DZIURA W DACHU + antena 2,08m

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
koledzy jak wzmocnic dach pod antena 2,08metra- jakie zabezpieczenia antykorozyjne ???

Zaznacze ze ta diura bedzie wiercona bo nie ma w dachu dziury antenowej i bedzie raczej w poblizu tylnej szyby bo zawadza wsowany do srodka szyberdach .

dziura w dachu to chyba jedne z najlepszych mocowan anten jesli nie to wyprowadzcie mnie z błedu


73wef
  
 
mozesz ew. wstawic w kat dachu antenke jezeli uwazasz, ze na srodku masz za slaby daszek.
  
 
pawel0240 -- jakos mało precyzyjnie sie wyrazasz i mało masz do powiedzenie ... zero jakis konkretow z twojej strony nie odbieraj tego ze sie dowalam czy odgryzam stwierdzam tylko fakty
widziałes kogos z dziura w dachu przy kącie z 2 metrowa antena??? według mnie wygladało by to smiesznie

nie bede zakładał nowego posata co sadzicie o tym ustrojstwie ????? KLIK

[ wiadomość edytowana przez: arek137 dnia 2006-09-06 23:01:34 ]
  
 
co sądzimy? marleting panie... i nic więcej. magia słów... 6000000W po co? wolno 4, a jak kupisz (nie daj bosze) dopałę to będziesz mił ze 60W. zysk 199dB... tylko względem czego?

co do montażu: dach ma wzmocnienie, zorjentuj sięw którym miejscu i wierć tuż obok niego. od wewnątrz można dać szerszą podkładkę.
jeśłi nie masz możliwości sprawdzenia wzmocnienia, wierć w okolicach końca dachu, tam gdzie blacha najmniej się ugina.

zabezpieczenie antyrdzowe: minia, silikon
  
 
Zakladaj jak najdluzsza antene, dlugosci nic nie zastapi. Dachem bym sie nie przejmowal, raczej myslal bym nad uziemienie auta Linie tramwajowe sa dosc nisko.

[ wiadomość edytowana przez: zp dnia 2006-09-07 19:30:24 ]
  
 
nie ma zle auto z antena 2 metry miało by tylko 3,6 m całkowitej wiec do tramwaji mi daleko