P O Z N A Ń - spoty

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
No i jak panowie kiedy spotkanie ostatnia niedziela miesica czy pierwsza.
Jak chodzi o mnie to 29.02 nie pracuje a następną to jeszcze nie wiem jak będzie.
Wydaje mi się że trzeba się powoli zastaniawiać co robimy
No i jeszcze jedno co ze spotkaniem integracyjnym (piwko) ??


  
 
Proponuje spotkac się kiedyś, a mianowicie w gre wchodzi 29 lutego albo jak komuś nie pasuje to 7 marca. Panowie wypowiadac się, miejsce chyba zostanie to co zwykle chyba ze znajdzie się jakies ciekawe. Dawajcie propozycje i czy jesteście chętni.
  
 
Wątki połączone wiec juz można pisac w jednym. Wielkie dzięki dla GDA za połączenie watków.

Co do sprawy zlotu. Powiem krótko, mało czasu do 29 wiec może ktoś by sie zaczął wypowiadać, bo jak będzie kiepsko z odzewem to pozostanie nam 7 marca, innego wyjścia bym wtedy nie widział. Więc jak panowie będzie??? 29 II czy 7 III ???
  
 
Wiesz Mebig chyba nas nie lubia.
Będziemy musięli założyć kółko wzajemnej adoracji
  
 
Lubią, lubią tylko nie mają czasu
Co do zlotu to zostawmy 29 luty. Trzeba będzie się zgadac dokładnie z OLD CARS kiedy będziemy się spotykać, ale puki co zostaje po naszemu
Co do piwka to mówisz i masz. Generalnie musimy się dostosować do tych co pracują niestandardowo ( no nie Kroolik ?). Tak więc rzuć hasło a reszta się ustosunkuje
  
 
Cytat:
2004-02-20 22:01:07, MAJCHAL pisze:

Co do piwka to mówisz i masz. Generalnie musimy się dostosować do tych co pracują niestandardowo ( no nie Kroolik ?). Tak więc rzuć hasło a reszta się ustosunkuje



Masz racje. Myśle że na spocie będe miał już grafik na marzec i wtedy coś wymyślimy
  
 
Nie wiem czemu ale mam wrażenie że sam sobie odpisuje na posty
A teraz poważnie prawdopodobnie nie będę mógł dotrzeć 29 na spot ponieważ dostałem dziś niespodzewany przydział do pracy na niedziele. W dodatku nie wiem jak będą wyglądać następne tygodnie.
  
 
Spoko jeszcze ja piszę
A tak poważnie to kto się anonsuje?
  
 
No ja powiem tak, jest mi obojętne kiedy czy 29 czy 7 więc dostosuje się do reszty. Jeżeli ktoś już ustali kiedy to wtedy się zjawie. Decyzja należy do was/nas.
  
 
Jedziemy jak zawsze...ostatnia niedziela miesiąca....7.03. raczej mi odpada bo bede w pracy....znów bede pracował w systemie zmianowym...ale zobaczymy, ilu bedzie chętnych...
  
 
MAM WIELKĄ PROŚBĘ DO WSZYTKICH KTÓRZY PRZY"BĘDA NA ZLOT
Jako że robię winko to potrzeba mi pustych butelek. Mogą być po winie, po jabolu, po wódce , po czymkolwiek. Poszperajcie po piwnicy, po składzie, skrytce, komórce, pod łóżkiem itp czy nie leżą gdzieś jakieś flaszki. Łykam wszystko jak leci.
Z góry dzięki
  
 
Słuchajcie!

Wg mnie 29-02 jest OK - skoro było już postanowione że ma być ostatnia niedziela to niech już tak zostanie. Postaram się godnie zastąpić brata na zlocie - może znowu zrobimy wspólnie z OKP - Region WLKP?? Co wy na to (pytam z grzeczności bo chyba nikt z Was nie ma nic na przeciwko...)


A swoją drogą to z OLD CARS trza sie zgadać...

POZDR
Bartek

PS Co do flaszek - poszukam - ale może być problem...


[ wiadomość edytowana przez: _Bartek_ dnia 2004-02-24 10:59:06 ]
  
 
No ja tam nie mam nic przeciwko, ba nawet to dobrze, jakaś integracja międzyklubowa musi być.
  
 
Pojawię się również-jako klubowicz FSOAK, OLDKADETT CLUB i OKP

(jakby co to jeszcze nie wiosna-wiecie o czym mówie )
  
 
Cytat:
2004-02-24 19:39:58, Luz pisze:
Pojawię się również-jako klubowicz FSOAK, OLDKADETT CLUB i OKP

(jakby co to jeszcze nie wiosna-wiecie o czym mówie )



Wiemy, wiemy, ale pamietaj że nastepny zlot będzie juz wiosną, wiec chyba trzeba powoli autko szykować
  
 
Tak jak pisałem wcześniej mnie nie będzie ale...
Od paru dni pod blokiem parkuje Syrena 105L więc włożyłem za wycieraczkę ulotkę klubową. Właściciel autka chyba się zainteresował gdyż dziś przechodząc koło Syrenki widziałem iż ulotka jest już zaczepiona w środku.
Nie czekając długo włożyłem drugą ulotkę wraz z informacją o niedzielnym spotkaniu
Zobaczymy, a właściwie Wy zobaczycie czy przyjedzie żółta Syrena 105L
  
 
I z ostatniej chwili Dałem znać panu Krzysztofowi od żółtego Fiata ale on się nie pojawi bo nadal przebywa w szpitalu ale pozdrawia wszystkich!!!

[ wiadomość edytowana przez: kroolik dnia 2004-02-25 14:14:02 ]
  
 
Cześć!
Ja też się z pewnością pojawię. Ostatnio trochę żadko bywam na forum, bo sesja dawała mi w kość. Ale w niedzielę będę już po sesji - nareszcie.
Także, do zobaczenia, na stadionie. Pozdrowki
  
 
Pamiętać o butelkach!!! Jako wejściówka to minimum 2 sztuki. Kto da więcej wygra główną nagrodę - uścisk mojej dłoni
  
 
Cytat:
2004-02-25 19:31:07, MAJCHAL pisze:
Pamiętać o butelkach!!! Jako wejściówka to minimum 2 sztuki. Kto da więcej wygra główną nagrodę - uścisk mojej dłoni



To jest o co walczyć, uścisk ręki Prezesa to już coś , ale ja niestety nie wezmę udziału w zawodach, nie mam skad wziąść butelek