[DarasBB] Wieje n(ó)dą :) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Bardzo fajnie wszystko wygląda .. nie wiem dlaczego czepiacie się tych śrubek

Gratulacje za wsadzoną pracę i jakoś wykonania

DarasBB: co to za materiał na obicie i skąd go wytrzasnąłeś ??
  
 
Piekna zabudowa wzmaka, musze przyznac ze mi sie bardzo podoba
Powodzenia w dalszej rozbudowie audio
  
 
Cytat:
2006-07-19 23:37:50, Cienki1980 pisze:
Bardzo fajnie wszystko wygląda .. nie wiem dlaczego czepiacie się tych śrubek Gratulacje za wsadzoną pracę i jakoś wykonania DarasBB: co to za materiał na obicie i skąd go wytrzasnąłeś ??



Dzięki.

Szare wnętrze zabudowy (okolice wzmaka) to wykładzina z boczków innej Essiny MK7). Jeden boczek jeszcze mi został. Ale już go nie oddam bo zdrapałem już dużą część wygłuszenia.... Natomiast z zewnątrz (czarna wykładzina) obiłem materiałem zakupionym w hurtowni tapicerskiej.
  
 
gratulację za wkład pracy..ładnie, czysto i schludnie to wszystko wygląda..
  
 
odp na quiz

bedzie mniej miejsca w bagazniku???



a co do tych czepianych srubek ja bym wymienil na inny kolor np czarne

a czy zastanawiales sie nad lekkim podswietleniem od dolu i gory wzmaka!? to wtedy wieczorkiem nie bylo by widac srubek-taka mala sugestia

calosc ogolnie
  
 
Cytat:
2006-07-20 00:13:23, gigi24 pisze:
odp na quiz bedzie mniej miejsca w bagazniku??? a co do tych czepianych srubek ja bym wymienil na inny kolor np czarne a czy zastanawiales sie nad lekkim podswietleniem od dolu i gory wzmaka!? to wtedy wieczorkiem nie bylo by widac srubek-taka mala sugestia calosc ogolnie



Propozycje fajne, ale poczekam jeszcze na poprawną, może komuś sie uda

Tymczasowo wymienię na czarne.

A o podświetlaniu nie myślałem, bo i tak jest strasznie niebiesko w bagażniku
  
 
Cytat:
2006-07-20 00:20:43, DarasBB pisze:
A o podświetlaniu nie myślałem, bo i tak jest strasznie niebiesko w bagażniku




a chyba ze tak sie sprawy maja
  
 
Cytat:
2006-07-20 00:29:26, gigi24 pisze:
a chyba ze tak sie sprawy maja



Ja byłem w niemałym szoku, bo dioda "Power" okazała sie świecić na niebiesko! Na dodatek tak jasno, że nie potrzebne dodatkowe oświetlenie.

Poza tym po przeciwnej stronie jest oświetlenie bagażnika i po otworzeniu klapy bardzo ładnie oświetla wzmaka z jednym niebieskim "okiem"


[ wiadomość edytowana przez: DarasBB dnia 2006-07-20 00:36:20 ]
  
 
bardzo mi sie podoba moge skopiowac pomysl od ciebie jestem w szoku mialem pomysl aby podwyzszyc podloge w bagazniku i wzmaka wmontowac w podloge chyba tez by fajnie wygladalo
  
 
Cytat:
2006-07-20 09:35:37, norveg pisze:
bardzo mi sie podoba moge skopiowac pomysl od ciebie jestem w szoku mialem pomysl aby podwyzszyc podloge w bagazniku i wzmaka wmontowac w podloge chyba tez by fajnie wygladalo



Ale jeszcze bardziej ograniczyłbyś powierzchnię bagażową niż w moim przypadku
  
 
Mama powiedziala: Co to? A potrzebne do czegos?
Zebyscie wiedzieli jak moja mam sie pytala co to za poszczegolne klocki znosilem..
Ale najbardziej to smiala sie z "bomby" czyli kondzia..
OT
Mala rada:
Tylko odradzam mamusi mowic o cenach tych zabawek..
Ja jak powiedzialem ile kosztowal sub do auta to mi mama pobladla i powiedziala ze ludzie tyle miesieczine nie zarabiaja..
  
