Xxx [Zając23] xxx - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
dzisiaj trochę złożyłem to wszystko i wyszło w miarę nieźle, tylko muszę zająć się jeszcze obrysówkami bo jak są one białe to słabo to trochę wygląda. Jak Bra jest założona to ładnie wygląda z czarną atrapką, a jak będzie zdjęta to na miejsce wraca biała afkors

[



[ wiadomość edytowana przez: ZajaC23 dnia 2007-01-21 13:05:19 ]
  
 
Gratuluje efektu.Wyglada naprawde nietuzinkowo!!
  
 
ja mam mieszane odczucia.. moze lepiej bylo by pomalowac "to cos na masce" na bialo? albo samochod na czarno?

zamierzasz zostawic to na stale, czy to tylko motyw na zime?

-----------------
passionford.pl
  
 
Mi się podoba
  
 
jak dla mnie spoko gratki za wlozona prace i efekt!!
  
 
Światełka super, całe auto też, ale tej "bry" bym się pozbył...
  
 
Hmmm... interesuje mnie jakby wygladał sam czarny grill i czarne lampki bez stanika.

Jakoś mnie ten stanik nie przekonuje, ale jest to coś niespotykanego i oryginlalnego.

Dołóż coś do zderzaków i będzie cudownie!
  
 
ogólnie jest dobrze....ale....czarny grill mi się nie widzi, zrób fotkę z założonym białym dla porównania, moim zdaniem będzie lepiej....
z kierunkami obok lampy coś koniecznie trzeba zrobić bo nie pasują do lamp, ale to sam dobrze wiesz

jeszcze taka sprawa mi wpadła w oko, myślę że powinieneś zdjąć nakładki na progi, nie mają swojej kontynuacji na zderzakach i wyglądają dziwnie....w cabrio i tak są bardzo ładne progi bez żadnych nakładek....

zrób ładne fotki w dobrym plenerze, bo te to tak chyba na szybko pstryknięte
  
 
hmmm no fajnie wyszlo podoba mi sie
  
 
Pięknie, ale... Tak jak mówi Micab: zamień grill na biały i zrób fotkę. Wtedy szacowna komisja złożona z forumowiczów zadecyduje, którą wersję należy zostawić
  
 
a dla mnie takie cos to kicha
  
 
do czego to sluzy i z czym to sie je ? i dlaczego nie moze byc pod kolor samochodu?? moze wtedy wygladaloby lepiej
  
 
...cała reszta i lampki bardzo fajnie, ale bra mi sie nie widzi na żadnym aucie, a już na białasie to wogóle nie ma opcji... ja bym tego nie brał
  
 
pozwoliłem sobie zrobić kilka fotek w terenie









[ wiadomość edytowana przez: ZajaC23 dnia 2006-10-21 18:44:34 ]
  
 
ale na tych fotkach nie naciagnales kondoma
  
 
mała sugestia.. pomaluj ramę przedniej szyby na czarno plus ewentualnie lusterka
  
 
popieram Vinca może wyjść bardzo ciekawie
  
 
Cytat:
2006-10-21 22:08:35, VinCe pisze:
mała sugestia.. pomaluj ramę przedniej szyby na czarno plus ewentualnie lusterka



myślałem już o tym dużo wcześniej

zrobiłem małe VT (sorki ale tylko painta mam w pracy) ale tak by to jakos wyglądało. Podoba mi się

  
 
ZajaC23 co zrobiles z tym kondomem czarnym?

zaraz zrobie sobie VT chyba z takim czyms
  
 
Cytat:
2006-11-13 23:29:59, RysiekLBN pisze:
ZajaC23 co zrobiles z tym kondomem czarnym? zaraz zrobie sobie VT chyba z takim czyms



siedzi w bagażniku, muszę zrobić jakieś nowe foty z kondomem bo doszły jeszcze lampki od RS'a więc może coś z tego będzie
Podziękówka dla GrzEEsia za lampki


[ wiadomość edytowana przez: ZajaC23 dnia 2006-11-15 12:00:49 ]