[DarasBB] Wieje n(ó)dą :) - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-07-24 10:48:12, Kacper85 pisze:
super Ci to wyszło !! Ja mam coś podobnego: http://i36.photobucket.com/albums/e43/KACPER85/DSCN0126.jpg



A co to za kabelek co tak ordynarnie idzie przez srodek bagaznika w kierunku lampy..?
Chyba nie chcesz mi powiedziec ze to jest masa wzmacniacza..?
  
 
Cytat:
2006-07-24 13:09:10, open pisze:
A co to za kabelek co tak ordynarnie idzie przez srodek bagaznika w kierunku lampy..? Chyba nie chcesz mi powiedziec ze to jest masa wzmacniacza..?



no... nie miałem innych kabli, bo to mi zostało po poprzedniej zabudowie...a teraz juz jestem bogatszy o nową wiedze, i wole poczekać i kupić porządne kable, a ze sprzęt juz od października zeszłego roku lezał i sie kurzył, to nie wytrzymałem i zamontowalem na tym na czym mam...wiem, porażka...ale gra
wogole to hi-end nie jest, ale mi wystarcza o wiele lepiej niz w zwyklych samochodach.
  
 
Teraz nadszedł czas na tony średnie.

Podziękowania dla Raven'a za pomoc przy matach, udostępnienie garage'u, dotrzymywanie towarzystwa i w ogóle



































Voila
  
 
Co tu duzo mowic..
BRAWO.
  
 
a efekt koncowy gdzie???????????? posłuchac chcę!!!!!!!!!!!!!!!
  
 
Cytat:
2006-07-27 11:55:43, renifergt pisze:
a efekt koncowy gdzie???????????? posłuchac chcę!!!!!!!!!!!!!!!



Za wczesnie na odsłuchy

Skończyliśmy po ponad 4 godzinach wyklejania (około 2100), a na dzisiaj trzeba było wstać do pracy.

Po wygłuszeniu, zrobiła się fajna skrzyneczka i uszom pojawiło się przyjemne podbicie basiku (a to TYLKO 13cm) . Tymsamym pojawiły się nieporządane dźwięki. Dzisiaj po południu zdejmę tapicerkę i będę badał co brzęczy. Na koniec podłożę jeszcze gąbkę akustyczną z kolcami, taką jak ma Shaq z Raven'em.

Ponadto w przyszłym tygodniu masa OBOWIĄZKOWO idzie bezpośrednio do aku. Słyszę w tweeterach el. szybki i szlag mnie trafia. Plus dla Open'a
  
 
odklej taśmę z otworów odprowadzjących wodę - te trzy małe kwadraciki na dole drzwi. No i by sie przydało jakieś usztywnienie mat w dziurach, albo chociaż dwustronne obłożenie...
OK!!
  
 
Cytat:
2006-07-27 12:06:53, Kielek pisze:
odklej taśmę z otworów odprowadzjących wodę - te trzy małe kwadraciki na dole drzwi. No i by sie przydało jakieś usztywnienie mat w dziurach, albo chociaż dwustronne obłożenie... OK!!



One nie są od odprowadzania wody. Jestem pewien na 100000%. Na samym dole jest jeden otwór na samym środku drzwi około o wymiarach 5mm x 15mm i to on właśnie odprowadza wodę. Te zaklejone trzy są ponad 5 cm powyżej dna drzwi.

O usztywnieniu pomyślę, aczkolwiek folia aluminiowa przy matach czyni je na tyle sztywnymi, że przy dokładnym naciągnięciu mat nie zauważyłe, aby w czasie grania głośnika maty się ruszały. Ale wezmę pod rozwagę Twoją podpowiedź.
  
 
Nadmieniam, że po wygłuszeniu pojawiło się takie przyjemne "klik" podczas zamykania drzwi
  
 
Mam to samo...prawie jak mercedes!
Jak otwierasz auto, czy zamykasz, to nie ma dźwięku jak z puszki po śledziach...
  
 
Cytat:
2006-07-27 12:22:05, surec pisze:
Mam to samo...prawie jak mercedes! Jak otwierasz auto, czy zamykasz, to nie ma dźwięku jak z puszki po śledziach...



  
 
Ja tylko chcę dodać:

1. Nie mam z Shaqiem żadnej gąbki z kolcami
2. Stwierdzam że Kiełek nie zna się na dziurach w escorcie
3. Darek nie masz za co dziękować, to była czysta przyjemność
4. Open ma już naprawionego suba
5. Klikanie faktycznie masz fajne
6. To coś co trzeszczy pod tapicerką wyrwij i potem razem to spalimy

  
 
A co to?


  
 
No to ja stwierdzam, że Rven z Drabem nie znają sie wogóle na dziurach w escorcie... I te dziury sa do odprowadznai wody na 100% (więcej nie ma sensu). A czemu - bo on odrowadzją wodę, która gromadzi się między blachą a wyściółką między blachą i tapicerką (ta szara gąbka). I dlatego są one nieco ponad miescem przyklejenia owej gąbki do bachy, a naewt nieco poniżej w zagłębieniach, chłopcy... oj oj oj


[ wiadomość edytowana przez: Kielek dnia 2006-07-27 13:08:16 ]
  
 
Daras hehe to są moje gąbki już Mam jedynie takie same jak Shaq mniejsza z tym.

Kiełek nie filozuj dziury są więc je trzeba zatkać a woda i tak se ścieknie gdzieś, zawsze se dziurę znajdzie a jak se nie znajdzie i Darek usłyszy że chlupocze w drzwiach to się weźmie i się wywierci
  
 
ale po co wiercić.... same wyrdzewieją
  
 
Cytat:
2006-07-27 13:07:07, Kielek pisze:
No to ja stwierdzam, że Rven z Drabem nie znają sie wogóle na dziurach w escorcie... I te dziury sa do odprowadznai wody na 100% (więcej nie ma sensu). A czemu - bo on odrowadzją wodę, która gromadzi się między blachą a wyściółką między blachą i tapicerką (ta szara gąbka). I dlatego są one nieco ponad miescem przyklejenia owej gąbki do bachy, a naewt nieco poniżej w zagłębieniach, chłopcy... oj oj oj [ wiadomość edytowana przez: Kielek dnia 2006-07-27 13:08:16 ]



Kogo nazywasz Drabem???

  
 
Jak to kogo?? Pewnie, że Ciebie Drab BarasDD DarasBB
  
 
Na tych kapciach jeszcze nie śmigam, gdyż w dalszym ciągu czekam na nakrętki zabezpieczające oraz na pomalowanie zacisków oraz bębnów.

Nadmieniam, że gleba będzie tylko nie wiem jeszcze kiedy....... Jeśli mam wydawać ciężko zarobione dutki to już wolę zapłacić raz a dobrze. Dlatego zbierać zamierzam na gwinta.









  
 
Pozwole sobie skomentowac te ladne paputki poprostu przepiekne
A mozna wiedziec ile dales jezeli to nie jest tajemnicaP