[DarasBB] Wieje n(ó)dą :) - Strona 76

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ehhh, a ja myslalem ze to bluetooth bedzie
  
 
Cytat:
2008-12-19 12:45:19, mlody84-07 pisze:
ehhh, a ja myslalem ze to bluetooth bedzie



Bluetooth w car-audio Alpine będzie, a lusterka takie widziałem u mnie za 50 parę EUR, ale mi sie to nie widzi. Coś takiego jak to:

KLIK
  
 
ja u siebie już mam takie lustereczko zamontowane pare ładnych miesięcy. jest bardzo przydatne bo po gałach przynajmniej nie ślepi.
  
 
Cytat:
2008-12-19 12:18:55, DarasBB pisze:
Jest to lusterko monochromatyczne, czyli im jaśniej świecą światła samochodu jadącego za Tobą tym bardziej (automatyvcznie) przyciemnia się lusterko i tym mniej Ciebie razi po oczach [ wiadomość edytowana przez: DarasBB dnia 2008-12-19 12:19:27 ]


Darku jakie MONO??????????
  
 
Cytat:
2008-12-19 20:20:09, RemikGT pisze:
Darku jakie MONO??????????



Spotkałem sie z dwoma nazwami tych lusterek:
monochromatyczne i fotochromatyczne.

Teraz jak już trochę poczytałem to wiem, że poprawna jest druga nazwa - FOTOchromatyczny.
  
 
Cytat:
2008-12-19 21:05:00, DarasBB pisze:
Spotkałem sie z dwoma nazwami tych lusterek: monochromatyczne i fotochromatyczne. Teraz jak już trochę poczytałem to wiem, że poprawna jest druga nazwa - FOTOchromatyczny.


nooooooooooo
poszło?????????Darku
  
 
Cytat:
2008-12-19 12:18:55, DarasBB pisze:
Jest to lusterko monochromatyczne, czyli im jaśniej świecą światła samochodu jadącego za Tobą tym bardziej (automatyvcznie) przyciemnia się lusterko i tym mniej Ciebie razi po oczach [ wiadomość edytowana przez: DarasBB dnia 2008-12-19 12:19:27 ]


Bardzo dobra rzecz(praktyczna),mam takie coś w mondeo
  
 
w końcu kupiłem sobie linki holownicze

A prosiłem aby mi kartę kredytową odebrać? Prosiłem? Raven nie był wystarczająco stanowczy, więc to jego wina





  
 
No to łanie bedziesz mógł uciągnąć na tych linkach
Jaki przekrój mają te linki, zapewne powyżej 16 mm2
  
 
o widze za masa tez od akumulatora bedzie ciagnieta
ja stawiam na 35mm2
jaka firma kabelka?
  
 
Cytat:
2008-12-22 14:32:47, zeberko pisze:
No to łanie bedziesz mógł uciągnąć na tych linkach Jaki przekrój mają te linki, zapewne powyżej 16 mm2



Powiem tak, w sklepie elektronicznym gdzie kupowałem te kable goś upierał się, że są do 12mm2. Jednak w książce o car-audio wyczytałem, że do moich wmacniaczy kabel powinien być 50mm2 (pobór prądu w szczycie 2 x 60A czyli 120A) idąc tym tropem podjechałem do hurtowni elektrycznej, gdzie kabel o przekroju 12mm2 był prawie 4 razy cieńszy. Zacząłem się już w tym wszystkim gubić. Niemniej jednak na tablicy wystawowej w sklepie elektrycznym zobaczyłem kabel 35mm? oraz 95mm2 i porównałem z tym co kupiłem. Wychodzi na to, że ten co mam jest pomiędzy 35mm2 a 95mm2 wg miar sklepy elektrycznego. Tak więc nada sie w zupełności
  
 
Cytat:
2008-12-22 14:40:53, mlody84-07 pisze:
o widze za masa tez od akumulatora bedzie ciagnieta ja stawiam na 35mm2 jaka firma kabelka?



miałem wcześniej masę od budy i wkurzały mnie zakłócenia. Teraz będzie cycuś - glancuś
  
 
do audio jest max 70mm2(chyba ze zyje w bledzie). wiec jesli nie masz 35mm2 to 50mm2. gdzies kiedys znalazlem tabelke jaki kabel odpowiedniej dlugosci, grubisci do mocy wzmacniaczy- wyszlo ze u mnie przy ponad 900w rms na 5 metrach kabel 35mm2 jest wystarczajacy
PS.a ja mam 1x75A i 1x70A
  
 
70mm2 wg miary elektrycznej to by się zgadzało,ale idąc miarą tego sklepu (oraz allegro np) to kabel o przekroju 70mm2 miałby średnicę równą wysokości banknotu 10-cio złotowego

Mój kabel będzie miał coś około 50mm2
  
 
W spawarkach widziałem cieńsze kable
Dał byś jakieś nowe foty z modów nad essiną, bo troche nudą zawiało jak nic poważnego sie nie dzieje
  
 
a to tabelka o ktorej wspomnialem wczesniej
  
 


  
 
Darek a sprawdzales czy wejda ci kable???
mysle ze ten do masy ma tylko 4x10mm2 na wyjsciu, a wejscie max 25mm2
  
 
Ja nie byłem stanowczy ja nie bylem ? a kto mi ją mi ją ukradkiem z kieszeni wyrwał
A tak poważnie to ja też czasem z niej korzystam
Radyjko w drewienku spisuje się wyśmienicie
  
 
Cytat:
2008-12-22 19:33:24, mlody84-07 pisze:
Darek a sprawdzales czy wejda ci kable??? mysle ze ten do masy ma tylko 4x10mm2 na wyjsciu, a wejscie max 25mm2



Jak przyjdą te rozety to sprawdzę, niemniej jednak po rozgałęzieniu będę zmniejszał średnicę kabli na poszczególne wzmacniacze. Te grube idą do kondensatora i kawałek za nim a następnie rozgałęzienie na dwa wzmaki i trochę cieńsze kable.


Cytat:
2008-12-22 19:35:57, Raven pisze:
(...) Radyjko w drewienku spisuje się wyśmienicie



Cieszy mnie to BARDZO

[ wiadomość edytowana przez: DarasBB dnia 2008-12-22 20:38:24 ]