Foto radary - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-07-19 08:26:52, MacTB pisze:
Co do CB to po co GPS jeśli ma się CB?


Po to, żebyś wiedział jak znaleźć drogę, gdy się zgubisz, a w pobliżu nie będzie żadnego samochodu.
  
 
Cytat:
2006-07-09 21:25:02, croc pisze:
Pomyślałem o takim małym, temaciku związanym z foto radarami. Wiem że na sieci jest mapa ze wszystkimi w całej Polsce, tylko nie jest dosyć aktualna. Tak więc namierzyłem w Łodzi dwa nowe. Jeden na Włókniarzy( jadąc na Katowice) na drugim wiadukcie. A następny na Pabianickiej( jadąc od Pabianic) za skrzyżowaniem z 1Maja (tak gdzieś w półtora skrzyżowania do Włókniarzy)


Nie lepiej zaktualizować tą mapę? A w ogóle to na jakiej stronie można ją znaleźć?
  
 
Wystarczy zaktualizować nawigację,która będzie nas ostrzegać przed fotoradarami na drodze,nie widzę potrzeby szukania dodatkowych i specjalnych map z rozstawem radarów bo w praktyce to mija się z celem.
  
 
Od siebie dorzucę mapkę, gdzie są kamery na światłach, przez które możemy dostać mandat za przejechanie na czerwonym. Inne kamerki tylko rejestrują ruch np. potrzebne podczas wypadku jako dowód http://www.blognavi.pl/naviexpert-nawigacja-gsm-online/518-kamery-na-swiatlach-gdzie-zaplacisz-mandat może kogoś zainteresuje, gdzie się trzeba pilnować
  
 
Panowie!
a coś do ostrzegania przez fotoradarami i miskami? Moze warto wyprobować coś w stylu aplikacji?
  
 
Jeżeli chodzi o samą nawigację to ja również polecam Google Maps, są dokładne i niezastąpione, a dodatkowym plusem wspomniane aktualizacje i to za darmo. Próbowaliście też może innej chwalonej aplikacji jak Yanosik?
  
 
Jeśli chodzi o Yanosika to czytałem na auto-motor-i-sport.pl coś o tym, że współpracują z firmami ubezpieczeniowymi. Wiecie coś więcej o tym?