 
Cytat:
2006-07-20 09:55:20, open pisze:
Mama powiedziala: Co to? A potrzebne do czegos? Zebyscie wiedzieli jak moja mam sie pytala co to za poszczegolne klocki znosilem.. Ale najbardziej to smiala sie z "bomby" czyli kondzia.. OT Mala rada: Tylko odradzam mamusi mowic o cenach tych zabawek.. Ja jak powiedzialem ile kosztowal sub do auta to mi mama pobladla i powiedziala ze ludzie tyle miesieczine nie zarabiaja..



Określenie "bomby" też jest mocne Ale jeszcze nikt nie trafił. Poczekam do wieczora i wówczas wyjawię poprawną odpowiedź. No chyba, że ktoś mnie ubiegnie

PS. Ja już matuli powiedziałem o cenie wzmaka, więc zapytała po co tyle ładuję w trupa. Ale "uspokoiła się" kiedy dodałem, że przy zmianie samochodu nagłośnienie zawsze moge ze sobą zabrać
  
 
Super to wygląda! Tylko co z wentylacją?
  
 
Cytat:
2006-07-20 10:40:40, Pawel_AMG pisze:
Super to wygląda! Tylko co z wentylacją?



Niedoczytało się wszystkich postów, co?

Bedzie i wentylacja. Z tego co pamiętam na 16 fotografii widać, że od góry są nawiercone 4 otwory. A dzisiaj lub jutro będą dotoczone tulejki, aby ładniusio to wyglądało (aluminiowe bądź miedziane).
  
 
W miarę podobne do mojej koncepcji wstawienia wzmaka, tylko ja chciałem go sptawić pionowo, żeby mniej miejsca zabrał. Ale wszystko się okaże jak będę miał wzmaka
Póki co ja tam niecierpliwie czekam na wysokotonówki.

P.S.
A jak z wyjmowaniem koła zapasowego?? naciąłeś wykładzinę??
  
 
Cytat:
2006-07-20 11:21:25, Kielek pisze:
W miarę podobne do mojej koncepcji wstawienia wzmaka, tylko ja chciałem go sptawić pionowo, żeby mniej miejsca zabrał. Ale wszystko się okaże jak będę miał wzmaka Póki co ja tam niecierpliwie czekam na wysokotonówki. P.S. A jak z wyjmowaniem koła zapasowego?? naciąłeś wykładzinę??



Mój wzmak w pionie nie zmieściłby się pod półką z głośnikiem (takie to bydle wielkie)

Nie było potrzeby nacinania wykładziny, ponieważ:

Po 1. wystarczy, że odchylę ją z lewej strony i jest dojście do koła.
Po 2. Zabudowa jest około 5mm powyżej wykładziny, co oznacza, że można ją swobodnie wysunąć spod wzmaka.
  
 
no no kawał dobraj roboty
podaba mi się
  
 
u mnie niema problemu z kolem bo w miejscu kola mam butle a co do mojej koncepcji o zmniejszeniu pojemnosci bagazowej to i tak mam malo miejsca bo woze kolo w bagazniku
  
 
Cytat:
2006-07-20 12:11:07, norveg pisze:
u mnie niema problemu z kolem bo w miejscu kola mam butle a co do mojej koncepcji o zmniejszeniu pojemnosci bagazowej to i tak mam malo miejsca bo woze kolo w bagazniku



Bardzo mi się podoba stwierdzenie: "Twój cyrk, Twoje małpy"

Przyznam, że w podłodze też będzie to ładnie wyglądało, ale musisz wziąć pod uwagę, że podniesie się ona o minimum 15 cm, czyli na wysokość prawie zamka. A po drugie grubość pleksy to minimum 5mm i będzie ona drastycznie narażona na wszelkiego rodzaju zarysowania.
  
 
Gratuluje przede wszystkim pomyslu.. wykonanie perfekcyjne
i to rzecz gustu oczywiscie kazdego z Nas..
Ja równiez bede musiał pomyslec nad zamontowaniem wzmaka..
Mylalem o tym by go zamontowac do prawej czesci siedzenia
(tam by mi najwygodniej bylo nie przeszkadzal by, a siedzenie zawsze mozna by wysunać)
niewiem jednak czy to jest dobry pomysl moze lepiej wykonac sobie taka zabudowe.. hmm..)

To OPEN MOW CO CHCESZ JA JESTEM ZADOWOLONY SPRZET SPISUJE SIE ZNAKOMICIE I PSEUDO AKUSTYKA RÓWNIEZ :

Pozdrawiam.. )


[ wiadomość edytowana przez: qdares23 dnia 2006-07-21 22:53:45 ]