe ??????? wedlug mnie to zajebiscie wyglada !!!
  
 
a według mnie to kicz. Po pierwszej zimie zacznie gnić połowe auta. I myślę, że robienie z BMW składaka to tez coś nie "halo"

Fele ma fajne i... kolor.
  
 
Ja proponuje pelny M-Pakiet...
urzywany przedni zderzak kompletny z halo-680zł
tylny urzywany 450zł
progi urzywane 400zł
listwy do sedana na gieldzie w gliwicach oczywiscie urzywane 500zł
do tego zawias sportowy za jakies 1300-1600zł kompletny
i te felgi http://motonews.pl/forum/?op=fvt&t=151180&c=127&f=29 i jakies sprawy kosmetyczne we wnetrzu i furka kosa

pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: Ghost_24 dnia 2006-08-02 14:04:41 ]
  
 
Cytat:
2006-08-01 14:28:14, creative pisze:
o np. tak mozna zrobic... Jak dlamnie to wiocha. Do tego koleś wpakował w to stare pudło kupe siana i co z tego? Wolałbym kupić E46 w copue i założyć ładną felge i lepiej by to wyglądało. Ale każdy ma swój gust.

  
 
Cytat:
2006-08-02 14:03:35, Ghost_24 pisze:
Ja proponuje pelny M-Pakiet... urzywany przedni zderzak kompletny z halo-680zł tylny urzywany 450zł progi urzywane 400zł listwy do sedana na gieldzie w gliwicach oczywiscie urzywane 500zł do tego zawias sportowy za jakies 1300-1600zł kompletny i te felgi http://motonews.pl/forum/?op=fvt&t=151180&c=127&f=29 i jakies sprawy kosmetyczne we wnetrzu i furka kosa pozdrawiam [ wiadomość edytowana przez: Ghost_24 dnia 2006-08-02 14:04:41 ]




A ja proponuje nie bawic sie w przerobki, tylko sprzedac starego garbecia, dolozyc i kupic e46 nawet sedana, zalozyc ladna felge jak ktos powiedzial i gra i nic wiecej a nie kombinowanie wkladanie siana, i robienie posmiewiska, najbardziej to ja sie zastanawiam ze komus chce sie zmieniac az tak wyglad!! szybciej sprzeda auto i bedzie mial oryginalny nowszy model.