Jak walczyć z idiotami w eterze???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
osobnikami typu " pusia pusia" i tego typu idiotami którzy na 19 dają upust swojej frustracji. jak z nimi walczyć????
  
 
Obawiam się, że to walka z wiatrakami zauważyłem, że nie zwracanie uwagi na gości typu "pysia, pysia" daje jakies rezultaty i po jakims czasie dają sobie spokój.
  
 
dziś 2 debili przez 30 minut blokowało 19. normalnie porazka.
  
 
Ostanio dwa dni pod rząd w okolicach Sępolna ktos blokowął 19-tkę trzymająć wciśnięty przycisk nadawania....
  
 
ja mieszkam na sepolnie ale to nie ja nadawałem
  
 
ech, na idiotów w eterze rady niet... pasmo niestrzeżone, panuje wolna amerykanka.
mnie najbardziej dziwi ludzka mentalość: wydawać jakąś kaskę tylko po to, aby poskrobać w gruszkę... ale cóż, na cb jest przekrój polskiego społeczeństwa: znajdziemy tu i qrwę, i inteligenta.
z tym że ostatnio tego pierwszego jakby coraz więcej.
dlatego ja z Kolibrem i Stegiennym na podstawie jesteśmy tylko w mobialch. na bazie uciekamy na bok.
  
 
Trzeba takiego delikweta namierzyc i dac upust emocja !
  
 
"pusia pusia" to jeszcze nic , gozej jest jak jade z 3 letnia siostrzenica mam wlaczone radio i co drugie slow kur.. wpie.. mi sie , jak ten hu... jezdzi i tym podobnym , taki narod taka metalnosc taka inteligencja...
  
 
od kilku dni jakiś palant w Warszawie beka jak świnia i wydaje inne dziwne dżwięki.widocznie w jakimś chlewie radio zamontowali
  
 
jedyna skuteczna metoda: niereagować. taki gość bawi się reakcjami, to go podnieca... jak nie ma reakcji, nie ma zabawy...
  
 
Cytat:
2006-09-13 07:54:48, Góral pisze:
jedyna skuteczna metoda: niereagować. taki gość bawi się reakcjami, to go podnieca... jak nie ma reakcji, nie ma zabawy...



Popieram w 100%
Mieszkam w Katowicach i jakis palant od 2 dni siedzi i wrzeszczy pyśa pyśa albo wydaje z siebie blizej nie okreslone dzwieki zauwazyłem ze gdy wszyscy go ignoruja to zmienie kanał wiec ignorancja i nie zwracanie uwagi na debili to chyba jedyne skuteczne wyjscie

73!
  
 
Odnośnie Pysi z Katowic
Pysia