Co słychać w polskiej motoryzacji. - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-09-18 15:33:00, M-U-S-T-A-N-G pisze:
Ciekawe po co takie wielkie reflektory :|


żeby lepiej widzieć.
  
 
Info z Interii z fotkami wnetrza
  
 
Żeby nie poginęły...


Fajne to wnętrze - podoba mi się i w ogóle po pierwszym szoku kształt tego samochodu też mi się zaczął podobać.
  
 
kierownica niemal identyczna jak w melexach
  
 
niezly... ogolnie smialy ksztalt mi sie podoba, lampy jak w aktualnym Renault Scenic, troche za duzy grill i ten znaczek ktory jest niezbyt ładny... wnetrze... niby nowoczesne, ale czy te zegary wogole widzi kierowca, czy on sa na prosto kierownica tez jakas taka...tylko to mi sie nie podoba. reszta znosna
  
 
tak się zastanawiałem czy jakis akcent przeszłości będzie w nowym Lobo. I jest przełączniki pod kierownicą z Poloneza
  
 
Cytat:
2006-09-18 17:46:26, pablo_fso pisze:
tak się zastanawiałem czy jakis akcent przeszłości będzie w nowym Lobo. I jest przełączniki pod kierownicą z Poloneza


I gałka od biegów...
  
 
Gałki wentylacji też jakieś znajome.
  
 
Bardzo skąplikowane to auto wymaga kierowcy i pilota do odczytu zegarów i kontrolek, no może być jeszcze zezowaty kierowca to da sobie radę.
  
 
MOże i fajny ale będzie bardziej bolało:
wymiana zderzaka ,lampy, lusterka, drzwi itd itp.
mam nadzieje ze nie wstrzymują definitywnie produkcji Lublina bo na razie mozna zastosować chłyt matedidody i sprwić ,że ''mamy w ofercie aż tyle samochodów.'' No ciekawe jak to bedzie sie prowqadzic i sprwować
P.S Niech popracuja nad blachami bo jak widze 7 letnie Mercedesy Sprintery zgnite do szpiku to mi sie zbiera... Przynajmniej nasze niech nie gniją
  
 
Bardzo nowocześnie wyglądające auto, realizujące najnowsze trendy tej klasy samochodów, nie będąc przy tym kopią konkurencji. Gdybym miał dzisiaj 5 lat - tak właśnie wyobrażałbym sobie współczesnego dostawczaka .
  
 
Wy to wszedzie widzicie cos z poloneza
Moim zdaniem wnetrze ciekawe, napewno jest nowoczesne i oryginalne
Mowia ze LUBO to nastepca lublina, mozna porownac nowy samochod z "tym co kiedys mialo byc Lublinem 4"
Link
Sekcja: Lublin - Tak mogło być - zaprzepaszczona szansa na LD100

[ wiadomość edytowana przez: swistak1987 dnia 2006-09-18 21:54:33 ]
  
 
A ma ktoś fotę tego auta z otwartą maską??
Nie wiem co się tak rzucacie, auto w zasadzie polskie, nowe, może nawiązać konkurencje z autami zagranicznymi, ale nie, ciągle źle.Drugiego Poloneza czy Kanta już nie będzie.A Lubo nie jest może jakiś extra zaj*bisty, ale przynajmniej w miarę nowoczesny.I polski .Szczerze mówiąc nie sądziłem,że zobacze następce Lublina. No i Lubo ma dużo większe szanse na wprowadzenie do produkcji niż Clic.
  
 
Ja chce Żuka, a nie jakiegoś Lubo
  
 
Alescie sie czepili jakbyscie nie mieli czego. Auto zrobione tak zeby sie sprzedawalo szerszej widowni a nie podobalo grupie napalencow, ktorzy grzebia w 20 letnich .... (a wstawcie sobie co checie). Dostawczak to dostawczak. Duze przeszklone powierzchnie, budowa raczej pionowa. I oby szedl w tysiacach. Bo moze wtedy bedzie kasa na inne mniej dochodowe projekty.
  
 
Fajne auto i zasługuje na to, żeby zaczęli jego produkcję. Intrall ma pieniądze i nie jest firmą niewiarygodną. Szanse więc są na pewno o wiele większe niż u PFS z produkcją Clica. A z tego co słychać o pomysłach komisji UE, w FSO raczej nowe auto nie powstanie....
  
 
Cytat:
2006-09-18 22:53:08, Rawuk pisze:
Alescie sie czepili jakbyscie nie mieli czego. Auto zrobione tak zeby sie sprzedawalo szerszej widowni a nie podobalo grupie napalencow, ktorzy grzebia w 20 letnich .... (a wstawcie sobie co checie). Dostawczak to dostawczak. Duze przeszklone powierzchnie, budowa raczej pionowa. I oby szedl w tysiacach. Bo moze wtedy bedzie kasa na inne mniej dochodowe projekty.


Mnie się wydaje,że napaleńców, którzy grzebią w 20 letnich jest całkiem sporo...
  
 
Niekoniecznie smaochody 20 letnie miałem na myśli.Na tym polegał niuans w poście Rawuka.A Lubo ma duże szanse na sukces...Bo zapowiada się zaj*biście .
  
 
Cytat:
2006-09-18 22:22:55, jose pisze:
Schematyczne az do bólu, po co gonic za współczesnymi trendami, które powoduja ze wszystkie samochody sa takie same i wygladają jak puszki. Nie mozna wymyslec czegoś oryginalnego? (...)

Nowoczesne samochody zawsze wyglądają tak samo - ja mam problemy z odróżnieniem z dużej odległości Duranta z lat 30-tych od Fiata 518, Volkswagena KDF (garbusa) od Steyr-Puch’a 55 itd.
Na początku XXI wieku rynienki dachowe w Polonezie z pewnością były "czymś oryginalnym".
  
 
na stronie intralla jest troche o LUBO. na ich stronie jest troche o targach w hanowerze i są artykuły o LUBO oraz nowym honkerze klik klik

w tej wersji wygląda moim zdaniem bardzo elegancko :: :



Image Hosted by ImageShack.us




[ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2007-03-20 13:25:27 ]
[ powód edycji: Link do fotki ]