Tuning BMW e36 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
NIe myslałem ze to kiedys napisze ale szczery jestem wiec: na foto nr2 w profilu masz baaardzo ładną felge zdunnekm....

Tylko chyba by sie ciut obnizyc przód przydało..

pzdr
  
 
fele mocne.
ale tamto bmw - fakt, jeden dzwonek i odpadnie kilka kilo szpachli... jesli za dobre (wyposazenie, silnik i rocznik) e36 coupe trzeba dac pod 20tys to lepiej dolozyc 10 i kupic podstawowe e46. i tylko fele zmienic, jak napisal zdunkem
  
 
Cytat:
2006-08-02 20:23:52, mibhell pisze:
NIe myslałem ze to kiedys napisze ale szczery jestem wiec: na foto nr2 w profilu masz baaardzo ładną felge zdunnekm.... Tylko chyba by sie ciut obnizyc przód przydało.. pzdr




Czego nie myslales ze napiszesz??

19" m6 zalozylem tak dla ciekawosci - NA TYM JECHAC NIE IDZIE !! a gdzie obnizanie !!!!! Obecnie mam 17" 3 ostatnie foty

PS:Jesli ktos chce namiary na te felgi nich pisze na PRIV, maja spory wybor nie tylko do e36 TANIO !!




[ wiadomość edytowana przez: zdunekm dnia 2006-08-03 01:40:31 ]
  
 
Cytat:
2006-08-03 01:23:55, zdunekm pisze:
Czego nie myslales ze napiszesz??



To co napisałem

pzdr
  
 
to BMW jest zajebist... e podoba mi się w 100% a ile taka przeróbka przodu może kosztować??
  
 
Od ch....


[ wiadomość edytowana przez: el_comendanto dnia 2008-12-23 15:47:00 ]
  
 
co do przodu- pod zderzakiem jak dla mnie jeszcze za dużo miejsca joke... tylko w niemcowni i to pewnie nie wszędzie da sie tym jeździć, i światła.. w dzisiejszym natężeniu drogowym długie i tak rzadko się włącza więc pewnie zasłonięcie mniej więcej połowy strasznie przeszkadzać nie będzie, a felgi.. świetnie się komponują z tym pozłacanymi śrubkami, już widzę cenę za takie coś, choć wolę inny typ felg pozdrwionka
  
 
co ty kolego opowiadasz, toż to cacko tylko całować
  
 
Cytat:
2010-04-27 21:34:56, kulio79 pisze:
co ty kolego opowiadasz, toż to cacko tylko całować



Chyba juz zapomniał co opowiadał
  
 
Ja do swojego BMW na wiosnę planuje taki zakup https://maxtondesign.pl/product-pol-7664-SPLITTER-PRZEDNI-V-1-BMW-M3-F80.html co myślicie o tym splitterze? Tego producenta poznałem latem tamtego roku na jakimś rajdzie, paru z kierowców miało spojlery od nich i w rozmowie chwalili te części.
  
 
O i przypomniałem sobie to był WYŚCIG GÓRSKI PRZĄDKI 2020. Btw, jeździcie na takie imprezy?